Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Sagol kaptancim. Sonunda su izne ayrilma kilomu da bi gorsem tam super olacak
Yaz dönemi olunca tam anlamıyla adapte olamadın gibi canım ama maşallah biraz uzaklaşan bile dikkat ediyorsun menülerine sadece sporlar aksıyor olsun yakında tamamen ev düzenine geçince sporlarada düzenli başlar izin kilona inersin çok bir şey yok 🤩

Kaptanım ben izne ayrılayım aktif olamıyorum 🥺 Köye gittik dün akşam geldik. Kurban eti buzlukta duruyordu onu hallettik bugün bitti daha. Kayınvalidem bizimle geldi kalacak birkaç hafta onunla ilgilenmem gerekiyor işten arta kalan zamanda. İşlerim çok yoğun görev değişimim var biliyorsun. Ağustos ortası da abimin nişanı nikahı derken benim çok yoğun olacak bu aralar. Buraya vakit ayıramayacağım gibi gözüküyor 😞 Eylül başı gelirim yine, arada da yoklarım burayı. İzin hakkım oluştu mu nasıl yapalım?
Selam canım izin hakkın var ama bu cuma son bildirim almam lazım senden. Ondan sonra izne çıkaralım mümkün oldukça artı gelme hatta etaplar birleşeceği için eksi gelmek gerek canım en ufak artıyı üye sayımız az olduğu için kurtaramıyoruz maalesef seninde elinden geleni yapacağına eminim ♥️
Sanada ayrıca çok kolay gelsin canım 😘

Nasılsınız kızlar
Bugünkü planlarınız nedir ev iş spor yemek gezme ne yapacaksınız bakalım🤭

Ben yeşil çay eşliğinde güzel bir kahvaltı yaptım tatilden -2 ile dönmüşüm ayın 20 sinde eşimin köyüne gideceğiz Samsun'a Lizozom55 Lizozom55 sen samsunluydun galiba :) oraya gidene kadarda 3 kilo versem mezuniyet kilomun altında gitmiş olurum 🤸🏼‍♀️🤸🏼‍♀️ amin 🤭

Günaydınlar herkese 🥰🥰 Ben çoktan uyanıp baktım buralara. Pek sessizdi. Şimdi tekrar girdim. Birazcık canlanmış çok şükür. Çok sevindimm. 💕🥰 Ben bir süre alt listedeyim E Emnis kaptanım. Toparlayamadığım şeyler oldu. 🤡🤪

Buradayım kaptancımm listelerimi yazmaya başlarım bugün hatta. Zaten 1-2 gündür dikkat etmeye başladım. :KK66: Sadece ana listeye bu halde giremem. :KK70: İnşallah bu akşam da yürüyüşe gideceğim. Eylül'e kadar kilo vermem lazım.
Ne varmış Eylülde 👀🤭🤭

X