Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Ya kızlar ucundan tutmaya çalışıyorum ama cidden bu internet sorunu beni benden alıyor devamlı sayfa donuyor alıntı yapılmıyor cevaplaya basıyorım kırk saat dönüyor 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️
pacman pacman kuşummm yeniden burda olman harikaaa 💕💕💕 hoşgeldin 😘😘
Ben ailemin yanındayım ama yarın yolculuk var ufak bir arkadaş ziyaretimiz var hatırlarsınız covidden ölen amcamızın kabrine gideceğiz Bursa'ya İstanbul'a gelmişken gidelim dedik .. ordanda Ankara'ya evimize inşallah ♥️

Ya kızlar ucundan tutmaya çalışıyorum ama cidden bu internet sorunu beni benden alıyor devamlı sayfa donuyor alıntı yapılmıyor cevaplaya basıyorım kırk saat dönüyor 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️
Ben ailemin yanındayım ama yarın yolculuk var ufak bir arkadaş ziyaretimiz var hatırlarsınız covidden ölen amcamızın kabrine gideceğiz Bursa'ya İstanbul'a gelmişken gidelim dedik .. ordanda Ankara'ya evimize inşallah ♥️
Başınız sagolsun 😔 sayılar bugün de artışta malesef biz akıllanmayız. Bursa benim memleketim keşke böyle bir sebeple gelmemiş olsanız.

Başınız sagolsun 😔 sayılar bugün de artışta malesef biz akıllanmayız. Bursa benim memleketim keşke böyle bir sebeple gelmemiş olsanız.
Maalesef canım Allah razı olsun
Covid babamız gibi sevdiğimiz birini aldı bizden :KK43: dediğin gibi vakalar yine uçmuş Allah korusun hepimizi

Evet 2 hafta oldu geleli. Daha önce 9 ve 13. Takımda 15 kilo verdim kürkçü dükkanı olmadan yapamıyorum 🙈 ben de geri geldim E Emnis kaptanım yakaladı beni yakamdan attı 5. Takımın içine 🤗 başladık bakalım insallah yaglarimizdan kurtulalım en kısa sürede 🤭
Çok güzel, iyi ki buraya yolunuz düşmüş. :KK66: Ben een başından beri buradayım. Çok da mutluyum maşallah. Bir an önce kilo verelim inşallah. :KK70:
Bu aralar sessizleşmiş buralar ortim🤣

O bir iki kilo sıkıntı değil olur normaldir🤣🤣
Ay gerçekten sayfalarda sıfır ilerleme. Bu ne böyle. :KK70: Bayram değil de yas var gibi tövbee. Bir iki kilodan bir tık fazla olabilir ama şimdilik söylememeyi tercih ediyorum hahahahahah
Kaptanım hemen düzelir umarım. Buralar sizsiz olmuyormuş cidden. Kimsecikler kalmamış... :KK43:
Hoş buldum canım kaptancııım. Bugün iyi geçti gayet. Şu an birazcık açım ama o kadar olur. :KK66: Birkaç günü kaçamaksız atlatırsam rahatlayıp full konsantre geri dönmüş olurum inşallah. Sizler de dönmüş olursunuz o zamana kadar. Yuppi! :KK74:

Merhaba kizlar
Yatili misafirim var iki gundur cok giremedim. Haftanin birlestigini unutmusum. Sabah beri kilo bildirimi yapamadim huzursuzluguyla dolastim resmen. Sayfaya girince anladim ancak. Ben yine de sabah tartildim tam 70 i gordum. Antalya da baslayan kabizlik hala devam ediyor kayisi kayisi cayi işe yaramadi bugun aclik otu iciyorum insallah o işe yarar.

Sabah
Yumurta salatası 5 yk, iki dilim ekmek, 2 yeşil zeytin, 2 bardak şekersiz çay

Öğle
Yeşil fasülye ( yarım tabak), sebzeli bulgur pilavı(6-7 yk), 1 kase cacık

Akşam
1 kase tarhana çorbası, 2 yeşil soğan, 3-4 yaprak marul.

Su:1.8 litre, spor yok.
E Emnis yarimuhendis yarimuhendis
Menün çok güzel ortim ama suyunu biraz daha arttırmanı isterim☺☺sporuna da bir şey diyemem dün cumaydı ama bugünü boş geçirme olur mu😊😊

Dikkat dikkat 🤭😂

Eklentiler

• Screenshot_20210724-135542_Instagram.jpg
    Screenshot_20210724-135542_Instagram.jpg
    30,5 KB · Görüntüleme: 17
Merhaba kızlar ben de pazartesi günü beklediğim tatile çıkıyorum şu an mezuniyet kilomdan 2 kilo daha zayıfım🤭 inşallah tatilden kilo almadan dönerim sonuçlarım da temiz çıkarsa son on kilo için geri geleceğim😘
İyi tatiller. İnşallah bir kaç kilo daha eklersin eksilerine 🙏

Herkese selam
Tatilim bitti, İstanbula dönüş yolundayım. Bol yemeli, içmeli bir tatil yaptım. En az 3 kilo aldığımı düşünüyorum. Pazartesi sabahı güncel kilomu bildireceğim.

E Emnis aynen kaptanım taşınma işinin iptal olması baya canımı sıktı zaten o yüzden yollara attım kendimi biraz kafamı toplayıp sakinleşeyim istedim artık, bakalım.

Bebişler bize n’olmuş böyle?? Neredesiniz? Bayram yüzündendir dedim. Bayram da bitti. 😂 Diğer gruplara baktım onlar normal gibiler. Bizim üye sayımız mı azaldı? 🥲🙄

Bebişler bize n’olmuş böyle?? Neredesiniz? Bayram yüzündendir dedim. Bayram da bitti. 😂 Diğer gruplara baktım onlar normal gibiler. Bizim üye sayımız mı azaldı? 🥲🙄
Günaydın kuzum asıl listemiz 5 kişi alt listede 2 3 kişi var o kadar maalesef
Pazartesi start veririz 🤭🤭

X