Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Yeni hedefleri yazacakmıyız yine. Önümüzdeki cuma tartı yok sanırım degilmi?
Evet canım normalde herkes cuma kilo bildirimi ile sonraki haftanın hedefini yazıyor sen şimdi yazabilirsin ye listeyi yarın yaparım şimdi ortak sonuçlarını yapacağım

İyiyiz hamdolsun canım. Hastanelerle geçiyor günler. Hafta çoğaltmaya çalışıyoruz işte
Sen nasılsın
Maşallah canım daha iyi ol inşallah çoğu gitti azı kaldı yaz sıcakları zorluyordur seni ama sabır
Ben iyiyim canım İstanbuldayım ailemin yanına geldim bayram sonrası Ankara dönüş inşallah

HAFTANIN EN İYİ ORTAKLARI

DeryaOnDiet ve eliya

tebrikler kızlar

menülerinizi hiç yorumsuz bırakmadınız bencede çok iyiydiniz

Doktorlar normal diyor. Şimdi geldiğim doktor başka canım o da aynısını söylerse ben abartıyorum demektir
Canim normalse sorun yok. Biraz zayiftir belki ondan oyle geliyordur gozune, ki daha cok kucuk hareketlidir de.
kilolu cocuk daha kotu, kosaz oynayaz bile.

Mutlu bir haftasonu diliyorum herkese. Ben de bahçedeyim DeryaOnDiet ama feci sıcak 38 derecelerde sanırım fasulye toplamak için akşamı bekliyorum.
Kolay gelsin canim. Biz de bugun bahceye misafir cagirdik. Biraz yorucu opdu ama guzel oldu. Cok gec donduk, hava gec karariyor zaten. Sonra dus ortaligin toplanmasi derken ancak elime teli alabildim.
Bizim de visnemiz olmus

topladin mi canim fasulyeni? Ohh taze taze ne guzel olur

2 haftadir ayni hedef. Insallah 2 hafta sonra ulasirim

Masallah canim, ne guzel bir menu. Hem cesitli hem saglikli hem de miktarlari super
Kaptancim sen artik asmissin, masallah. O kadar sicakta bile hic olmazsa leslie yapmissin gunun bos gecmesin diye.

Slm kızlar
Sabah. Mercimek çorba ekmek yok
Kahve 2 kareçikolata

Öğle 3 köfte, patlıcan kırmızı bider közleme 1 dikim ekmek

Amşam 1 mısır

12 bin adım 2 lt su
Misirin saati cok gec degilse gayet guzel bir menu olmus. Iste arada birkac kere cikolata yenek lazim senin yaptigin gibi ki sonra birden saldirmayalim benim yaptigim gibi
10:30
Menemen-1 dilim ekmek
14.00
3 kaşık yoğurtlu makarna
18.00
Tavuk sote
22.00 bir avuç çekirdek
2 litre su
İyi geceler
Menu genel olarak iyi de cekirdegin saati cok gec olmus canim. Degilse 1 avuc cekirdek sorun degil.
afiyet olsun

Kaptancim sen artik asmissin, masallah. O kadar sicakta bile hic olmazsa leslie yapmissin gunun bos gecmesin diye.
Ben bu cuma sessiz sessiz artı yazdım kendime Perşembe günü regli oldum ondan herhalde +300 geldim birde bende spiral var haddinden yoğun ve şişkin oluyorum ilk günler o yüzden moralim bozuldu biraz güzel bir eksi beklerken o gazla devam ediyorm

Sonuçta belirleyici olması için mecburen yüzdeye bakıyoruz ama bence en iyi ortak sizdiniz zaten
Bu hafta seni ortaklara yazmayalım mı canım ?
Yazmazsan daha iyi olur canim, ortimi yalniz birakmsk istemem. telefonu ben tatilde sadece fotograf video cekmek icin elime aliyorum.

Gidecegimiz yerde telefon ceker mi emin degilim kaptancim. Ama Cekerse menu yazmaya gelirim.

Bir de su birkac gundur sanki motivasyonum dustu gibi. Yukseltmek icin ne yapayim, ne onerirsin canim? Yine tatilden arti donmek istemiyorum.
mesela bugun kurabiye yedim, yemesem olurdu ama gordum, kendimi tutmadim yedim.

Masallah canim. Moral bozulunca bile boyle devam ediyorsun ta sen gercekten asmissin artik.

aman kazaypa filan bir cocuk daha istemiyorum ya, ikincinin kilolarini veremedim hala. O sporali ben de dusunuyorum da cok mu siskinlik yapiyor. Regl olamayinca siskinlik yapiyor dedi birkac arkadasim da.

Aynn canım sahile inmiştik Oturduk çay falan içimde yanında ister istemez elim gitti yedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…