Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

9 temmuz - 16 Cuma Hedef Sonuç Listesi

CUMA HEDEFLERİMİZ

Hedefini yakalayan M monarosaa matteroftime furusan ve eliya kızlar harikasınız tebriklerr

Takım olarak (asıl liste ) ortalama 7 8 kişi olana kadar çok dikkat etmemiz ve asla artı gelmememiz gerekiyor kızlar Hedeflerimizi unutmamalı adım adım asıl hedefe doğru gitmeliyiz.

5.TAKIM ÜYELERİ
CUMA KİLOSU
HEDEF KİLOSU
SONUÇ
78
77,5
55,15
54,7
56,2
56
runib
70,1
69,8
63,6
62,9
77,30
76,75
55,2
53,9
71,5
??
73,30
72,5
eliya
86,4
85,4
64,2
63,9

Akşam yemeklerini pas geçmen bence harika canım acıkıyorsan öğle yemeğini biraz daha arrtırabilirsin bence canım

Afiyet olsun canım musakka kızartma olarak pişmediyse menü gayet güzel dediğin gibi sporlarda başlarsa harika olur 15 er dakikalık bölgesel egzersizler yada pilates gibi

Çaylar çok iyi fikir

16 temmuz
Sabah 1 ince krep, bir tk çikolata, 1 bardak şekersiz çay ve yarım kk kadar peynir.

Öğle
Yok

Ara
1 avuç kadar fıstık

Akşam
İki kaşık kadar et sote.

2 lt su. Spor yok . @Cagrihilal1 E Emnis
Menü az olmuş ama dünkü koşturma sebebiyle sanırım afiyet olsun canım zararsız ziyansız bir gün
16 temmuz
11.00 : 1 dilim tb ekmek üzeirne labne
18.00 : hamburger patates
Su : 2lt
Spor : 14bin adım
E Emnis runib
Adımlar güzel Zeynepcim cısların son günüydü galiba
Slm kızlarr

Sabah 2 pankek peynir domates

Öğle 2 biber dolnası, 4 çatal börülce ayran

Kahve 2 kare çikolata

KHve 3 tatlı kaşığı kumpir, 3 çatal tiramusu kahve sütlü

Yüzne 10 dk, 6000 adım
Biraz motivasyon kaybın var canım
Yoksa artıya rağmen ödül gibi bir menü yemezdin sanıyorum artılarımıza artı katmayalım olur mu güzel menüler bekliyorumm canım senden

11.30
Sucuklu yumurta-kk peynir -2 yeşil zeytin -salatalık 1 dilim ekmek

15.00
Üçübirarada 1 kare çikolata

17.00
nohut salatası 1 kase

23.00
1 Türk kahvesi-1yk kuru üzüm
1,5 litre su
Üçü bir arada kahve yerine filtre kahve veya sütle birlikte granül kahve iç canım hazırların içindeki süt tozundan kurtulmuş olursun

Menün gayet güzel

Haklısın canım aslında çok içmemeye özen gösteriyorum ama öğrencilikten kalma alışkanlık hoş hala öğrenci sayılırım elim habire ona gidiyor bitince almayacağım bir daha

Tşkler kaptanım
Tşkler kaptanım evet acıkıyorum ama tutuyorum kendimi yoksa yerim gitsin artık kilolarrım

Evet malesef, düğünler bitti annendeyim. Eski yıllara göre baya kasıyorum. Bu sayfa iyi geliyır bana

Yok damat Polonyalı kız bizden
Bizim tam tersi yok yok bizde gelin açısından Fransız Polonyalı Rus Amerikan oğlanlar Türk kızlarını beğenmedi

Yeni hedefleri yazacakmıyız yine. Önümüzdeki cuma tartı yok sanırım degilmi?

Kızartma değildi uzun yıllardır kizartmiyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…