Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Yazmazsan daha iyi olur canim, ortimi yalniz birakmsk istemem. telefonu ben tatilde sadece fotograf video cekmek icin elime aliyorum.

Gidecegimiz yerde telefon ceker mi emin degilim kaptancim. Ama Cekerse menu yazmaya gelirim.

Bir de su birkac gundur sanki motivasyonum dustu gibi. Yukseltmek icin ne yapayim, ne onerirsin canim? Yine tatilden arti donmek istemiyorum.
mesela bugun kurabiye yedim, yemesem olurdu ama gordum, kendimi tutmadim yedim.

Evet gördüm kurabiyeyi 😔 canım öncelikle 74.50 kg ye lütfen kitlen bu senin asıl listeye giriş kilon listeye girdikten sonra zaten menülerin çok düzenli şekilde gidiyor. Seni bu kilodan uzaklaştıracak her bir yiyecekten elini çek. Ne kadar sürecini uzatırsan vazgeçip bırakmaya o kadar yakın olursun .. sonuçta ne kadar süre alt listede free şekilde devam edebilirsinki. Sonuç hep geçen hafta olduğu gibi perşembe günleri yenen çikolata gibi yiyeyim nasılsa takım ortalamasını düşürmüyorum ben bireyselim şuan kafasına geliyor.
Bayram sonrası eminim takımdaki üye sayımızda artacaktır yeni üyelerde gelecektir coğu kişi bayramı bekliyor çünkü onların glmedsiylede biraz daha motivasyon sağlamış oluruz hep birlikte eminim hepimize iyi gelecek yeter ki Ozamana kadar istikamet geri değil ileri gidiş olsun 😍

Masallah canim. Moral bozulunca bile boyle devam ediyorsun ta sen gercekten asmissin artik. 👏

aman kazaypa filan bir cocuk daha istemiyorum ya, ikincinin kilolarini veremedim hala. O sporali ben de dusunuyorum da cok mu siskinlik yapiyor. Regl olamayinca siskinlik yapiyor dedi birkac arkadasim da.
Ben 2.den bile korkuyorum 🤭 sen hadi 3den 🤣
Regli gününü ve yoğunluğunu arttırdığı için biraz daha fazla şiş ve ağrılı oluyorsun canım gerçi ilk aylara göre iyiyim zamanla dahada iyi olur diyorlar bakalım 🙄 olmadığım olmadı düzenli şekilde devam ediyor genel olarak memnunum ama ✌️

Evet gördüm kurabiyeyi 😔 canım öncelikle 74.50 kg ye lütfen kitlen bu senin asıl listeye giriş kilon listeye girdikten sonra zaten menülerin çok düzenli şekilde gidiyor. Seni bu kilodan uzaklaştıracak her bir yiyecekten elini çek. Ne kadar sürecini uzatırsan vazgeçip bırakmaya o kadar yakın olursun .. sonuçta ne kadar süre alt listede free şekilde devam edebilirsinki. Sonuç hep geçen hafta olduğu gibi perşembe günleri yenen çikolata gibi yiyeyim nasılsa takım ortalamasını düşürmüyorum ben bireyselim şuan kafasına geliyor.
Bayram sonrası eminim takımdaki üye sayımızda artacaktır yeni üyelerde gelecektir coğu kişi bayramı bekliyor çünkü onların glmedsiylede biraz daha motivasyon sağlamış oluruz hep birlikte eminim hepimize iyi gelecek yeter ki Ozamana kadar istikamet geri değil ileri gidiş olsun 😍
Haklisin kaptancim. Asil listede olsam bu persembe yaptigimi kesinlikle yapmazdim.
Tamam ilk hedefim 74,50 olup listeye girmek.

Ben 2.den bile korkuyorum 🤭 sen hadi 3den 🤣
Regli gününü ve yoğunluğunu arttırdığı için biraz daha fazla şiş ve ağrılı oluyorsun canım gerçi ilk aylara göre iyiyim zamanla dahada iyi olur diyorlar bakalım 🙄 olmadığım olmadı düzenli şekilde devam ediyor genel olarak memnunum ama ✌️
2.yi oglusun isterse o zaman dusunursun mecburen canik😉 benim kizim cok istedi kiz kardesim olsun diye. Agladi bile birkac kez.

Aa seninki hormonsuz mu oluyor o zaman. Benim burda arkadasimda var onunki hormonlu spiralmis ve hic regl olmuyor.

Evet canım normalde herkes cuma kilo bildirimi ile sonraki haftanın hedefini yazıyor sen şimdi yazabilirsin ye listeyi yarın yaparım şimdi ortak sonuçlarını yapacağım 🤗
Immm yine 1 kg olsun ama ben 2 vereyim 🤗

HAFTANIN EN İYİ ORTAKLARI

DeryaOnDiet DeryaOnDiet ve eliya eliya
:KK9: :KK9: :KK9:

tebrikler kızlar

menülerinizi hiç yorumsuz bırakmadınız bencede çok iyiydiniz ✌️✌️ 😍😍
🙏tesekkurler

eliya eliya ortim cok sagol ortakligin icin. Yuzdemiz senin verdigin kilo sayesinde guzel 😘
ben teşekkür ederim 🙏💜

Gercekten mi? Bizim de damadimiz Polonyali (esim 😀😀
Gercekten 😂🥰

Kolay gelsin canim. Biz de bugun bahceye misafir cagirdik. Biraz yorucu opdu ama guzel oldu. Cok gec donduk, hava gec karariyor zaten. Sonra dus ortaligin toplanmasi derken ancak elime teli alabildim.
Bizim de visnemiz olmus 😉

topladin mi canim fasulyeni? Ohh taze taze ne guzel olur 😉
Topladım fasulye nin yanında semizotu, asma yaprağı, ahududu, salatalık ve taze soğan da topladım...mis gibi kendin yetiştirdiğin 🤗

Ben bu cuma sessiz sessiz artı yazdım kendime :oops: Perşembe günü regli oldum ondan herhalde +300 geldim birde bende spiral var haddinden yoğun ve şişkin oluyorum ilk günler o yüzden moralim bozuldu biraz güzel bir eksi beklerken 😑 o gazla devam ediyorm 🤭🤭
Gaz iyidir kaptancım hedefe ışınlar 😉

Yazmazsan daha iyi olur canim, ortimi yalniz birakmsk istemem. telefonu ben tatilde sadece fotograf video cekmek icin elime aliyorum.

Gidecegimiz yerde telefon ceker mi emin degilim kaptancim. Ama Cekerse menu yazmaya gelirim.

Bir de su birkac gundur sanki motivasyonum dustu gibi. Yukseltmek icin ne yapayim, ne onerirsin canim? Yine tatilden arti donmek istemiyorum.
mesela bugun kurabiye yedim, yemesem olurdu ama gordum, kendimi tutmadim yedim.
Yediğin her sağlıksız yiyecek seni hedefinden uzaklaştırıyor. Hedefine ulaşınca arada yediğin bu kurabiyenin seni uzmeyecegini düşün ne güzel Bi duygu. Motivasyon tamamen kişinin istemesiyle dogrudan ilgili sanırım. Babam bahçeye gelirken en sevdiğim tatlıdan almıştı burun kıvırdım annem ay 1 tane ye ya birsey olmaz dedi bugün şekersiz beslenmede 4. günüm ve 1 tatlı için bu 4 günü çöpe atamazdım. He ilk gördüğümde aklımdan söyle gecti beyaz ekmek mangal gazlı içecek ve tatlı ağzımın resmen suyu aktı sonra yedikten sonraki duygularım nasıl.olur diye düşündüm ve vazgeçtim. Gercekten kurtulmak istiyorum bu yükten ve seni de davet ediyorum can can. 💜🦋🙏

Ben evime dönüş yolundayım😐çok socaktı bunaldık falan ama güzel zaman geçirdim en güzel doğum günümü orda kutladım birazcık buruğum🙁keşke 1 hafta daha kalabilseydim🤣

Günaydın kızlar 😍 Kusura bakmayın çok aktif olamıyorum dün şehir dışındaydık, haftabaşı da köye gideceğiz telefonum pek iyi çekmiyor aktif olamayabilirim, menü de yazamam muhtemelen. Bu hafta ortaklar listesine katılmasam daha iyi o yüzden 😢

Ben evime dönüş yolundayım😐çok socaktı bunaldık falan ama güzel zaman geçirdim en güzel doğum günümü orda kutladım birazcık buruğum🙁keşke 1 hafta daha kalabilseydim🤣
İyi yolculuklar canım
Seneye yine gidersiniz olsun üzülme 🤗
Günaydın kızlar 😍 Kusura bakmayın çok aktif olamıyorum dün şehir dışındaydık, haftabaşı da köye gideceğiz telefonum pek iyi çekmiyor aktif olamayabilirim, menü de yazamam muhtemelen. Bu hafta ortaklar listesine katılmasam daha iyi o yüzden 😢
Günaydın canım
Tatlım ortaklara eklemeyeyim ama telefonun çekerse menü yazmaya calış orada kaçırmaktan alıkoyar seni ne yedin ne yaptın görmüş oluruz 😍 iyi tatiller ☺️

:KK19: ORTAKLAR :KK19:
( 16 temmuz - 30 temmuz )
  • Ortiler birbirlerinin menü yazıp yazmadığını takip etmeli yazmıyor ise hatırlatmalıdır :KK5:
  • Yazılan menüler karşılıklı yorumlanmalı menülere ortiler etiketlenmeli ve daha iyi menüler için elden gelen yapılmalıdır :kahve:
  • Menüde spor ve su yok ise ortaklar birbirini teşvik etmeli yüreklendirmelidir :sinirli:
  • En nihayetinde cuma günü toplamda en yüksek yüzdeyi alan ikili spor tablomuzda +250 şer puan ile ödüllendirilir :sampiyon::sampiyon:

Kızlar listemiz 2 hafta boyunca geçerli
Sonraki hafta aktif olacaklar geldiğinde ekleme yapacağım DeryaOnDiet DeryaOnDiet matteroftime matteroftime C Cagrihilal1 ummhnisa ummhnisa sizlerden birileri hafta içinde gelirse ekleme yaparız listemiz 30 temmuz a kadar geçerli 😍
Ortağınızı yorumsuz takipsiz bırakmayın lütfen 🤗🤗🤩🤩🤩

yarimuhendis yarimuhendis bilgine canım 💕

DİPNOT:

• Ortağının menüsüne yorum yapmayan katılımı olmayan ve ortağını yalnız bırakan kişiler sonraki hafta listeden çıkarılacaktır.
  • Ortaklar listesinde aktif üyeler yer alır.
  • Ortaklar tablosu haftalıktır.

Son düzenleme:
  • Ortiler birbirlerinin menü yazıp yazmadığını takip etmeli yazmıyor ise hatırlatmalıdır :KK5:
  • Yazılan menüler karşılıklı yorumlanmalı menülere ortiler etiketlenmeli ve daha iyi menüler için elden gelen yapılmalıdır :kahve:
  • Menüde spor ve su yok ise ortaklar birbirini teşvik etmeli yüreklendirmelidir :sinirli:
  • En nihayetinde cuma günü toplamda en yüksek yüzdeyi alan ikili spor tablomuzda +250 şer puan ile ödüllendirilir :sampiyon::sampiyon:

Sonraki hafta aktif olacaklar geldiğinde ekleme yapacağım DeryaOnDiet DeryaOnDiet matteroftime matteroftime C Cagrihilal1 ummhnisa ummhnisa sizlerden birileri hafta içinde gelirse ekleme yaparız listemiz 30 temmuz a kadar geçerli 😍
Ortağınızı yorumsuz rakipsiz bırakmayın lütfen 🤗🤗🤩🤩🤩

DİPNOT:

• Ortağının menüsüne yorum yapmayan katılımı olmayan ve ortağını yalnız bırakan kişiler sonraki hafta listeden çıkarılacaktır.
Eeee hani bu takım nerdeeeeee

Eklentiler

• IMG_20210718_130810.jpg
    IMG_20210718_130810.jpg
    273,6 KB · Görüntüleme: 17

Ortağınızı yorumsuz takipsiz bırakmayın lütfen 🤗🤗🤩🤩🤩

DİPNOT:

runib runib hayirli olsun bayram haftası sıkıntılı kolay gelsin ortim.

E Emnis kurallara uymak için elimden geleni yaparım 😉

X