Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

İkinizde uzun değilsiniz çocuğu rahat bırakın lütfen erkek cocukları ergenlikte cok uzuyor ya kızların uzaması duruyor erkekler 2 katı boy atıyor..orta okulda kısa kısa diye alay ettiğim tüm cocukların yaz tatili sonrası bana tepemden bakmasını hiç unutamıyorum yenidoğan dönemide geride kalmış motor becerileri de iyi diyorsun okulda da kulüp vs derleri olursa atletizm beden tarzı ek bir dersi olursa ne güzel olur sen rahat ol canım.. paketli gıdalar konusunda bence iyi yapıyorsun sakındığın kadar sakın boşver aldanma kimseye ama tabi beyaz ekmek kadar değil ya onu da yesin varsın sağlıkla büyüsünler inşallah
Geçen biz de arkadaşlarımızla konuşurken benimkiyle akran cocuklardan bir kacı (erkek olanlar ) ben kız olmak istiyorum flaan diyorlarmış oje sürcem toka takacağım anneleri almış bir kaygı tabi diyoruz cocuk büyütmek iyice zorlaştı mı yoksa biz mi çok kafaya takıyoruz ama hep kaygııı hep kaygıı ne zamn rahat olacağız Allah bilir

en kötü tam orta diyelim ki birsürü faktör var cnm daha o kadar erken ki bizim aile de kısa napalım :)
ama en iyisini yapıyorsun cnm daha çok küçük, beslenme alışkanlığı oluşması açısından çok önemli ergenliğe kadarki süre ,sen olabildiğince sağlıklı besle arada yenir tabi diğer şeler ama yine ölçüyle yesin minik ben de bebekken fotoğrafım var masaya çıkmışım pilavı avuçlayıp ağzıma götürürken döke saça 87 e kadar çıktık işte sonra herkesin pilavını aşırırmışım pazarda bütün meyveleri nom nom

ehehheeh

Vitamin mineral değerlerine baktırın, hırmanlarına baktorın

Kaptancim dun butun gun bahcemizdeydik, bugun bahceye yemege misafir cagirdik. Sonra markete gittik eve cok gec geldik. Simdi de birazdan cikacagiz. Once bahceye yiyecekleri hazirlayip mangali yakacagiz. Sonra gun bitiminde yarinki tatil icin market alisverisi yapip eve gelip valiz hazirliycaz. Yarin sabah kahvaltidan sonra yolcuyuz ben haftaya pazartesiye kadar aktif olamayabilirim.

Evet onlara baktılar canım. Bayram sonu gideceğiz inşallah.
Canim tabiiki doktorunuz daha iyi bilir, karar verir ne yapilacahina da, benim burda eskmjn kuzeninin cocugunda var, oyle bir sorun. Disardan buyume hormonu takviyesi aliyor. Ve baya ise yaradi.

Tmm canım aktif olamazsanda menüleri yazmaya çalış arada gir unutma bizi iyi eğlenceler

Canim tabiiki doktorunuz daha iyi bilir, karar verir ne yapilacahina da, benim burda eskmjn kuzeninin cocugunda var, oyle bir sorun. Disardan buyume hormonu takviyesi aliyor. Ve baya ise yaradi.
Doktorlar normal diyor. Şimdi geldiğim doktor başka canım o da aynısını söylerse ben abartıyorum demektir

Orta olması benim için çok çok iyi canım ondan dedim
Ben doğru bildiğim yolda devam edeyim en iyisi. Gerçi burada şeker çikolata vs verdiler ama hiçbirini yemedi
Ayy tüm meyveleri nom nom nom yapsa keşke maaşı pazara gömeriz hiç sorun olmaz
87den mi 50lere düştün canım vaaooov çok iyi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…