Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

eliya eliya yukarıdaki tabloda olduğu gibi her gün menü yazıldı / yazılmadı takibini yapıyoruz ertesii gün sabahında açıklıyoruz.

Bu sebeple düzenli menü paylaşmak tüm haftayı mümkünse eksiksiz tamamlamak gerekiyor.

Menüleri ayrı bir sayfada yazıyoruz üst kısımda etiketli aşağıda benzer sayfalarda da çıkıyor hangisi kolayına gelirse ☺️

Thread '5.Takım Menü ve Spor Listeleri' 5.Takım Menü ve Spor Listeleri

Dilersen bugün dilersen yarından itibaren yazmaya başlayabilirsin sen başladığında bende listeye eklerim seni ❤️

Ayrıca bir de spor günlerimiz ortaklarımız var :)
Spor günlerimiz cumartesi pazartesi çarşamba o günlerde birazdan paylaşacağım tablodan 1 spor seçip yapılmasını bekliyoruz ve onuda yine ertesi gün tablo ile takip ediyoruz..

Ortaklarımız takımda 2 şerli gruplar oluşturup o hafta için birbirlerinin menülerini sporlarını yakından incelemelerini istiyoruz .. her hafta ortakları değiştiriyoruz :) henüz yeni haftanın ortakları oluşmadı bu hafta aktif olurum diyorsan seni de ekleyeyim adapte olmana yardımcı olur ortağın 🤗

Evvettttt kızlar bayram öncesi yer açıyoruz :confused:

Bugün spor günü :spor::spor:

aşağıdaki tablodan dilediğimiz en az 1 adet sporu seçip gün sonunda menümüz de Diyet Salata Diyet Salata yi etiket yapıyoruz artık hzlsel hzlsel yapmıyor ikisine de teşekkür ederiz tekrardan ❤️

IMG_20210131_194541.jpg

Kızlar kızlar bayrama denk gelen etap ( bayramın 4.günü) iptal olup sonraki etap ile birleştirilsin mi o tarihte evinde olamayacak tatilde olacak ? Yada ben bayramda bi kuzuyu gömerim etap birleşsin diyen :confused: tabi etap birleşince yüzdeler 2 ye bölünecek ...

özellikle üst liste herks dönsün kızlar ♥️

M monarosaa
yarimuhendis yarimuhendis
furusan furusan
matteroftime matteroftime
runib runib
hzlsel hzlsel
C Cagrihilal1
DeryaOnDiet DeryaOnDiet
SonsuzUmut SonsuzUmut
@ummhnisa
Lizozom55 Lizozom55
Samara96 Samara96

@redsonja87
@kollontai
G gibivegibi
Begonya2 Begonya2
Bende zaten sonraki hafta girecegim listeye ama birleşmesi mantikli olir

Ay seviindim dinlendiğini canım bugün yarın iyice kendine gelirsin hafta sonu çalışmıyorsun değil mi ? Bankacımıydın canım sen aklımda öyle kalmış ama 🙄
Yok haftasonu çalışmıyorum neyse ki 😍Finansçıyım yazmıştım aynen ama bankada değil özel bir firmada finans müdürü olarak çalışıyorum. O yüzden daha esnek çalışma saatlerim bazen iyi yönde bazen kötü yönde. Şimdi tam görevim değişiyor, o yüzden iş devri eğitimler aşırı bir yoğunluk var 🙁

Buralardayim ortimi takip ederim. Zaten ben de devam ayni yani degisen bisey yok. Listelerde kalayim menudr paylasacam zaten
Anladım canım tammdır en iyisi ✌️
Yok haftasonu çalışmıyorum neyse ki 😍Finansçıyım yazmıştım aynen ama bankada değil özel bir firmada finans müdürü olarak çalışıyorum. O yüzden daha esnek çalışma saatlerim bazen iyi yönde bazen kötü yönde. Şimdi tam görevim değişiyor, o yüzden iş devri eğitimler aşırı bir yoğunluk var 🙁
Maşallah canım 🤗 geçiş süreçleri en zoru haklısın sonra yine rahatlarsın inşallah 😘
Günaydın herkeseee ben daha varamadım ayak bileklerime kadar davul olmuşum ve çok açımmmmm🤣🤣
Nasıl varamadın ya :KK64: kuzum patlarsın ödemden 🤣🤣

Anladım canım tammdır en iyisi ✌️

Maşallah canım 🤗 geçiş süreçleri en zoru haklısın sonra yine rahatlarsın inşallah 😘

Nasıl varamadın ya :KK64: kuzum patlarsın ödemden 🤣🤣
Kaptanım 23 saat gösteriyor yolu ülkenin bi ucundam diğer ucuna gidiyoruz resmen nerden de dedik marmarise gidelim diye🤣🤣vallahi patlayabilirim kaptanım çok haklısın🤣🤣🙈

Kaptanım 23 saat gösteriyor yolu ülkenin bi ucundam diğer ucuna gidiyoruz resmen nerden de dedik marmarise gidelim diye🤣🤣vallahi patlayabilirim kaptanım çok haklısın🤣🤣🙈
Ayyy inanmıyorum :skandal::skandal::skandal::skandal:
Arabayla mı ? Kaç şoför var en az 2 olmalı yada 3 🤣🤣🤣 aboooooooooo 🤭🤭🤭 ben Ankara Anamur molayla flan 10 saat sürdü diye çıldırdım 🤣 gerçi Mehmet emre faktörü yolu 2 katı uzatmış hissi veriyor ama :KK53:

Ayyy inanmıyorum :skandal::skandal::skandal::skandal:
Arabayla mı ? Kaç şoför var en az 2 olmalı yada 3 🤣🤣🤣 aboooooooooo 🤭🤭🤭 ben Ankara Anamur molayla flan 10 saat sürdü diye çıldırdım 🤣 gerçi Mehmet emre faktörü yolu 2 katı uzatmış hissi veriyor ama :KK53:
Otobüsle gidiyoruz kaptanım ya vallahi çıldırmak üzereyim son saatler hiç geçmiyor bi de 🙄🙄🙄ayak bileğim kaybolmuş yok🤣🤣

:KK19: ORTAKLAR :KK19:
( 9 Temmuz -16 temmuz )
  • Ortiler birbirlerinin menü yazıp yazmadığını takip etmeli yazmıyor ise hatırlatmalıdır :KK5:
  • Yazılan menüler karşılıklı yorumlanmalı menülere ortiler etiketlenmeli ve daha iyi menüler için elden gelen yapılmalıdır :kahve:
  • Menüde spor ve su yok ise ortaklar birbirini teşvik etmeli yüreklendirmelidir :sinirli:
  • En nihayetinde cuma günü toplamda en yüksek yüzdeyi alan ikili spor tablomuzda +250 şer puan ile ödüllendirilir :sampiyon::sampiyon:

DİPNOT:
  • Ortağının menüsüne yorum yapmayan katılımı olmayan ve ortağını yalnız bırakan kişiler sonraki hafta listeden çıkarılacaktır.
  • Ortaklar listesinde aktif üyeler yer alır.
  • Ortaklar tablosu haftalıktır.

X