Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Ben yerim normalde 1 tane 2 tane ama detoksa denk geliyor iki haftadir. 🙈🙈 kendim bisey yemeyince yemek de pisirecek bisey bulamiyorum. Bekletiyordum cuma falan yapayim diye ama pisirecek bisey bulamayinca yaptim artik. Istedigim kiloya gelince yemek istedigim seyler listesi o kadar kabarik ki 🤣🤣 carsaf carsaf liste cikar. Ama artilarimla bogusmaktan hic birine sira gelmiyor. Ama artik hizlanmam lazim temmuz bitene kadar 63 u gormem lazim
Boyle giderse girursun canim bu ay 63u. Biliyorum cok zor kendini tutnak ama ne demisler”fit olmak o kadar kolay olsaydi, herkes fit olurdu “ 😉

Şöyle bir bakınca çikolatadan başka şey yok gibi 🤣🤣
Adımlar az az az az haydiii bu haftaa güzel olmalııııı 🤸🏼‍♀️🤸🏼‍♀️🤸🏼‍♀️🤸🏼‍♀️ 🤩🤩🤩🤩

Krizi başarıyla atlatmışsın bence tebrik ederim
Erken saatlerde yenmiş
Porsiyon gayet ölçüsünde
Akşam yemeği yenmemiş ve spor harika 🤩🤩

Menünde sporunda çok güzel canım tartı cuma günü yüzünü güldürsün inşallah ♥️

Kıymalı pide olmasaymış iyiymiş ama sende furusan giibi akşam yemeği yememişsin iyi olmuş dengelenmiştir adımlar çok iyi 😘

Ekmekte bir kırpma gördüm sanki 🤭
Menüde sporda güzel canım tebrikler 🤩

Ah sporda olsaymış süpermş kuzum 🤩 bu hafta sessiz gibisin 👀
Kaptanım o kadar yoğun çalışıyorum ki anlatamam dün bilgisayarı gece 12:30 da kapattım. İşler aşırı yoğun işyerinde görevim değişiyor iş devralıyorum iş öğretiyorum. Ne sağlıklı yemek yapabiliyorum, ne spora vakit ayırabiliyorum. Takımı da negatif etkilemek istemiyorum ama izin hakkım da oluşmadı henüz sanırım 🥺

Kaptanım o kadar yoğun çalışıyorum ki anlatamam dün bilgisayarı gece 12:30 da kapattım. İşler aşırı yoğun işyerinde görevim değişiyor iş devralıyorum iş öğretiyorum. Ne sağlıklı yemek yapabiliyorum, ne spora vakit ayırabiliyorum. Takımı da negatif etkilemek istemiyorum ama izin hakkım da oluşmadı henüz sanırım 🥺
Anladım canım çok çok kolay gelsin
Yazmayınca ters bir şey oldu zannetdim iş yoğunluğu bir şekilde halledilir ♥️
İzin hakkına baktım en erken 23 temmuz haftasında çıkabiliyorsun bence o zmana mezun olursun 🤗 bir şekilde takımda biz seni idare ederiz sende elinden geldiğince yazmaya çalışırsan sorun kalmaz tatlım 😘

Anladım canım çok çok kolay gelsin
Yazmayınca ters bir şey oldu zannetdim iş yoğunluğu bir şekilde halledilir ♥️
İzin hakkına baktım en erken 23 temmuz haftasında çıkabiliyorsun bence o zmana mezun olursun 🤗 bir şekilde takımda biz seni idare ederiz sende elinden geldiğince yazmaya çalışırsan sorun kalmaz tatlım 😘
Tamamdır kaptanım çok sağol, kötü bir şey yok şükür 🙏🏻

yarimuhendis yarimuhendis tatlım sen ablana mı gitmiştin yaa ben kaçırmışım
Çok geçmiş olsun yavruya hangisi hasta büyük mü küçük mü
Ablam geldi kaptanım. Büyüğü hastalandı. Ben de az önce evden içeri girdim koşturmacayla uğraştım detoksa başlamıştım ama öğünler kaçtı hep ne yapsam diye düşünüyorum kara kara

Harikasin canim. Yol goster bize de ne yaptin ? Ne yedin ne yemedin?
cnm bizim takım menü sayfasında kimler kimler yazdıya tıklayıp benim adı girersen tüm yazdığım menüler çıkıyor 😉 ama genel olarak günde 1 dilim ekmek,2 porsiyon meyve ve sebze hakkı vermiştim cnm kendime, nerdeyse hergün en az 1 mil leslie yaptım,2 lt su içtim örnek menü olarak şöyle cnm
sabah lorlu omlet,söğüş,yeşillik ve zeytin,yanında kahve
ara yeşil çay,badem
öğlen tavuklu salata
ara sütlü kahve,1 tarçınlı elma ve ceviz
Akşam zeytinyağlı 4 kaşık mercimekli salata ,küçük ayran

Ne zaman gideceksin ortim?

Biz de cuma sabahi esimin ailesjne gidecegiz. Orasi da koyde ormanin icinde internet fikan pek cekmiyor.
Pazar aksami veya pazartesi sabahi doneriz. Gorumcemin kizinin dogum gunu var, bakalim en az kacamakla atlatacagim ins 🙏
Ayy yine o tatlış evvv 😍 güle güle git gel cnm mutlu haftasonları şimdiden 😘

Tmm canım dilersen ben yapayım ??
yarimuhendis yarimuhendis senden az girer oldu zaten 🙄🙄🤭
kaptancım ben yapabilirim? tatilden dönüşün ne zaman :KK66:

Canımlar selam.
Yarın tartı saattine kadar vermem gereken 850 gr var. Allahını seven üstüme detoks atsın 😂
cnm benim en son yaptığım deryacıma anlatığım şekildeydi en üstte 😉

Ablam geldi kaptanım. Büyüğü hastalandı. Ben de az önce evden içeri girdim koşturmacayla uğraştım detoksa başlamıştım ama öğünler kaçtı hep ne yapsam diye düşünüyorum kara kara
Kıysmam ya ama bu ara çocuklar hep hastaa
Havalar gelgitli yağmur rüzgar sıcak çok geçiş var 🙄

X