Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Çok sağ ol canım sonuçlarım çıksın inşallah yine geleceğim bugün daha iyiyim temiz kafayla düşününce daha iyi hissediyor insan umarım bu süreçte kendimi yemek yemeye vermem
Tabii once saglik canim ama cok emek verdin. Dikkat et yediklerine de. Uzulursun sonra. Hersey guzel olacak

Selam canım

Asıl listede olmadığın ve hep alt listede kalmayı tercih ettiğin için aslında bir sorun olmaz ama benim için cuma olamuyorsa Perşembe olması daha uygun olacak..cuma günü hazırladığım takım listesi varya kiloları gösteren cuma günü o listeyi kapatıyorum sen cumartesi bildirim yaptığında muhtemelen hep bir hafta önceki kilon orada kalır güncel olmaz vs dönüp devamlı cumartesi güncellemek gerekir cuma listesini :/
E Emnis kaptanım ben cumartesi günü bildirimde bulunsam olur mu hem uykumu almis olurum hem de cuma bahaneyle az yerim

Canım tsm bilmiyorum ama asıl listede olanlar ve asıl listeye girecekler cuma bildirmesi lazım diye biliyorum.

Canım perşembe günğ çekip cuma günü bildirimde bulunabilirsin en iyi şekilde cumartesiye sarkmaz kilo bildirimleri her şey cuma günü açıklanıyor çünkü

Ben asıl listede değilim de

Ay kızlar bugün sabahtan beri ağlıyorum çok kötüyüm moralsizlikten yazamadım
Benim oğlum oldum olası huysuz hareketli bir cocuktu ama bugün çekilmez bir şey oldu gözümü açmamla kriz başladı suan size yazarken bize sızlanıp tepiniyor. Çatliycam orta yerimden.

Aman aman kolay gelsin allah sabrını da versin

Evimi ozledi ki neden oyle yapti. Vardir bi sıkıntısı. Hasta falan olacak olmasin. Ya da sıkılmıştır. Allah kolaylik versin. Sabirli ol. Sakin ol migrenin falan tutmasin

Oyy canim ya. Cok bunalmissin anladigim kadariyla. Esin veya annen kim var yaninda sana yardim edebilecek? Hergun en az 1 saat oglunu esine/annene ver. Oglunsuz zaman gecir, cok iyi gelir. Atiyorum esin parka gotursun hergun 1 saat. Sen de dinlen. Veya onlar evdeyse sen cik.
yoksa cok bunalirsin canim. Normal bu biz de makina degiliz sonucta.

05.07.2021
Sabah yok
Öğlen maş fasulyeli salata
Akşam 2 dilim baklava.
Baklava yediğim için başka birşey yemedim.
1 Türk kahvesi
2 litre kadar su
17000 adım @matteroftime
Baklava yemissin amma butun gun baska birsey yok ve 17bin adim var. harikasiin yani masallah. Bu kadar guzel mi kacamak eksiye cevrilir
Sporun harika yumurta detoksunu da yapmissin bugun daha ne olsun

Artilari ancak goturur ortim 100 200 de eksi gelsem cuma normal yiyince detoks sonrasi yine hop arti iki
Direnci geçince daha rahat olursun bence. Bitcoin gibi zayıflamanın da bir direnç eğrisi var herhalde
Menün sporun çok iyi ortim. Bu kadar az yemekle nasil bu kadar spor yaptin helal olsun

furusan ortim, Nasil geciyir gunun?
Ben bugunluk sporlarimi yaptim sabahtan. Birazdan bebis uyuyunca igle yemegimi yiyecegim.
20dk HIIT ve 45 dk cardio yaptim.
senin bugunku spor planlarin ne ortim?
Ayy.... Bugün spor hak getire. Hazırlık yaptım . Dışarı çıktık kutlama yaptık. Yeni geldim eve. Biraz dinlenip yapacağım inşallah üç gün de Dukan birası ve spor
HIIT falan neymiş bi bakayım. Epey yorgunum. Şöyle kolay ve Max 30 dk ne yapabilirim sence?

Menüne laf yok spor ve su muhteşem. Ah ortim ne diyeyim maşallah dışında

Süper bir eksi geliyor gibi

Ahh canım benim çok üzülmüşsün belli.
Neden huysuzlanıyor acaba istediği ne.
Bol bol nas Felak ayetelkürsi okuyun canım.
Birde esmalardan ya ha di çekin tam sayısını hatırlamıyorum ama 300 lü bişeydi çok faydası oluyor canım

E Emnis kaptanım üzüldüm senin için ama kendini de bi şekilde rahatlatman lazım insansın sen de ağla boşalt içini çok birikmişsin demeküzme tatlı canını bunlar gelip geçici şeyler şurda hemencecik büyüdüğü zamanlara geleceksiniz

Yeni gordum ortim. Kolay birsey istiyorsan body projectin kolay videolari var youtube da. Ne kutlamasi yaptiniz ortim? Evlilik yildonumunuz filan mi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…