Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Adimlarin cook iyi🧿
Yarindan sonra dikkat edip cumaya eksi gelirsin. Arada canimizin istedigini yenezsek zaten cok zor olur uzun sureki diyete dayanmak. Kacamagini tek ogun yapmissin ki o da tatli filan da degil yemek yani.
yarinki adim hedefin de super
Yakın arkadaşım diyetisyen. Katı liste istiyorum 2 günde sıkılırsın deyip yazmıyor. Pazar günü tatilim başlıyor hedefi 71 yapmıştım ama içim 70i görmek istiyor 😂 olmadı burda çok güzel detoks lar var onları yaparım 3 gün 🥰

Yakın arkadaşım diyetisyen. Katı liste istiyorum 2 günde sıkılırsın deyip yazmıyor. Pazar günü tatilim başlıyor hedefi 71 yapmıştım ama içim 70i görmek istiyor 😂 olmadı burda çok güzel detoks lar var onları yaparım 3 gün 🥰
Umarim gorursun 70i tatile cikmadan cok birsey kalmamis zaten 😉

Hayatım boyunca kısıtlama yapmak istemedim. Geçen hafta hedef kiloma ulaştığım için bu haftasonu adana yedim. Haftaiçi yine kalori açığı yaparak hedefime ulaşmak istiyorum. Sürekli kısıtlarsam diyeti erken bırakıyorum.. Yarın için 20bin adım hedefliyorum. 🙄
Kendini bıktırmaman mantıklı canım kontrolü bırakmadığın porsiyonları kaçırmadığın sürece ve sporla desteklediğin sürece bencede yenilebilir iyi yapmışsın ✌️

slm kızlarrr :))
sabah domates peynir zeytin yumurta

kahve kurabiye

öğlen 3 gibi sezar salata 1/2 dilim baklava

kahve 2 kare çikolata

5000 adım ( yol klima uykusuzluk srets bionttec aşı çarptı beni. ikinci doz aşı olurken bağışıklığınızı yüzkek tutun ataşim çıktı eklem ağrısı halsizlik oldu)
su 2 lt
Geçmiş olsun canım
Biyontec aşısı ağır ya özellikle 2.dozunu ağır geçirenler oldu çevremde bende o yüzden korktum sinovac yaptırdım 🤭🙈 bol bol antikorun olsun inşallah 💕

Kizlar ben diyetisyene kolay hazirlanan menu ver dedim kadin ekmege bogdu beni. Ben en guzel karbonhidrati azaltinca zayifliyorum. Ne dersiniz devam edeyim mi bu diyetisyenin menusune? Mesela yarin bir bakayim kac kiloyum eksi miyim veya cumaya kadar deneyeyim mi?
Yoksa yeni bir diyetisyene yazilip daha az khli menu mu isteyeyim (bu sene icinde kullanmak icin 2 tane daha ucrersiz diyetisyen hakkim var),
Yoksaa kendi kafama gore khyi azaltarak mi yiyeyim?
Bence biraz daha şans ver canım en azından 1 hafta düzenli hiç bozmadan dene .. baktım eksi gelmiyor yani bu spora gelmesi şart zaten o zman yeni diyetisyen denersin olur mu ?

Kiz eşin zayif 🤣🤣 esler zayif olunca zayiflamak daha sart oluyor. Benim en kucuk kayin nisanli evlenecek ekimde boyu 1.80 den fazla nisanlisi 1.60 var yok. Oglan bilginiz çöp ama kiz 80 kilodan fazladir bacaklari benim bacaklardan kalin dugune kadar azmeder zayiflar biraz diyordum kizin hic umrunda degil. Uzuluyorum kiza rejim yapda denilmiyor tabi
Ayyy evet sinir eşim zayıf olduğu için bende otomatik olarak kasıyorum 🙈🙈🙈 birde benden çok dikkat ediyor kilosuna diyelim akşam yemeğini kaçırdı ama aç hayatta yemek yemez aç aç yatar bu saaatte yemek mi yenir diye 🙈 ben olsam yerim yani akşam yemeği bir haktır En Büyük KK:KK48: :))

Sizin yeni gelinde efsoymuş 🤣🤣🤣🤣 o özgüvenden azıcık bizede lazım 🙈

O gelin işte ben🤣 170 boy 95 kiloyla evlendim ve eşim o sırada 1.80 boy 70 kiloydu🤣🤣🤣 ve hiçbir şekilde kilo vermeyi düşünmedim🤭🤭 kesin benim için de aynısını düşünmüşlerdir🤣 Ananem geçen anneme demişki hazal zayıflayınca tekrar yakışmışlar birbirlerine üzülsem mi sevinsem mi bilemedim bir de benim akrabam bunu diyorsa eşimin taraf neler demiştir arkamdan🙈
Yaaaa hazal :KK48:

Tmm canim bakayim bir iki hafta.

madem merak ediyorsun. Ben de ilk hamileligimde 73 ile hamile kaldim 85 ile digurdum. Ama 7. Ayima kadar haftada 2 kardioya, haftada 1 aqua aerobige gittim. O kadar kolay bir dogum yaptim ki ebe ilk dogum olduguna inansmadi. Hani derler ya bir avazda aynen oyle oldu. Yani eger hamilelikte kesinlikle spor sart hem kolay dogum icin, saglik ucin hem de az kilo almsk icin.

Dogumdan 1,5 yil sonra 65 kiloya dustum.

sonra ikinci hamileligim su koronanin ilk lock down zamanlarina geldi ne yazik ki. Evden calistim, heryer de kapaliydi. 68 ile hamile kalip yine 85le dogum yaptin. Evde arada leslie filan yaptim, yani spor hak getire. Sonuc ortada 5 kilo daha fazladan aldim.
Benim zaten hareketsiz geçecek gibi duruyor son 4-5 ay spor yapmam söz konusu bile değil ben o zaman 17-18 kilo alınıyor diye düşüneyim🤣🤣
Adimlarin cok iyi 👍 menunu de begendim canim. Aksamda sadece etkerdrn ve salatadan yemissin, gununu gizel kapatmissin afiyet olsun.

Hem menun cok saglikli ve guzel olmus hem de sporun harika 🧿
Sağ ol canım hiç bu kadar erken kapamamıştım günü acıktım tabi öyle olunca🤭
Utanmasam düğün resmimi atacağım buraya kaptanım siz çıtır gelinler görün heybetli görkemli gelin nasıl olurmuş🤣🤣

Benim zaten hareketsiz geçecek gibi duruyor son 4-5 ay spor yapmam söz konusu bile değil ben o zaman 17-18 kilo alınıyor diye düşüneyim🤣🤣

Sağ ol canım hiç bu kadar erken kapamamıştım günü acıktım tabi öyle olunca🤭

Utanmasam düğün resmimi atacağım buraya kaptanım siz çıtır gelinler görün heybetli görkemli gelin nasıl olurmuş🤣🤣
Saglikla dogsun da bebis kilo veriliyor bir sekilde 😉 bak masallah sana , azmine ve iradene. Super kiolsr vermissin. Kilolar senden korksun artik 😂

Ayyy evet sinir eşim zayıf olduğu için bende otomatik olarak kasıyorum 🙈🙈🙈 birde benden çok dikkat ediyor kilosuna diyelim akşam yemeğini kaçırdı ama aç hayatta yemek yemez aç aç yatar bu saaatte yemek mi yenir diye 🙈 ben olsam yerim yani akşam yemeği bir haktır En Büyük KK:KK48: :))

Sizin yeni gelinde efsoymuş 🤣🤣🤣🤣 o özgüvenden azıcık bizede lazım 🙈
Benim esim de fittir. Kosar duzenli. Tatli ayda yilda bir o da ucundan azicik yer birakir. Iste omur boyu duzenli spor, saglikli yemek olunca fit bir vucut da kscinklmaz oluyor.
Eslerimiz gibi yemeye alismamiz lazim kaptancim bizim orneklerimiz yani basimizda 😉

🐢 04.07.21 🐢

Sabah : 1 haşlanmış yumurta 1 dilim ekmek 1 dilim peynir domates salatalık 7 zeytin

öğlen 🍉 2 3 parça
🍒 1 avuç kadar

akşam ekşili köfte yemeği
salata 🥗
ayran

spor 6580 adım/ denize gittik birde ama çok yüzemedim dalgalıydı.

@ummhnisa
Menun yine cok guzel ve saglikli kaptancim 👍 tuh denizde de yuzdeymissin tam super olurmustu artik yarina 🏊‍♀️🏊‍♀️

Bugunku menum
Kahvalti: 2 dilim tt ekmek, 125 gr yagsuz oeynir,60 gr yogurt, 45 gr sekersiz recel.

Ara: 1 kase yogurt icine, 125 gr ahududu, 1 avuc badem.

Oglen: pirinc makarnasindan tavuklu brokolili hindistan cevizi yagli korili makarna.

Aksam: 3 diljm ekmek, 60gr beyaz peynir, 4 yaprak marul, 1 domates.

su:2,5 lt
Spor: 60dk cardio
E Emnis hzlsel hzlsel @ummhnisa furusan furusan

Ortim menüde ne kadar garip yiyecekler var. O makarnayı okurken yoruldum sen hazırlarken daha çok kalori harcamışşındır 😅
Suyun, sporun harika 🥰🥰

X