Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Misafirlerim var dün bende kaldılar bugün de planlar var kızlar inşallah akşam girip geçmişe bakacağım😘

E Emnis kaptanım ve canım yarimuhendis yarimuhendis tebrik ederim 😍😍😍

C Cagrihilal1 bol detokslu biraz depresyonlu ama güzel bir haftaydı canımcım çok teşekkürler desteğin ve ortiliğin için💗💗💗

yarimuhendis yarimuhendis beraberiz bebiş beni bugün affet yarın başlayacağım senle detokslara son haftanda güzel blr eksiyle tatile göndereceğiz seni🤩🤩🤩
Bende tesekkir ederim kuzum ortakligin icin evet aksiyonlu bir haftaydi ama guzel tamamladik yine kisa zamanda mezuniyeti gorelim insallah. Emegin ve azmin takdire şayan insallah hic bozulmadan boyle devam edersin 😍😍👍👍

Ay iyi eğlenceler canım akşama görüşürüz inşallah😍ben sıvı detoksu yapıyorum bugün akşam menümde de göreceksiniz zaten bugün tartılmadım🤣🤣detoksla kaç gidecek hiçbir fikrim de yok ama yarın tartılacağım niyeyse uçuk bi artı görecekmişim gibime geliyor hayırlısı🤣🤣
Merakla bekliyirum ben de sivi detoksunu. 😉

Ay iyi eğlenceler canım akşama görüşürüz inşallah😍ben sıvı detoksu yapıyorum bugün akşam menümde de göreceksiniz zaten bugün tartılmadım🤣🤣detoksla kaç gidecek hiçbir fikrim de yok ama yarın tartılacağım niyeyse uçuk bi artı görecekmişim gibime geliyor hayırlısı🤣🤣
Benden cok ucamazsiniz bu hafta 😍😍 gokyuzu dolu yerinizde kalin 🤣🤣

:KK19: ORTAKLAR :KK19:
(2 Temmuz - 9 Temmuz )
  • Ortiler birbirlerinin menü yazıp yazmadığını takip etmeli yazmıyor ise hatırlatmalıdır :KK5:
  • Yazılan menüler karşılıklı yorumlanmalı menülere ortiler etiketlenmeli ve daha iyi menüler için elden gelen yapılmalıdır :kahve:
  • Menüde spor ve su yok ise ortaklar birbirini teşvik etmeli yüreklendirmelidir :sinirli:
  • En nihayetinde cuma günü toplamda en yüksek yüzdeyi alan ikili spor tablomuzda +250 şer puan ile ödüllendirilir :sampiyon::sampiyon:

DİPNOT:
  • Ortağının menüsüne yorum yapmayan katılımı olmayan ve ortağını yalnız bırakan kişiler sonraki hafta listeden çıkarılacaktır.
  • Ortaklar listesinde aktif üyeler yer alır.
  • Ortaklar tablosu haftalıktır.
Eline sağlık canım ama benim ortim izne ayrıldı 🙈🙈🙈

HAFTANIN EN İYİ ORTAKLARI

E Emnis :KK9:

Veeeee

yarimuhendis yarimuhendis :KK9:

Tebrikler kaptanım bu hafta ortaklar birincisi biz olduk beaaaaaa. Ben bugünleri de görecek miydim 😍😍😍

Sonuncu bu hafta yok kızlar bireysel birisini de yazmadım:halay: :KK24:

Bir sonraki ortaklık sonuçları tablosunda görüşmek üzereee :KK55:

Aaaa görmedim bunu biz mi 1.oldukkk vala mııı :KK71: :KK55::KK55::KK55::KK55:

Tebrik ederim bizi yarimuhendis yarimuhendis Zeynebim yaaa 🤸🏼‍♀️🤸🏼‍♀️

:KK19: ORTAKLAR :KK19:
(2 Temmuz - 9 Temmuz )
  • Ortiler birbirlerinin menü yazıp yazmadığını takip etmeli yazmıyor ise hatırlatmalıdır :KK5:
  • Yazılan menüler karşılıklı yorumlanmalı menülere ortiler etiketlenmeli ve daha iyi menüler için elden gelen yapılmalıdır :kahve:
  • Menüde spor ve su yok ise ortaklar birbirini teşvik etmeli yüreklendirmelidir :sinirli:
  • En nihayetinde cuma günü toplamda en yüksek yüzdeyi alan ikili spor tablomuzda +250 şer puan ile ödüllendirilir :sampiyon::sampiyon:

DİPNOT:
  • Ortağının menüsüne yorum yapmayan katılımı olmayan ve ortağını yalnız bırakan kişiler sonraki hafta listeden çıkarılacaktır.
  • Ortaklar listesinde aktif üyeler yer alır.
  • Ortaklar tablosu haftalıktır.
Yaa aslında ekleme diyecektim ama nedense evet yazmışım 😂😂 olsun bunda da Bi hayır vardır

Heh ben yanlış anlamadım dimi🤣ben yanlış anladım sandım neyse dediğin gibi gidene kadar sıkarsın ipleri daha iyi olur🤣
Olsun canım zaten elimden geldiğince bu hafta da diyete devam edecektim. Haftasonu düğüne gidicem yazdan beri görüşmediğim kuzenlerle falan görüşücez. O zamana kadar azcık daha gitse hiç fena olmaz yani. Şimdi kalkıp ananaslı ödem içeçeği hazırlıycam

Olsun canım zaten elimden geldiğince bu hafta da diyete devam edecektim. Haftasonu düğüne gidicem yazdan beri görüşmediğim kuzenlerle falan görüşücez. O zamana kadar azcık daha gitse hiç fena olmaz yani. Şimdi kalkıp ananaslı ödem içeçeği hazırlıycam
Afiyet olsun canım ben de yeşil çayımı içip dışarıya çıkacağım turlayacağım her yeri hava da kapalı her an yağmur yağabilir ama niyet ettim çıkayım🤣

Afiyet olsun canım ben de yeşil çayımı içip dışarıya çıkacağım turlayacağım her yeri hava da kapalı her an yağmur yağabilir ama niyet ettim çıkayım🤣
Ohh afiyet olsun canım sana da
Bende yürümek istiyorum da çook çoook sıcak burası bugün ip atlıyacağum bende ona niyetlendim. Çok uzun zamandır atlamıyordum bakalım yarına bacaklarım nasıl olacak

X