Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Utandim menunu gorunce 🙈🙈 cok iyi 👍👍 beni zorlu detokslar bekliyor bu hafta ama yapacak bir hilal yok ortada 🙈🙈
Sporda yapamayacağım için hafif beslendim canım ama açım şu an🤣🤣 normalde wasa mutlaka yiyordum ama o da bitti fırsatım olmadı almaya yarın bakalım mangal yapacağız inşallah çok kaçırmam🤭🤭

Ayy minicik minicik kanatlar,hem de mangalda kendi yağında pişiyor neden kalorili ki ? Çok şaşkınım şu an 😅
Valla öylee tanesi 90 100 kalori yesen doymazsında 3 5 yersin o yüzden kaçmak lazım 🙈🙈 derili ve yağlı bir et o yüzden sanırım bende çok şaşırmıştım ama öğrendiğimden beri yemiyorum

Köfte salata bir iki biber vs de attırırsın mangala ohh ne güzel 🤩 mangal korkulacak bir şey değil aslında :)
Aynen kaptanım o biberlere de bayılıyorum💗💗💗Mangalda çok yemekten korkuyorum sadece🤭🤭 ama bu haftaya artısız başladığım için mecbur dikkat edeceğim🤣

3 temmuz
11.15 : 3 tane avucumun içi kadar pankek,7 8 tane patates kızartması,peynir,salatalık,2tk çikolata
14.00 : sade filtre kahve
16.00 : 2 tane minnacık pattis haşlaması,1 küçük dilim kek
18.00 : 2 galeta,1 bardak meyve suyu
Dün olan menüye göre baya sade bir menü olmuş siz düşünğn artık🙈🙈
Su : 2.5lt
Spor : 10bin adım,yarım saat aktif yüzme
E Emnis ummhnisa ummhnisa hzlsel hzlsel
Dünkü menüyü göremedik ki sade diyelim 🙈🙈🙈

Tek iyi yanı akşam yemeğini pas geçmissin detokslardan detoks beğen evet 🤭🤭😅 ama dediğin giib yine yapacaksın inanıyoruz bu haftada güzel bir eksi gelecek 🤩

Bugunku menum (Diyetisyen menusu 1700 kalori)
sabah-08:00 : 2 dilim tam tahilli ekmek (60gr), 1 domates, 60gr mozarella, 5 gr tereyagi, 1 avuc taze sogan, 1 cay kasigi kara biber. hepsini ekmeklerin ustune kpyu sandvic yapip yedim.

11:00 - ara: semiz otlu peynirli domatesli misirli salata (50 gr konserve misir, 60 gr semiz otu, 50 gr beyaz peynir, 150 gr ceri domates ustune 1 kasik zeytinyagi)

15:00- gec ogle yemegi: kori tavuklu makarna (150gr brokoli, 50 gr pirinc makarnasi, 45 gr havuc, 150 gr tavuk gigsu, 100gr hindistan cevizi sutu, 30 gr kirmizi sogan, 5 gr kori)

aksam: 19:00- camembert peynirli sandvic ( 5gr tereyagi, 120 gr domates, 20gr semiz otu, camembert peyniri 60gr, 3 ince dilim tt ekmek -90gr)

su:3lt
spor: 30 dk cardio : 150 p
15 dakika zumba: 45 p
Toplam: 195 puan

E Emnis hzlsel hzlsel ummhnisa ummhnisa
Afiyet olsun canım

Sağlıklı harika bir menü kalorisi biraz fazla tabi ama normal zamanla kısaricaktır belki
Toplamda 5 dilim ekmek + makarna var bunlar bizim menülere göre fazla gözüküyor ama bilinçli şekilde düşer sporla desteklenirse yine eksiler gelecektir
Sporların harika 🤸🏼‍♀️🤸🏼‍♀️

Kahvaltı
1 kase sebze çorbası, şekersiz çay
Akşam
3 köfte, 1 kase yoğurt, 1 servis kaşığı kabak, 1 dondurma,1 sade türk kahvesi, 1 kuru incir
1.5 litre su
1 litre dükan birası
3 mil leslie
E Emnis , ummhnisa ummhnisa , hzlsel hzlsel

Kahvaltı
2 haşlanmış yumurta, domates, salatalık, peynir, kiraz saplı çay , 10 kiraz

Ara
1 sb süt, litalif tahıllı bar

Akşam
2 biber dolması, salata, 3 yk yoğurt

2 LT su, 1 LT dukan birası

Spor yok(misafirlerim vardı yapamadım)

E Emnis ummhnisa ummhnisa C Cagrihilal1
Menüleriniz çok güzel kızlar harikasınız :21: :21:

Bugün iki sene önce çekildiğim bir fotoğrafı buldum giyinmiş süslenmiş arkadaşın düğününe gitmiştim ama süslenmek benim neyime acaba 100 kilo filandım o sıralar aman tanrım ne haldeymişim hiç de kendimi öyle hissetmiyordum 116 kiloluk halimi düşünün bir de🤦🏻‍♀️ Boyunsuzmuşum ben ya ama şu an bir boynum var 🤣 Allahım inşallah bir daha o kilolara çıkmam kendime neler etmişim😰😰

Bugün iki sene önce çekildiğim bir fotoğrafı buldum giyinmiş süslenmiş arkadaşın düğününe gitmiştim ama süslenmek benim neyime acaba 100 kilo filandım o sıralar aman tanrım ne haldeymişim hiç de kendimi öyle hissetmiyordum 116 kiloluk halimi düşünün bir de🤦🏻‍♀️ Boyunsuzmuşum ben ya ama şu an bir boynum var 🤣 Allahım inşallah bir daha o kilolara çıkmam kendime neler etmişim😰😰
Günaydın🤗 insallah hic kilo almaz hep zinde ve fit olursun umarım hepimiz oyle oluruz. Ama o zaman da güzeldin süslenen ve mutlu her kadın güzeldir 😀

X