Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Selam kizlar
Takimimizdaki yeni arkadaslara kendimi tanistormak ,eskilere de kendimi hatirlatmak adina katilim formunu birkez daha doldiruyirum:
Teşekkür ederiz deryacım tekrardan hoşgeldin takımımıza 🤗 bak bir daha gider unutursan profiilinde 5.takım üyesi olduğunu gösteren emoji var yahu ☀️ 🤭 unutma 🤣 :)))

Teşekkür ederiz deryacım tekrardan hoşgeldin takımımıza 🤗 bak bir daha gider unutursan profiilinde 5.takım üyesi olduğunu gösteren emoji var yahu ☀️ 🤭 unutma 🤣 :)))
Aa var mi. Valla bilmiyordum kaptanim. Yoook yok artik unitmam. Ve insallah bur daha hatirlamama gerek kalmaz. Mezun oluo gideyim insallah bu sefer 🙏

***5.Takım 733. Etap ***

Ummhnisa (69,4/ ) izne ayrılmak istiyor.
Cagrihilal1 (67,05/
monarosaa (81,6/
hzlsel (79,9/
redsonja87(53,6/
matteroftime(55,35/
Yarımuhendis(57,1/
runib (72,1/

5.takim ortalaması:%

Alt liste

Kollontai (55,2/ 611.etapta mezun olan üye geri döndü 05.05.21 başlangıç kg 57 hedef kg 47 ( bşlngç kg: 58,3)
gibivegibi (54,8 / yeni üye b.t 29.05.21 b.k 56.9 h.k 50 51,2 min*
Lizozom (73,65/)Yeni üye b.t 05.06.21 b.k 76, h.k 62
Furusan (64,45/)Yeni üye b.t 08.06.21,b.k 66, h.k 53
Sonsuzumut (73,7/ Yeni üye b.t 14.06.21, b.k 76, h.k 60
Mathildablue (55,05/
Emnis (66,1/
DeryaonDiet ( 74,50/ ) 723.etapta 74.50 kg ile izne ayrılan üye geri döndü

Son düzenleme:
Pazartesj regl olacagim bu hafta da odemlerle bogusmakla gececek 🙈🙈 hic yoktan iyi tabi ama bi 500 gitse daha iyi olurdu
Olsun canım belki korktuğun kadar artı olmaz 🥰
Bu menuyle tabi ki guzel eksi gelir 👍👍

Tebrik ederim 👍👍🌷

Masallah 👍👍🌷

Tebrik ederim 👍🌷🌷

Tebrik ederim 👍👍🌷🌷

Tebrik ederim gayet iyi degdi acliga 👍👍🌷🌷

Tebrik ederim 👍👍🌷🌷

Masallah sana cok iyisin 👍👍🌷🌷🌷
Sağ ol ortim🤩🤩 bir gecede 600 gr gitti ben de pek beklemiyordum açıkçası🤭🤭
Of beeee ne yaptın sen💃💃😍
Sağ ol kuzum ya ben de dün gece yarın 78 i görsem diye hayaller kuruyordum ama pek umudum yoktu açıkçası🤣🤣 bu haftayı da böyle atlattım bakalım yeni hafta da annemleyken nasıl kilo vereceğim🤣🤣
Kk kibrit kutusu 😂😂 için kullandığımız kısaltma
Ortim bildirim yapmadın demi gözümden mi kaçtı yoksa

Oyy oyyy oyyy harika sonuç canım tebrik ederim
Çok sağ ol canım 8li rakamlardan yavaş yavaş uzaklaşıyorum inşallah bir daha görmek istemiyorum🤣🤣
66 lara geldin canım daha ne olsun, eksi beğendiremiyoruz sana :rolleyes: Tebrik ederim :KK68:

Sabit sayılır haftaya daha iyisi olur dert etme :KK68:

Oooo harika harika :halay:

oh iki hafta üst üste çılgın eksiler, tebrikler canım

regldendir kesin, birkaç gün iner kilon geri :KK68:

spor yaptın mı, inşallah gider o 200 gram da :KK68:

tebrik ederim :KK68:

haftaya etkisini görürüz hiç merak etme, gayet iyi bu da

yine süper bir eksi , tebrik ederim :KK200:
Sağ ol canımcım detoks boşa gitmedi 🤭🤭
Geçen hafta:69.4
Bu hafta sabitim

E Emnis @gibivegibi

Dün gördüğüm - 500 den sonra bugün üzgünüm Eki Görüntüle 2881329
Olsun canım inşallah izinden döndüğünde patır patır gidecek kilolar😍😍
Resmen bu hafta bir zafere imza attınnn kuşum yaa teşekkür ederiz bırakmadın pes etmedin 😍😍😍 tebrik ederiz 🤗
Mezuniyet için baktım minimum kilo 52.6 olması gerekiyor 👀 bir hafta daha bizimlesin 💃💃❤️

Harikaaaaa sonuç canım tebrik ederim :KK71:

Detoks boşa demiyelim en azından o büyük artıları götürdü canım ya tebrik ederiz eksiye ulaştığınn için 😍

: Önümüzdeki haftayı çok verimli geçirelim o halde canım zaman su gibi akıp geçiyor sonra dönüp bakacaksın 1 2 aydır diyetteyim kilo veremedim diyeceksin ve bırakacaksın bunun olmaması için asılmak gerek 😍

Harika canım tebriklerr sonunda 7 lerrr gelmişşll :21::21::21:

Oooo benim ortiii kuşuma bakınnnnnn artıları yemiş bitirmişşş güzelde bir eksi kapmışş :KK36: tebriklerr canım

Selam canım ödem vardır muhakkak 2 3 güne iner bu artı bence ✌️

Güzel eksi canım tebriklerrr 🤩

Tebrikler canım güzel ✌️😍

Ala alahhhhhh ne oldun senn yaaa 💃💃💃💃🤣🤣 tebrik ederim canım harikasın 🤩
İki gün de ne olduysa oldu kaptanım detoks iyi geldi bana 🤣🤣

***5.Takım 733. Etap ***

Ummhnisa (69,4/
Cagrihilal1 (67,05/
monarosaa (81,6/
hzlsel (79,9/
redsonja87(53,6/
matteroftime(55,35/
Yarımuhendis(57,1/
runib (72,1/

5.takim ortalaması:%

Alt liste

Kollontai (55,2/ 611.etapta mezun olan üye geri döndü 05.05.21 başlangıç kg 57 hedef kg 47 ( bşlngç kg: 58,3)
gibivegibi (54,8 / yeni üye b.t 29.05.21 b.k 56.9 h.k 50 51,2 min*
Lizozom (73,65/)Yeni üye b.t 05.06.21 b.k 76, h.k 62
Furusan (64,45/)Yeni üye b.t 08.06.21,b.k 66, h.k 53
Sonsuzumut (73,7/ Yeni üye b.t 14.06.21, b.k 76, h.k 60
Mathildablue (55,05/
Emnis (66,1/
DeryaonDiet ( 74,50/ ) 723.etapta 74.50 kg ile izne ayrılan üye geri döndü
Kaptanım bana izin yazar mısın bu hafta memlekete gidicem de

Aa var mi. Valla bilmiyordum kaptanim. Yoook yok artik unitmam. Ve insallah bur daha hatirlamama gerek kalmaz. Mezun oluo gideyim insallah bu sefer 🙏
Var canım tabi 🤭 inşallah dediğin gibi bu sefer mezuniyet 💃
Şu güneş 5.takım logosu :)

Eklentiler

• IMG_20210702_140346.jpg
    IMG_20210702_140346.jpg
    84,1 KB · Görüntüleme: 16
Tebrik ederim canım bu hafta da eksiyi gördün tartıda

Ek gıdaya geçtiyse süper canım daha iyi olacaktır senin için. Bence de yavaş yavaş azalt biranda azaltırsan duraklama yaşarsın

Olsun canım sonuçta eksidesin dün gördüğünde cepte sayılır

Benim parmaklarım da şiş bugün hala büküp açarken zorluyor. Ben de vantilatör karşısında uyumaya çalışıyorum dün çok geç yattım bide gece çok uyandım sabahta 8 de uyandım yine o da ödem yapmış olabilir ama cuma kilomu görsem en azından takımı etkilemem diye bekliyorum

Canım normal senin için taşınma falan yordu tabi Bi de regli durumun var haftaya daha iyi olursun
Aynen canım inşallah, daha taşınamadım 15 üzgün sonra inşallah lakin öncesi yoğunluk derken böyle oldu bakalım :/

Olsun canım belki korktuğun kadar artı olmaz 🥰

Sağ ol ortim🤩🤩 bir gecede 600 gr gitti ben de pek beklemiyordum açıkçası🤭🤭

Sağ ol kuzum ya ben de dün gece yarın 78 i görsem diye hayaller kuruyordum ama pek umudum yoktu açıkçası🤣🤣 bu haftayı da böyle atlattım bakalım yeni hafta da annemleyken nasıl kilo vereceğim🤣🤣

Çok sağ ol canım 8li rakamlardan yavaş yavaş uzaklaşıyorum inşallah bir daha görmek istemiyorum🤣🤣

Sağ ol canımcım detoks boşa gitmedi 🤭🤭

Olsun canım inşallah izinden döndüğünde patır patır gidecek kilolar😍😍

İki gün de ne olduysa oldu kaptanım detoks iyi geldi bana 🤣🤣
İnşallah canım sağlam Bi şekilde izinden dönerim

Gelelim benim kiloma sevgili tatlı ortim yarimuhendis yarimuhendis dün 64.9 görmüştüm ama bugün 65 gördüm 🙄 artık kıyafet farkı olabilir ödem olabilir bilemedim dün baya gün ortasında açıkmışken tartılmıştım bugün kalkınca tartıldım.
Cumartesi 66.1
Cuma 65
Fark 1.1
Hedef 64.5 ✌️
Kaptanım harikasın💗 kıyafet farkıdır o 🤭🤭

Gelelim benim kiloma sevgili tatlı ortim yarimuhendis yarimuhendis dün 64.9 görmüştüm ama bugün 65 gördüm 🙄 artık kıyafet farkı olabilir ödem olabilir bilemedim dün baya gün ortasında açıkmışken tartılmıştım bugün kalkınca tartıldım.
Cumartesi 66.1
Cuma 65
Fark 1.1
Hedef 64.5 ✌️
Harikasin kaptanim 👍😍

Cumartesi 66.1
Cuma 65
Fark 1.1
Hedef 64.5 ✌️
Olsun kaptanım yine de güzel bi sonuç tebrik ederim😊😊😊
Al sanaa haftayı +3 le açarız yine 🤭🙈🙈🙈
Yok yok kaptanım öyle bir şey yok yani amin inşallah🤣🤣psikolojik açlık hissetmiyorum şu anda ve marketten bir şey aldırtmayacağım onlara midemiz çöplük oluyor diye😂kiraz ve kayısı ikram edeceğim sıcakta iyi gider🤣🤣

X