Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Günaydın kızlar.
Dünki ip atlama serüvenimde 900 küsürlerde iken sağ bacağımda alt baldır ağrısı oldu. Ortopedi uzmanı gördü kas yırtılması dedi. Şeyma Subaşı şansı var bende. Hareket kısıtlaması verdi, sabah da yürüyemedim o yüzden. Umarım 10 günde toparlar da tatile gidebilirim 😔
Hay Allah canım çok geçmiş olsun kendini o kadar zorlamasaydın keşke inşallah tatile kadar toparlanırsın

Tartılacağım diye ben de su içemiyorum🤭 akşam yemekten sonra benim de yürüyüş planım var saat kısıtlaması da kalktığına göre artık rahat rahat yürüyebilirim🤣🤣
Gönül rahatlığıyla suyumu içebilirim şu anda🤣dündem 700 gram eksidryim bugünü de böyle geçireceğim bakalım🤣🤣ya da hurma mı yapsam ah hurma ah bak ne hallere koydun beni vazgeçemez oldum senden🤣🤣

Gönül rahatlığıyla suyumu içebilirim şu anda🤣dündem 700 gram eksidryim bugünü de böyle geçireceğim bakalım🤣🤣ya da hurma mı yapsam ah hurma ah bak ne hallere koydun beni vazgeçemez oldum senden🤣🤣
Ayy çok iyisin canım ya ben pek sanmıyorum o kadar göreyim -300 yeter bana🤣🤣 hurma yap canım bu yumurta işini pek sevmedin o da etkili olur önemli olan detoks yapmak🤣🤣

Ayy çok iyisin canım ya ben pek sanmıyorum o kadar göreyim -300 yeter bana🤣🤣 hurma yap canım bu yumurta işini pek sevmedin o da etkili olur önemli olan detoks yapmak🤣🤣
Benden de yarın 300 gitse müthiş olur🤣ay ama az önce kuru kayısı yiyip üzerine su içtim hurma detoksunda kayısı yoktu başlasam sıkıntı olur mu ki acaba🤣

O istek bende yok ki 😂😂

Hadi bakalım sonucu merak ediyorum

Evet kendimi tuttum ama o poğaça beni bu sabah şişirmiş ne yapıcam bilmiyorum hemen bi ananaslı maydanozlu kür yapıcam kendime. Bugün hep dışarıda olucam o yüzden suyu da çok içemem wc sorunu olmasın diye.
Günaydın ortim
Dışarıda olunca o da sıkıntılı. Eve gelince artık bol bol içersin

Ay çok geçmiş olsun canım ama ilk başta o kadar zorlamasaydın 500 de bıraksaydın tüh şimdi hepsinden oldun gördün mü🙁inşallah düzelir tatile gidene kadar çok geçmiş olsun tekrardan🙁
Saol canım.. Mola vererek devam ettiğim için devam etmiştim. Sürekli de yürüyüş yapıyorum diye birşey olmaz sandım da oluyormuş😂

Günaydın kızlar.
Dünki ip atlama serüvenimde 900 küsürlerde iken sağ bacağımda alt baldır ağrısı oldu. Ortopedi uzmanı gördü kas yırtılması dedi. Şeyma Subaşı şansı var bende. Hareket kısıtlaması verdi, sabah da yürüyemedim o yüzden. Umarım 10 günde toparlar da tatile gidebilirim 😔
Çok geçmiş olsun canım dikkat et dinlendir bacağını inşallah çabucak geçer

Günaydın ortim
Dışarıda olunca o da sıkıntılı. Eve gelince artık bol bol içersin
Aynen bu wc sorunu olmasa şimdi oğlumun karnesini almaya çıkıcaz. Ordan da çeşme ye ya da alaçatı ya gidicez kısıtlama da yok artık gece geliriz eve yarına süpriz olacak benim için. Sen tartıldın mı canım ödemin gitmiş mi

Güzel planlama👍🏻bence de diyet yüzünden kendini kısıtlama arkadaşların çok haklı git sosyalleş böyle ömür geçmez çünkü😊😊benim de arkadaşlarım bize gelecek kalmaya tehlikenin kokusu şimdiden burnumda🤣

Bugün bi çıksan şöyle güzel bi elbise alsan kendine😊😊bu durumlarda elbise kurtarıcı oluyor çünkü ben çok seviyorum elbise etek giymeyi😊
Elbisede giyemiyorum alt bacaklarim cok kalin varislerimde var

Elbisede giyemiyorum alt bacaklarim cok kalin varislerimde var
Uzun elbiseler al böyle uçuş uçuş😊😊ben mesela kısa giymektense hep uzun giyiyorum🤣
Kuru kayisi hurma ayni sayilir. Ikisi de tatli kuru sonucta bisey olmaz yapabilirsin hurmayı. Bende hurma detoksunu yapamiyorum hic hep yarida kaliyor. Kabaklami devam etsrm bilemiyorum. 🙈🙈
Tamam ona niyetlendim bakalım😊😊

Aynen bu wc sorunu olmasa şimdi oğlumun karnesini almaya çıkıcaz. Ordan da çeşme ye ya da alaçatı ya gidicez kısıtlama da yok artık gece geliriz eve yarına süpriz olacak benim için. Sen tartıldın mı canım ödemin gitmiş mi
Amaan hayırlı olsun karnesi🥳🥳
Ben tartilmadim korkudan karnım cok şiş hâlâ 🙄 bu hafta da iki çarpım var menüde hakettim😅

Slm 😊nişsna gidiyorum bugün tartıldım 71.2 geldim. Tartıyı unuttum 🥺cumartesi dönecepim. Beni bu hafta yazmayın diyecektim 🙏🙏yarın menüde yazamsm cumartesi tam gaz devsm 💃💃💃

Amaan hayırlı olsun karnesi🥳🥳
Ben tartilmadim korkudan karnım cok şiş hâlâ 🙄 bu hafta da iki çarpım var menüde hakettim😅
Teşekkür ederim canım ben daha kahvaltı yapmadım ve cumaya göre 500 gr gitmiş yeniden 68lere merhaba dedim. Birazdan denize gidicez orda da Bi şeyler kaçırmazsam yarına çok güzel olucak

Slm 😊nişsna gidiyorum bugün tartıldım 71.2 geldim. Tartıyı unuttum 🥺cumartesi dönecepim. Beni bu hafta yazmayın diyecektim 🙏🙏yarın menüde yazamsm cumartesi tam gaz devsm 💃💃💃
Runibbbbb canımm yarın bildirim mi yapamayacaksın bugünden foto baskül atsaydın da olurdu ya

X