Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Kaçırma no no no 🙄💃💃💃💃💃
Kaçırmıycam inşallah denizden sonra Bi şeyler yemeyi düşünüyorum evdeyken yemekten vazgeçtim en azından tek öğün yaparım dengelerim herhalde
redsonja87 redsonja87 yi listenden mi çıkardın canım fark etmedim tatilde diye mi ? Geldi ama neyse hafta bitti arrtık yarından sonra eklersin yine olur mu 🤗
Salı günü aklıma tatilde olduğu geldi boşa çarpı gözükmesin dedim Bi de baktım ki gelmiş bugünde menüye baktım yazmamış görünce eklemedim eklerim ama cumartesi

Köye gidiyoruz da annem yemekle uğraşamam ne yeriz dedi. Ben detokstayım siz de dürüm yaptırun dedim. Annem de diyette 15 kg verdi diyor ki ben o kadar kalın lavaşı yemem bana tb lavaş al tavuk alır ondan dürüm yaparız🤣🤣az önce gittim aldım lavaş 10 tanesine 27 lita verdim dedim yarısını yiyeceksin bunun fazlası da yok sana🤣🤣🤣🤣

Demekki sizin odeminiz azmis 🤣🤣🤣 ama cok iyi sen eksiden gidiyorsun ben daha artilari bitiremedim 🙈🙈
Aynen canım benim dün de gitmişti 500 bugün artık eksiye geçmiş oldum olsun canım senin artılar spordan kaynaklıdır zaten yarın eksi görürsün😍😍
Oglene kadar bisey yiyip icmeden mi duruyorsun okulda.
Zaten iki gün gidiyorum perşembe cuma yarın son aralıklı oruç yapıyorum ya o yüzden eve gelince yiyorum direk ben sabah kalkar kalkmaz kahvaltı yapamıyorum zaten arada bir iki saat geçsin istiyorum işime geliyor🤭🤭
Süper ya maşallah yarın da güzel eksi göreceğiz bence😂
inşallah canım ya ama bugün tam yapamayacağım😅

Aynen canım benim dün de gitmişti 500 bugün artık eksiye geçmiş oldum olsun canım senin artılar spordan kaynaklıdır zaten yarın eksi görürsün😍😍

Zaten iki gün gidiyorum perşembe cuma yarın son aralıklı oruç yapıyorum ya o yüzden eve gelince yiyorum direk ben sabah kalkar kalkmaz kahvaltı yapamıyorum zaten arada bir iki saat geçsin istiyorum işime geliyor🤭🤭

inşallah canım ya ama bugün tam yapamayacağım😅
Olsun beaa🤣🤣benim hurma aşkım çok güzel ilerliyor🤣🤣

Hanımlar, bugün oğlumun doğum günü ve ben ona pasta yaptım. Kendi payımı yarına bıraktım tartıdan sonra icabına bakcam😁

Bir de canım nasıl hazır noodle istiyor anlatamam 🙄
Çok iyi yapmışsın canım tartıdan sonra ödül olur güzel bir rakam görürsen noodle ödül olarak ye bence canın çok istiyorsa🥰
Dene dene ben de haftaya karpuz detoksu deneyeceğim🤣🤣
onu da diğer hafta denerim🤣🤣 önümde üç hafta var tatile her hafta çarşamba perşembe detoks yapmayı planlıyorum deneyeceğim hepsini yavaş yavaş🤭🤭

X