Popüler Konu LenaG ile MasterFit

LenaG LenaG dolar milyoneri dolar milyoneri
cumartesi 76.90
bu gün 76.60
fark-0.300
ben cok daha fazla eksi bekliyordum. hem menülerim hem sporum olmak üzere baya bir umutluydum ama regl ödemine bağlıyorum🤗 buna da şükür
spor çok yapıncada ödem yapıyorr okadar çok şey varkii bilmediğimiz kalkar kalkmaz bile tartmayacaksın ama 3gunde 300 gram iyi daha ne olsun😍

Kendime spor badisi(arkadaşı yani:) arıyorum var mıdır?
Her gün o kişi ile birbirşmizi etiketkeyecez
ilk sayfadan puanlara bakıp sporumuzu yazacaz
İçtiğimiz su miktarını da söyleyecez
Ve haftada en az 5 gün spor yapmış olacz
Yapmadığımız gün de bugün of günü deyip yine etiketkeyecez

Var mıdır var mıdır badi arıyorum :rapci:

Kalabalığız canım Evet biliyorum ama jou ya sordurabilir sorabilir Efe'nin annesi bildirim yapacak mı gelecek mi ulaşabilir misiniz diye yani ben 10 kilo vermişim 10 kilo verip kaçmak gibi bir niyetim yok zaten benim çabam daha da fazlasını vermek yönünde motivasyonum da bu tür durumlarda hemen çabuk kırılabiliyor benim yani gün boyu mesela bunu kafama takıp geçirdim Ben neden hazırlığa geçtim diye kendimi gerilemiş hissediyorum gerilemiş hissedince de motivasyonum düşüyor hevesim kaçıyor Evet eskiyim biliyorum kuralları ama Elhan da Hop diye hazırlığa almıyordu ki bizi Ben zaten sessizce çıkmak istesem salı günkü kilo bildirimi hatırlamayıp yani Cumartesi günü tekrar güncel kilo bildirimi yapacağım için onu sormuş oluyorum memlekete gitmeyeydi düğündü internetimin olmayışıydı bunlardan kaynaklı bildirim yapamadım Allah başka dert vermesin tabii ki ama yarın herhangi bir takıma geçmek talebimde bulunuyorum takımda olmayınca motivasyonum bozuluyor Benim
Haftaya takımlara girelim ben de hazırlıktayım 🥳
Ben bu kararı 48 yaşında aldım, olsun, zararın neresinden dönersek kâr😅, ya hâlâ akıllanmamış olsaydım 🥴
10 yıl karda mıyım yani :KK70:
Hiç şansın yok, benim yolum biraz uzun sadece, senin mezuniyet yakın 😘
Hepimmiz mezun olalım inş senin de yakın bence güzel bir ritim yakaladın fezam 🩷

canım yaşadıkça tecrübe evet.. bak şimdi sana ne diyeceğim 50 kilo iken yağ oranım 8 miş şimdi 49 kilo olarak çıktım diyetisyenden yağ oranım 9 olmuş yani giden bir kilo kas kaybı yaşamışım rakamlara takılmamak lazımmış bak ben zayıfladım desem de giden yağ değil kasmış. üzüldüm haliyle ama ameliyat üstüydü yiyemedim haliyle şimdi onu toparlayayım diyorum bende mesela :)
Günlük 60 70 gr protein al bence 😎 ama saf proteinden bahsediyorum mesela etin içindeki pritein miktarı yumurtanın iöindeki protein miktarı 60 70 gr olacak gibi gibi

Günaydın kaptanım Cakinin Gelini Cakinin Gelini
Dün herşey güzel giderken akşam malesef istemeyen olaylar yaşandı 😏
Yazayım menümü

Kahvaltı
11
Yulaf krep( 2 yumurta, 2 yk yulaf unu, yarım çb su)
1 dilim peynir
5 zeytin
Domates salatalık

Ara
14:30
Bitki çayı
5 çilek
2 ceviz

Ara
16:30
3 yk yogurt
4 çilek

Akşam
20:00
2 yk bulgur pilavı
2 yk haşlanmış tavuk göğsü
1 kase cacık
Çeyrek gözleme
2 dilim ağlayan pasta

Eki Görüntüle 3490640

2.5 lt su

LenaG LenaG
İnşallah o olay her ne ise birdaha keyfini kaçırmaz canım 😘
Menünü çok beğendim gözüme batan bir tek 2 dilim pasta oldu ama oda 13 bin adımla zaten uçup gitmiştir afiyet olsun canım ❤

kızlarrr ekmek yerine kesinlikle siyez ekmek der geçerimm okadar diyorum😅😅😅
Siyezi sevmiştim ama diyetisyenim karabuğday ekmeği yememi söyledi.
evet ya çok doğru. Bende kalkınca direk tartılmıyorum ev işlerimi biraz yapıyorum öyle tartılıyorum 🥰
Ben mecburen uyanır uyanmaz tartiliyorum. Çünkü 2 bardak su ile güne başlıyorum içmeden duramam.

LenaG LenaG dolar milyoneri dolar milyoneri IMG_6877.jpeg
Galiba benim yerde köklerim var😃
Aldığım kalori 933 yaktığım kalori 731
Benim vücut için gerekli olan kalori miktarını program günlük en az 1500 ile 2000 arası veriyor. bu kadar yaktığıma göre kız ben niye haftalık gram olarak veriyorum ya🫣

X