Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

🍉30.06.21 🍉

sabah 1.5 dilim ekmek pizzası
5 zeytin domates salatalık

Ara 1 galeta / 4 5 tane erik

Akşam
Yayla çorbası
Zeytinyağlı kabak yemeği

spor maalesef özel bir şey yapamadım yorucu bir gün oldu denizde fazla kaldık
6000 adım /20 30 dk toplam aktif yüzme olmuştur

@Yarımuhendis ummhnisa ummhnisa hzlsel hzlsel
Menün çok güzel kaptanım😊spor için bir şey demeyeceğim çünkü insanın öyle günleri oluyor ama yüzme bile yeterli olmuştur günlük aktivite için çok iyi😘😘💃

Canım bence deneyebilirsin zorlarsa karbonsuzluk zorlar biraz ama ben galiba hiç istekli yapmadığım için böyle oldum🤣🤣
O istek bende yok ki 😂😂
Aaa inşallah gelmezsin artı canım ya sana öyle geliyordur en kötü sabit olursun bence

ay geçsin ya gidip gelip kuruyemiş kokluyorum tatlı vardı onu kokluyorum🤣🤣

O senin tatlışlığın canım benim💓💓💓

Ya hiç böyle acıkmazdım ben de ilk diyete başladığım hafta bu kadar açtım en son🤣🤣 ama bir gün daha dayanacağım ben hurmayı haftaya yapacağım için direneceğim🤣🤣

yarın eksi görürsem canım dene diyeceğim ama eksi göremezsem hiç yapma🤣🤣

ben de ya akşam yumurtam hayal ettiğim gibi olmadı böyle zorla yedim ondan herhalde zaten sofradan kalkar kalkmaz açım demeye başlamıştım eşim daha yeni yedik ya diyor sen yedin dedim ben yemiş gibi yaptım🤣🤣🤣
Hadi bakalım sonucu merak ediyorum
Eline iradene sağlık ortim. Insan o ayari tutturunca zayıf kalıyor
Evet kendimi tuttum ama o poğaça beni bu sabah şişirmiş ne yapıcam bilmiyorum hemen bi ananaslı maydanozlu kür yapıcam kendime. Bugün hep dışarıda olucam o yüzden suyu da çok içemem wc sorunu olmasın diye.

Ben de ya şimdi okuldayım 12 gibi eve geçip tartılacağım beklentimi karşılayacak mı acaba🤣🤣
Hadi bakalım ben de şimdi yataktan kalkıp erkenden spor yapayım dedim bugün hava diğer günlere göre az sıcak🤣
Kizlar ben dunle ayniyim benim odemim bitmis demek ki 🙈🙈 yarimuhendis yarimuhendis hzlsel hzlsel
Heeeee benim inşallah bitmemiştir dünü boşuna öyle düşe kalka geçirmiş olmayayım ya🤣sen bugün ne yapacaksın

Hadi bakalım ben de şimdi yataktan kalkıp erkenden spor yapayım dedim bugün hava diğer günlere göre az sıcak🤣

Heeeee benim inşallah bitmemiştir dünü boşuna öyle düşe kalka geçirmiş olmayayım ya🤣sen bugün ne yapacaksın
Yok kuzum bosa gecmis olmaz sonucta az kalori ve az karbonhidrat aliyorsun. 300 artiyim hala yine aynisini yapacagim. Ama bu diyet disinda bi daha yumurta yemem heralde 🙈🙈 iki gun cocugun okul olunca gun erken basliyor ben de kalkinca ilk işi kahvalti olanlardanim yoksa gun baslayamiyor. Bugun oglen ya yoğurt elma ya da yumurta yerim yine aclik dereceme gore bakacagim. Belki yarina hedef tutar.

Kizlar ben dunle ayniyim benim odemim bitmis demek ki 🙈🙈 yarimuhendis yarimuhendis hzlsel hzlsel
İyi gitti iki gün aslında ortim bugün sporlardan kaynaklı fazla çıkmış olabilirs

Ay valla çok açım ya daha da yiyemeyeceğim eve gidince inşallah saldırmam kahvaltıya🤭🤭

Yok kuzum bosa gecmis olmaz sonucta az kalori ve az karbonhidrat aliyorsun. 300 artiyim hala yine aynisini yapacagim. Ama bu diyet disinda bi daha yumurta yemem heralde 🙈🙈 iki gun cocugun okul olunca gun erken basliyor ben de kalkinca ilk işi kahvalti olanlardanim yoksa gun baslayamiyor. Bugun oglen ya yoğurt elma ya da yumurta yerim yine aclik dereceme gore bakacagim. Belki yarina hedef tutar.
Heee iyi yap bakalım ama spor yapma bugün kasların dinlensin😊😊

Ay valla çok açım ya daha da yiyemeyeceğim eve gidince inşallah saldırmam kahvaltıya🤭🤭
Ay valla senin daha çok var eve gitmene ben çok susadım spor falan da yapmadım akşam yine yürüyüşe çıkarım belki🤣tartılıp su içmek istiyorum sonra bugün ne yapacağıma karar veririm🤣🤣

Yarin komsunun nişanı var oraya gidecegim. En az hasarla cikarim insallah. Sabah hedef tutarsa şu yiyemedigim poacayi yemek istiyorum. Bu hafta biraz sosyallesme planlarim var komsularim hep sikayetci senin diyet yuzunden bi oturamiyoruz diye bi gunu de onlara ayiracagim. Haftaya yumurta diyetini ara ara yapmayi planliyorum arka arkaya her gecen gun zorluyor. Ilk gunu cok rahat gecirmistim. En azindan kotu beslendigim gunlerin ertesi gunu yapip gunu kurtarmayi planliyorum tutarsa 🙈🙈

Heee iyi yap bakalım ama spor yapma bugün kasların dinlensin😊😊
Sadece yürüyüş yaparim bugun. Yarina giyecek bisey bulamadim. 80 kiloyken bile daha iyi duran kiyafetlerim 67 kiloda cok kotu duruyor anlamadim gitti. Arkam daha cok cikiyor gibi etim daha civik gibi ic camasiri izi belli oluyor. Lazer kesim aldim o bile ikiye boluyor belli oluyor kafayi yiyecegim. Hic bisey yakistiramiyrum krndimr

Günaydın kızlar.
Dünki ip atlama serüvenimde 900 küsürlerde iken sağ bacağımda alt baldır ağrısı oldu. Ortopedi uzmanı gördü kas yırtılması dedi. Şeyma Subaşı şansı var bende. Hareket kısıtlaması verdi, sabah da yürüyemedim o yüzden. Umarım 10 günde toparlar da tatile gidebilirim 😔

Yarin komsunun nişanı var oraya gidecegim. En az hasarla cikarim insallah. Sabah hedef tutarsa şu yiyemedigim poacayi yemek istiyorum. Bu hafta biraz sosyallesme planlarim var komsularim hep sikayetci senin diyet yuzunden bi oturamiyoruz diye bi gunu de onlara ayiracagim. Haftaya yumurta diyetini ara ara yapmayi planliyorum arka arkaya her gecen gun zorluyor. Ilk gunu cok rahat gecirmistim. En azindan kotu beslendigim gunlerin ertesi gunu yapip gunu kurtarmayi planliyorum tutarsa 🙈🙈
Güzel planlama👍🏻bence de diyet yüzünden kendini kısıtlama arkadaşların çok haklı git sosyalleş böyle ömür geçmez çünkü😊😊benim de arkadaşlarım bize gelecek kalmaya tehlikenin kokusu şimdiden burnumda🤣
Sadece yürüyüş yaparim bugun. Yarina giyecek bisey bulamadim. 80 kiloyken bile daha iyi duran kiyafetlerim 67 kiloda cok kotu duruyor anlamadim gitti. Arkam daha cok cikiyor gibi etim daha civik gibi ic camasiri izi belli oluyor. Lazer kesim aldim o bile ikiye boluyor belli oluyor kafayi yiyecegim. Hic bisey yakistiramiyrum krndimr
Bugün bi çıksan şöyle güzel bi elbise alsan kendine😊😊bu durumlarda elbise kurtarıcı oluyor çünkü ben çok seviyorum elbise etek giymeyi😊

Günaydın kızlar.
Dünki ip atlama serüvenimde 900 küsürlerde iken sağ bacağımda alt baldır ağrısı oldu. Ortopedi uzmanı gördü kas yırtılması dedi. Şeyma Subaşı şansı var bende. Hareket kısıtlaması verdi, sabah da yürüyemedim o yüzden. Umarım 10 günde toparlar da tatile gidebilirim 😔
Ay çok geçmiş olsun canım ama ilk başta o kadar zorlamasaydın 500 de bıraksaydın tüh şimdi hepsinden oldun gördün mü🙁inşallah düzelir tatile gidene kadar çok geçmiş olsun tekrardan🙁

Ay valla senin daha çok var eve gitmene ben çok susadım spor falan da yapmadım akşam yine yürüyüşe çıkarım belki🤣tartılıp su içmek istiyorum sonra bugün ne yapacağıma karar veririm🤣🤣
Tartılacağım diye ben de su içemiyorum🤭 akşam yemekten sonra benim de yürüyüş planım var saat kısıtlaması da kalktığına göre artık rahat rahat yürüyebilirim🤣🤣
Yarin komsunun nişanı var oraya gidecegim. En az hasarla cikarim insallah. Sabah hedef tutarsa şu yiyemedigim poacayi yemek istiyorum. Bu hafta biraz sosyallesme planlarim var komsularim hep sikayetci senin diyet yuzunden bi oturamiyoruz diye bi gunu de onlara ayiracagim. Haftaya yumurta diyetini ara ara yapmayi planliyorum arka arkaya her gecen gun zorluyor. Ilk gunu cok rahat gecirmistim. En azindan kotu beslendigim gunlerin ertesi gunu yapip gunu kurtarmayi planliyorum tutarsa 🙈🙈ç
Git tabi canım ya yemek yemek zorunda değilsin ki çıktığında yiyorsan da az yersin ertesi günler dengelersin🥰

X