Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Çok iyi yapmışsın canım tartıdan sonra ödül olur güzel bir rakam görürsen noodle ödül olarak ye bence canın çok istiyorsa🥰

onu da diğer hafta denerim🤣🤣 önümde üç hafta var tatile her hafta çarşamba perşembe detoks yapmayı planlıyorum deneyeceğim hepsini yavaş yavaş🤭🤭
Bu karpuz diyeti de 3 günlükmüş 3 gün sürdürebilir miyim tartışılır haftaya düşüneceğim🤣🤣

Hanımlar, bugün oğlumun doğum günü ve ben ona pasta yaptım. Kendi payımı yarına bıraktım tartıdan sonra icabına bakcam😁

Bir de canım nasıl hazır noodle istiyor anlatamam 🙄
Doğum günü kutlu olsun nice sağlıklı güzel yıllara inşallah ♥️♥️♥️

Senin manevran ise şahanee 😎😎😎 yarın afiyetle yersin tabi ipin ucu kaçmadan 🤭

Çok iyi yapmışsın canım tartıdan sonra ödül olur güzel bir rakam görürsen noodle ödül olarak ye bence canın çok istiyorsa🥰

onu da diğer hafta denerim🤣🤣 önümde üç hafta var tatile her hafta çarşamba perşembe detoks yapmayı planlıyorum deneyeceğim hepsini yavaş yavaş🤭🤭
Hem de nasıl çekiyor sorma canım. Alayım öyleyse yarın güzel bir sonuç görürsem👼

Bendr bi daha pazartesinden detoksa falan baslamayacagim cuma olmuyor resmen
Benim şurada 2. Günüm ne biçim hayat bu yemek yemedikten sonra ne kıymeti var diye söylenmeye başladım pastalar börekler getirin önüme🤣🤣🤣
1.2 kg vermişim desemmmmmn :KK71:
Vay harikasın kaptancığım🤩🤩🤩
Hem de nasıl çekiyor sorma canım. Alayım öyleyse yarın güzel bir sonuç görürsem👼
Aynen canım arada ödüllendirmek lazım ben de kendime ödül vermem istiyorum hep ama her şeyden canım çekiyor hangisini daha çok yemek istediğime karar veremediğim için kalsın sonra ödül yaparım diyorum🤣🤣

Benim şurada 2. Günüm ne biçim hayat bu yemek yemedikten sonra ne kıymeti var diye söylenmeye başladım pastalar börekler getirin önüme🤣🤣🤣

Vay harikasın kaptancığım🤩🤩🤩

Aynen canım arada ödüllendirmek lazım ben de kendime ödül vermem istiyorum hep ama her şeyden canım çekiyor hangisini daha çok yemek istediğime karar veremediğim için kalsın sonra ödül yaparım diyorum🤣🤣
Aslında hepsini karıştırıp bulamaç yapsan sonra tiksinirsin canın istemez canım,😂
Ben de regl olmak üzereyim ödem var ya yarın üzülmesem bari

Birazdan kahvaltımı yapıp sahile ineceğim şöyle bir 10bin adımı devireceğim inşallah ama başka bir şey yapmam büyük ihtimalle sen de durumlar nasıl ortim sen çoktan yapmışsındır yürüyüşü🤭🤭 C Cagrihilal1
Bende 12 bin adim attim 13 bin olur o. Saat 3 gibi haslanmis tavuk yogurt elma yedim tok gibiyim ama 1 yumurta yesemmi bilemedim sonradan acikip bisey yemeyeyim. Bugün yine şiş hissediyorum kendimi yarina pek buyuk hayallerim kalmadi. Su an tartida +2 yim sabaha kadar o bile zor kaybolacak gibi mod yerlerde yine

Bende 12 bin adim attim 13 bin olur o. Saat 3 gibi haslanmis tavuk yogurt elma yedim tok gibiyim ama 1 yumurta yesemmi bilemedim sonradan acikip bisey yemeyeyim. Bugün yine şiş hissediyorum kendimi yarina pek buyuk hayallerim kalmadi. Su an tartida +2 yim sabaha kadar o bile zor kaybolacak gibi mod yerlerde yine
Ben gün içinde hep 2 3 kg artı çıkarım canım ama sabaha eksi bile gelirim o yüzden moral bozma sen yine bi şekilde eksi geleceksin

Şu an hayatımı sorguluyorum😂😂haftaya çarşambaya kadar detoksu unutacağım🤣🤣yarın da tavuk dürüm yiyeceğim annemler önümde yediler dayanamıyorum artık bi nefsimi körelteyim😂😂arkadaşlarım da gelecek kalmaya tehlike çanları benim için çalmasa🧐🧐

Selamlar herkese
Sonunda online satış mağazamı açtım 2 hafta sonrada evi taşıyorum aşağı yukarı. Kaptanım geçen hafta bildirim yapamadım ama yarın tartılacağım nasipse. Kontrolü tartı korkusuna sağlıyorum. Lakin muhtemelen artı gelirim reglim yeni başladı ve davul gibiyim sıcaklardan sanırım. Yarın bildirim yaparım sabahtan :)

X