Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Of ben hiç yemek istemiyorum ya şu anda meyve kuruyemiş yapmak daha cazip geliyor akşam yemeği niyetine. Yumurta dedikçe midem kalktı🤣🤣
Öyle de yapabilirsin canım açıkçası benim de canım çok yumurta çekmiyor bu sıcaklarda hiç çekici gelmiyor gerçekten ben de kahvaltının yanına meyve yoğurt filan ekleyip ortaya karışık bir şey yiyeceğim

Öyle de yapabilirsin canım açıkçası benim de canım çok yumurta çekmiyor bu sıcaklarda hiç çekici gelmiyor gerçekten ben de kahvaltının yanına meyve yoğurt filan ekleyip ortaya karışık bir şey yiyeceğim
Valla hiçbir şey yiyesim yok psikolojik olarak hiç açlık hissetmiyorum🤣muz ve leblebi yemek istiyorum sadece🤣🤣

Günaydın herkese
Yaklaşık 6 7 sene boyunca bu kilolardaydım ama dediğin gibi fazlasıyla birlikte kaldık artık ayrılma zamanı
Cumaya göre az da olsa eksiyi gördüm
Ama bugün Bi kahvaltıya gittim orda 1 tanecik poğaça yedim ki o kadar çok börek kek vardı ki elimi sürmedim inşallah yarına etki etmez

Yaa ne güzel Bi haber canım

Bende aldım favorilerime mutlaka deneyeceğim

Çok kaçırmadın demi canım alkol de çık ödem tutuyor diye duymuştum burda inşallah seni etkilemez

Benimde haşlama yumurtayla aram yok o yüzden yapasım gelmiyor ama Bi denemek istiyorum

Canım ben sayaçlılardan aldım ama doğru saymıyor kesinlikle normal Bi ip alsan işini görür bence
Yoo yemek olarak cok kaçırmadım odemliyim ama

:)) Oh iyi gezmeler olsun canım
Bende annemdeyim İstanbulda bizde birazdan denize gideceğiz keyfimiz yerinde çok şükür 💕
MaşaAllah keyfiniz daim olsun kaptanım ❤️
Oooo lolcum hoş geldin canım benim iyi gezmeler sana biz burdayız her zaman bekleriz 😍bizden kopmasın dimi kaptanım E Emnis E Emnis 😂😂
Sağol kuzm benim 😍😍 koparmıyım hiç sizden 😍😍 kopmam inşaAllah evime döneym tam gaz devammm ❤️
🤣🤣🤣

Kahvalti
2 haslanmis yumurta
domates
salatalik
yesillik

oglr
2 kase corba

aksam
2 yumurta ile yagsiz menrmen tarzi bisey denenecek bisey degil
3 yk yogurt

3 lt su

spor
10 bin adim
30 dk kardio
40 dk bolgesel

E Emnis ummhnisa ummhnisa hzlsel hzlsel
Gayet güzel canım menü de spor da yarın artık eksiye geçme günü😍😍 zaten menülerimiz benzer oldu ama tabi benim spor hafif kalıyor🤣🤣

Kahvaltı
2 haşlanmış yumurta, domates, salatalık, peynir, 4 zeytin, kiraz saplı çay

Ara
1 wasa, 1 çatal krem peynir, 1 LT dukan birası

Akşam
2 yumurtadan peynirli omlet(yağsız), az peynir, domates, salatalık, 10 kiraz

2 LT su, 10bin adım- 30 dk bölgesel

E Emnis ummhnisa ummhnisa C Cagrihilal1
Gayet iyi ortim tam uymasakta işe yarayacak bence 👍👍
Gayet güzel canım menü de spor da yarın artık eksiye geçme günü😍😍 zaten menülerimiz benzer oldu ama tabi benim spor hafif kalıyor🤣🤣
Insallah dört gozle sabahi bekliyorum 🙈🙈

Ne kadar sürdü bu kadar hızlı olman.?? Ben 50 yapıp 1 dakika mola veriyorum nabzım şok. Bi yüksek Bi düşük yağlarım kaçmaya yer arıyor 🤪
Ben çocukluğumdan beri ip atlarım o yüzden idmanlıyım🤣ben de mesela atlarken 100 hızlı 100 yavaş 100 aşırı hızlı atlıyorum şaşırtmacalı😂

X