Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Gunaydin kizlar

hzlsel hzlsel ortim benim 700 gr daha artim gitmis. Kaldi +300 bugunde onu halledersem yarinda eksiye calisirim artik. 👍👍
Harikasın ortim ya yarın eksiye geçersin zaten cuma günü güzel bir eksi gelir🤩🤩🤩 Ben de dün çok acıktım ama değdi -500 gördüm 79,8😍çok mutlu oldum şimdi iki gün kahvaltı detoksunu yapıp daha da aşağı çekerim inşallah🤲🏻

Harikasın ortim ya yarın eksiye geçersin zaten cuma günü güzel bir eksi gelir🤩🤩🤩 Ben de dün çok acıktım ama değdi -500 gördüm 79,8😍çok mutlu oldum şimdi iki gün kahvaltı detoksunu yapıp daha da aşağı çekerim inşallah🤲🏻
Stresin içinden almış götürmüş o zaman her şeyi ya🤣🤣

Hayatın çok ekşınlı Zeynebim sabah omlet akşam haşlama yumurta :confused: :KK70:
Kaptanım şu 2 günğ böyke geçireyim artık napayım eksi görmek için çabalıyorum🤣🤣ama bugün istediğim sonucu alamazsam yani en az 300 gitmesini istiyorum yarın hurma detoksu (canım aşkım brnim dilimden anlayan tek detoks)yaparım🤣🤣

Günaydın günaydın bu sabaha mezuniyet törenimin olacağı haberiyle uyandım yataktan fırladım resmen💃💃
Ne güzel bir haber canım ben de başta yakın bir tarihte sandım sen böyle yazınca🤭🤭 ama daha varmış tatiline de gidersin güzel güzel sonra da mezuniyet için gidersin tatlış telaşlar, heyecanlar😍😍😍
Stresin içinden almış götürmüş o zaman her şeyi ya🤣🤣
aynen canımcım bugün çok mutlu başladım🤣🤣🤣
Evet mezuniyetinde herkes zayıftır 🤣🤣🤣 bende baya zayıftım 🤣
Beni çıkart kaptanım o listeden o sene çok kilo almıştım🤭🤭

Ben dr başladım kahvaltı detoksuna ama günde 2 öğün haşlak yumurta yiyemezdim o yüzden sabah omlet yedim akşama haşlama yiyeceğim🤣🤣
Ben de bugün başlayacağım canım inşallah şöyle en az bir 700 gr gider ya🤣🤣 şimdi bu kahvaltının yanına wasa veya yulaftan krep gibi bir şey yapıp yiyemiyoruz değil mi🤭🤭
Çok stres yapmışsın demekki biz hazırlıklara 5 ay önceden başladığımız için 🤣🤣🤣🤣 kiloyu rahat rahat verdim 🤣
Beni KPSS mahvetti o sene kaptanım ama ben düğünümde bile zayıflamam gerekiyor dememiş bir insanım o yüzden tebrik ediyorum sizi🤣🤣

Ben de bugün başlayacağım canım inşallah şöyle en az bir 700 gr gider ya🤣🤣 şimdi bu kahvaltının yanına wasa veya yulaftan krep gibi bir şey yapıp yiyemiyoruz değil mi🤭🤭
Karbon yok canım ekmek un yulaf vs🤣ama ben 7 ay önce yaptığımda yulaflı omlet yapmıştım 2 günde 1kg vermiştim yaramıştı🤣🤣bu sefer dr öyle olsa ne isterim daha yaaaaaa ama işte 2.gün de yapabilmem için ağzımdan 300 çıkıyor gönlümden 600 gram eksi gelmek geçiyor ancak bunlar olursa yaparım🤣🤣

Beni KPSS mahvetti o sene kaptanım ama ben düğünümde bile zayıflamam gerekiyor dememiş bir insanım o yüzden tebrik ediyorum sizi🤣🤣
A doğru sizin birde kpss durumu oluyor haklısın 🙈 düğünde de zayıflamıştım sen bu düzene karşı direndin ha 🤣🤣🤣 kilo vermeye nasıl üşendiysen 🤣

Karbon yok canım ekmek un yulaf vs🤣ama ben 7 ay önce yaptığımda yulaflı omlet yapmıştım 2 günde 1kg vermiştim yaramıştı🤣🤣bu sefer dr öyle olsa ne isterim daha yaaaaaa ama işte 2.gün de yapabilmem için ağzımdan 300 çıkıyor gönlümden 600 gram eksi gelmek geçiyor ancak bunlar olursa yaparım🤣🤣
Şu an karbonsuz kahvaltı yapıyorum ama çok acıkırsam akşam yulaf eklerim🤣🤣
A doğru sizin birde kpss durumu oluyor haklısın 🙈 düğünde de zayıflamıştım sen bu düzene karşı direndin ha 🤣🤣🤣 kilo vermeye nasıl üşendiysen 🤣
benim yerime kiloları eşim verdi🤣 işin içinde kilo verme varsa çok güzel direnirim ben🤭🤭

Ben hedefime ulaşmışııım :halay:
11 Temmuzda tatile gideceğim, 26 temmuza kadar tartı bulamam muhtemelen.. Yemekleri ve sporu yazarım ama kilo bildirimi biraz zor olur.. Ne yapabiliriz kaptanım Sn. E Emnis
Harika haber canım 😍😍 tebrik ederiz 🤗
Önceden haber verdiğin iyi oldu mevcutta asıl listeye almamıştık zaten bu hafta düşünüyordum ama kilo bildiremeyeceksen tatil dönüşü alırız o tarihler arasında bildirmesende takım etkilenmemiş olur yani böylece. Artık dönüşte direk alırız asıl listeye canım

Harika haber canım 😍😍 tebrik ederiz 🤗
Önceden haber verdiğin iyi oldu mevcutta asıl listeye almamıştık zaten bu hafta düşünüyordum ama kilo bildiremeyeceksen tatil dönüşü alırız o tarihler arasında bildirmesende takım etkilenmemiş olur yani böylece. Artık dönüşte direk alırız asıl listeye canım
Harika oluuur E Emnis
Bende korkuyorum tatilde kilo alıp dönmekten.. Gitmeden biraz daha kilo vereyim diye çabalıyorum :)

hzlsel hzlsel eklersin canım çok etki etmez maksat kahvaltı olsun 2 öğünde de🤣🤣ben bugün aralarda kahve içerim muhtemelen bakalım hayırlısı🤣🤣
Ben de ara öğünde dukan birası içerim çok acıkırsam meyve yerim yanında diyorum bakalım bu bile beni zorluyor hurma detoksunu hiç düşünemedim🤣🤣

X