Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Sağ ol ortim ya sebze yiyince pek doymuyorum bu akşam büyük açlık beni bekliyor🤣🤣 ama et türü yemek istemedim biraz hafif beslenmem lazım😅

Şu sporların güzelliğine bak ya🤩🤩🤩 vücudun sımsıkıdır hiç sarkma olmamıştır😍 menü zaten çok iyi iki gün ben de böyle besleneceğim dayanabilirsem tabi🤣🤣
Wasa disinda benim diyete uygun yemissin aslinda aksam yumurta yesen daha cok doyarmissin 👍

Ben de birazdan 1 saat Leslie yapıp üstüne 30 dk bölgesel yapacağım yani boşlamıyorum ortim🤣🤣

2-3 kaşık yesen belki o kadar artı yapmaz canım ama özlüyor insan ben de kaç aydır yemiyorum🤣

sağ olasın canım inşallah bakalım kahvaltı detoksu yapacağım iki gün işe yarar diye umuyorum🤭🤭

hadi ya o zaman mutlaka başlayayım cuma günü kaptanım yavaş yavaş arttırırım sayısını birden 1000 yapmam mümkün değil🤣🤣🤣 tek problem dünyanın en büyük göğüslerine sahip olmam ona bir çözüm bulmam lazım🤭🤭
Sporcu sutyeni tak o duz oldugu icin oturur ve cok hareket ettirmez dene bi 👍

Sporum evde tempolu yürüyüş gibi el ve ayak hareketleri yapıyorsun, YouTube da videosu var bakabilirsin tavsiye ederim ☺️
ben o bayanı biliyorum zumba diye aratılğımda çıkmıştı hep onu izlemiştim bi dönem . tercümesini yapmıştım kaç mil yürürşüşe denk geldiğini söylüyor

Sarkmam olmadi. Ama bacaklarim civik civik ic camasiri falan kesiyor hemen etimi belli oluyor bisey giyince sort giysem oda dizimden belli oluyor. Surekli uzun giymek zorunda kaliyorum. Bu kadar spora erimiyorlar bari sıkı olsalar diyorum oda yok malesef 🙈🙈
Benim de iç bacak sıkıntım var bir de alt bacak çok kalın değil ama arka tarafı çok tombik nasıl bir vücudum varsa kalça hariç her yerden kilo alıyorum🤣🤣
Wasa disinda benim diyete uygun yemissin aslinda aksam yumurta yesen daha cok doyarmissin 👍
Wasa çok iyi oluyor baya tok tutuyor yarın yemeden nasıl duracağım çok merak ediyorum🤣🤣 taze fasulye hiç tutmuyor ya geldiği gibi gidiyor salatayla tok kalıyorum😅
Sporcu sutyeni tak o duz oldugu icin oturur ve cok hareket ettirmez dene bi 👍
Onunla deneyeyim canım Leslie yaparken bile mecbur kullanıyorum🤭

slm kızlarrr:))

peynir domates yumurta zeytin fıstık

kahve 2 kare çikolata

öğle 1 porsiyon çoban kavurma ayran

akşam yarımdan fazla mercimek çorbası , 3-4 çatal panlıca kızartması

12 bin adım
2 lt su
Süper ortim, kızartma bir tık sağlıksız olmuş ama miktarı az. Çikolataya yorum yapmıyorum kahve yanında çok seviyorsun :halay:

Benim de iç bacak sıkıntım var bir de alt bacak çok kalın değil ama arka tarafı çok tombik nasıl bir vücudum varsa kalça hariç her yerden kilo alıyorum🤣🤣

Wasa çok iyi oluyor baya tok tutuyor yarın yemeden nasıl duracağım çok merak ediyorum🤣🤣 taze fasulye hiç tutmuyor ya geldiği gibi gidiyor salatayla tok kalıyorum😅

Onunla deneyeyim canım Leslie yaparken bile mecbur kullanıyorum🤭
Zayifladikca vucudumdan sogudum kiloluyken kilodan deyip geciyordum 👍👍

🍒29.06.21 🍒

sabah 1 yumurta soğanlı omlet
domates salatalık
4 5 tane zeytin
1 dilim ekmek

ARa 2 3 dilim karpuz,4 tane erik

akşam
patlıcan yemeği
4 5 YK kadar siyez pilavı
1 kase cacık

spor
7500 adım + 20 dk kadar yüzme

yarimuhendis yarimuhendis ummhnisa ummhnisa hzlsel hzlsel

Ay kaptanım nasıl güzel sade güzel bir menü olmuş afiyet olsun😍sporun da çok güzel maşallah💃

Ah canım kolay gelsin ya cocukla zor bu işler okula falan gitmiyordu değil mi ?
Takım için kusura bakılacak bir durum yok niyet ettik ama olmadı sen de bilmiyordun tarihi sonuçta 😘😘
ummhnisa ummhnisa canım sana zahmet nikiyi çıkartalım menüden 😘
Hallettim kaptanım
25 Haziran - 2 temmuz Cuma Hedef Listesi
🎯

CUMA HEDEFLERİMİZ :KK69:

Elimizde kaldı son 3 günnnnnn kızlar ♥️

Verimli şekilde haftayı geçirmeli elimizden geleni yapıp cuma günü iç huzurla mutlulukla kilo bildirimi yapmalıyız 😍

5.TAKIM ÜYELERİ
CUMA KİLOSU
HEDEF KİLOSU
SONUÇ
55.35​
54.95​
53.6​
53,4​
81,6​
80​
67,05​
66,5​
57,1​
56,5​
69,4​
??​
79,9​
79,6​
runib runib
72,1​
71,5​
73.65​
73​
54,8​
53.5​
64,45​
63,5​
73,7​
??​
55,05​
??​
68. 9 olsun hedef kaptanım
Ay görmemişim bunu çok sevindim canım valla 69 lar kabus oldu çöktü üstümüze 🤣 değil 68 keşke 67 olsanda bir daha şıp diye 69 u görmesek 🤭😍😍
Ayy keşke kaptanım ben çok uzun yıllar hep 69 da korumada gibiydim 2 eksi 2 artı hep bu şekildeydim. Ondan mı bu kadar inat etti gitmiyor diye düşünüyorum

X