Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Ortim tebrik ederim çok güzel 1 kilo Benim kesin yapmam lazım 80,3 üzerime yapıştı resmen sanırım bu rakamdan hiç kurtulamayacağım 2014 yılında yaptığım diyette de aynısı olmuştu 80 kiloda takılmıştım ve sonunda diyeti bırakmıştım C Cagrihilal1

Ya şöyle ki diyet listeme uyamadım ara öğün vs yapamadım. O yüzden düzensiz oldu.
Hamur işi de değil aslında canımız ne isterse yapıp yemeye öyle alışmışız ki..

Aralarda bir iki lokma atsam bir şey olmaz sanıyorum ama öyle olmuyor. Çok haklısın canım bu düzeni değiştirmem lazım.

Sağol canım ben bakayım şimdi. Ya birkaç kilo hızlı gitse motive olurum aslında.
Canim ben cumaya gore arti 2 ydim o yuzden 1 kg eksi gordum odemim cok fazlaydi. Sende dun sagliksiz beslendim yazmisdin. 1 kac gun yapip telafi edebilmek icin iyi bir yontem. Ben odem atmak icin deniyorum ama fazladan kilo vermek icin yeterli olmaz bu max 3 gun yapiliyor hizli vereyim diye surekli yapmaya kalkisma. Hizli kilo vermeye odaklanma canim hizli hizli dedikce motivasyonun kayboluyor cunku hizli gitmiyor. Elinden geleni yapip ne kadar gidiyorsa razi olup devam edeceksin hizli giden hizli gelir. Emin adimlarla yavas yavas hedefe ilerliyoruz. Biraz sabir

Sizinki zengin dolmasıymış afiyet olsun. Bazen sade pirincle yapıyorlar
Salatalarim genelde kocaman oluyor
Sağol canım bizde pirinçli çok nadir oluyor genelde yemek kültürümüz böyle
Ben o kadar büyük salata da yesem aklım gözüm diğer yemeklerde kalıyor o yüzden salata dyince gözüme az geliyor
Yaa çok sevindim canım cumaya gelsin eksiler. Benimde deneyesim geldi de haşlanmış yumurtayla aram pek yok cesaret edemedim
Günaydın kızlarrr nasılsınızzzz
cumaya hazırlıklar nasıl gidiyor
Tünaydın kaptanım dünkü artılar dan kurtulmuşum çok mutluyum inşallah cuma tekrar 68 leri görebilirim diye Bi umut doğdu içime

Canım ben aralıklı oruç denesem daha istikrarlı olurum gibi geliyor. Liste olayı pek benlik değilmiş

Cuma günü de 80,3 görürsem tartıyı bir yere fırlatacağım sinirlerim bozuldu yine ne zamandır bunu yaşamıyordum biliyorum her zaman aynı hızda kilo veremeyiz ama elimde değil kilo veremeyince hemen modum düşüyor yemek yiyesim geliyor hep bu hatayı yapıp sil baştan başlıyorum şimdi bırakırsam 150 kilo olurum onu da biliyorum ay çok dertliyim kusura bakmayın cuma günü izne ayrılmamak için zor tutuyorum kendimi

Canım ben aralıklı oruç denesem daha istikrarlı olurum gibi geliyor. Liste olayı pek benlik değilmiş
Aralıklı oruç iyi canım ben de listeyi pek beceremiyorum o yüzden tavsiye ederim sadece ilk başlarda akşam 8 den öğlen 12 ye kadar aç durmak biraz zorlayabiliyor ama alışıyorsun ona da

Ay lütfen yapma bak beni motive ettiğin yazıyı oku
Ben az önce tartıya çıktm cumaya göre +50 Gr var sadece. Şu içmeyi ihmal ettiğimden şişmişim meğer.

Acaba yöntem mi değiştirsen? Ben pek anlamıyorum ama farklı bir liste yahut spor mu olsa? Ya da iki gün oruç tutup bedenini dinlendirsen mi ? Başka çözümler vardır muhakkak. Az değişiklikle toparlarsın canım.

Aralıklı oruç iyi canım ben de listeyi pek beceremiyorum o yüzden tavsiye ederim sadece ilk başlarda akşam 8 den öğlen 12 ye kadar aç durmak biraz zorlayabiliyor ama alışıyorsun ona da
Ya listeye göre sürekli yemem lazım ama hep sindirim halinde olmaktansa midemin boş olması beni dizginler. Ay 12ye kadar aç durmak işime gelir. Çocuğumu uyutur ziyafet çekerim rahatça

Benim regl sonrası şişlik olabilir diye düşünüyorum ama moralim bozuluyor yine de hemen psikolojim etkileniyor zaten çok sağlam değil ruh halim kesin cuma günü de bu rakamı görürsem ağlamaya başlarım cuma gününe kadar bekleyeceğim eğer aynıysa bir değişiklik arayışına gireceğim
Ya listeye göre sürekli yemem lazım ama hep sindirim halinde olmaktansa midemin boş olması beni dizginler. Ay 12ye kadar aç durmak işime gelir. Çocuğumu uyutur ziyafet çekerim rahatça
beni zorlayan akşam 8den sonra bir şey yememek olmuştu çünkü gece yaşayan ve gece yiyen bir insanım öğlen kahvaltı etmek iyi oluyor ama sen yine de çok ziyafet verme

pacman kuşum kaldı 4 günün gün sayıyorum
pacman time is up
Yazıyorum ki biz burda seni beklerkenee sende gidip zayıflamak isteyenler topiğine yazma diye
Kuzum zopam var isten miiiiii dünya kilo verdin süper gidiyorsun vücudunu azıcık rahat bırak arada az verir veremez bir haftayı es geçer ama kontrol hep sende pes edip bırakırsan o zman kaybedersin şuan bu laflar hiç senlik değil

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…