5 Günde 5 Kilo Diyeti Deneyimlerimiz

SEVGIM, zozom, mhn, mavili_2010, berrudemir, meyvenull, nazilk, aysbar kızlar sm aşşada görüyorum sizi

bu hastalık bana baya yaradı midem bulanıyor annem kızıyor ye diye açlıktan diye

bir lokma alıyorum çıkarcak gibi hissediyorum dünden beri böle dün yediklerimi yazsam inanamazsınız

yarım dilim ekmek 3 kaşık sarmısaklı yoğurt 1lokma gevrek yarım poaça

bütün gün sadece bunları zorla yedim çünkü üşüttüm :kedi:

en iyisi kendime bi yesil cay yaptim sicak sicaak onu iceyim patateste koydum haslaniyor.evde oldugum icin aslinda canim surekli bisey istiyor benim,tek basima yapacak bisey bulamiyorum.disarda oldugum zaman hic acikmiyorum saatlerce su olsun yeter ama evde tam tersi

yemesen iyi olurmus fakat saglik önemli tabii ki zayiflayalim derken saglimizdan olmamaliyiz.

birazda sevincimden pek takmadım sabah yediğim bir lokma ekmeği hafta sonu kilo almadan aranıza dönmenin mutluluğu içerisindeyim yemek yapmaya kalkcam şimdi evdekilerde patates yisin biraz dimi ama :dance:

gecmis olsun canim, peki hala diete devam ediyormusun sade kahve ic istersen belki bulantina iyi gelebilir.

tahmin edebiliyorum canim al benden de o kadar

canim kendine dikkat et zayiflayacam derken hastalanma aman.yerimseniben

yeşil çaymı iyi hatırlatın bayadır içmiyordum:tomato:

birazda sevincimden pek takmadım sabah yediğim bir lokma ekmeği hafta sonu kilo almadan aranıza dönmenin mutluluğu içerisindeyim yemek yapmaya kalkcam şimdi evdekilerde patates yisin biraz dimi ama :dance:

cok sevindim kilo almamana maalesef ben 1 gün ara verdigim halde 1,300 gr almisim ya

:teytey: slm ben geldimopuyorumnanaktan 2 gün aradan sonra devamguclubacismile
hafda sonu ne aldım ne verdim azda yedim ama fisfisfis

yeşil çaymı iyi hatırlatın bayadır içmiyordum:tomato:

hadin hep beraber hazirlayip icelim.sicak sicak.usuyorum birazda iyi geliyor.giz3m sende ic midene iyi gelir belki.annem hep nane limon kaynatirdi bize usutunce hic sevmem zorla icirirdi bidaha hastalanirdim

geçmiş olsun cnm dikkat et kendine opuyorumnanaktan
ille bir günde 1 kilo verecem diye bikayde yokki yavaş yavaş verirsin
bir hafda da 5 kilo verecene sende 2 hafda da verirsin bünyen kaldırmıyor demekkifisfisfis
benimde içerim bulanır sade kahve çok ii geliyor bana her gün
3 veya 4 fincan içerim mutlaka hem açlık hissinide azaltıyor yerimseniben

yok cnm ya gece 12de yıkandım sonra kıyamet gibi bulaık vardı kalkı-tım onları yıkadım üşüttüm yani gerçi saçlarımı kurutmuştum ama nese

hadin hep beraber hazirlayip icelim.sicak sicak.usuyorum birazda iyi geliyor.giz3m sende ic midene iyi gelir belki.annem hep nane limon kaynatirdi bize usutunce hic sevmem zorla icirirdi bidaha hastalanirdim

aynen:sm_cool:

selam kızlar bende başladım sizinle aslında pek yapmam böle diyetler ama çok heveslendim.üstüme giyecek bişi bulamıyorum artık yaz da geldi havalar sıcak t-shirt giymeliyim ama kapatmak istemiyorum her yerimi.neyse sabah suna dumankayanın çayıyla başladım sonra 2.5 patates yedim.spor yaptım öğlende 2 patatesle maydanoz ve limonla salata yapıp yedim.açmıyım emin değilim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…