5 Günde 5 Kilo Diyeti Deneyimlerimiz

selam kizlar,
nasil gidiyor sizlerde durum nasil, ben gecen haftayi 67,8 ile bitirmistim, bugun ise 69,1 ile tekrar basliyorum bu diete 1 kilo 300 gr almisim

kizlar nasil gidiyor ne yapiyorsuznuz.ya ben hafta sonu 1 kilo almisim ama abarttim biraz normal almamda.ama bol spor yaptim hic degilse onun bi faydasi olur selulitlere falan.bide bugun ben cok acikiyorum ya bu kacinci patates yiyorum ne oluyor ya.

ya kızlar kimse beş kilo verememiş herkez üç ve aşağısı e serbest günlerde de yarısını geri almışlar sizce kurtarıyomu yani değiyomu

maalesef ama tuz yok gerçi uzun süre yapınca ben tuz koymuyorum bana diyorlar ayy genç yaşta yüksek tansiyonunmu var diyorlar

kizlar nasil gidiyor ne yapiyorsuznuz.ya ben hafta sonu 1 kilo almisim ama abarttim biraz normal almamda.ama bol spor yaptim hic degilse onun bi faydasi olur selulitlere falan.bide bugun ben cok acikiyorum ya bu kacinci patates yiyorum ne oluyor ya.

aynen canim bende haftasonu abarttim, ki ben bir gün ara verdim 2 gün ara versem ne olurdu bilmem artik. patetes beni hic aciktirmiyor daha 1 tane patetes yedim, ama ben sabahlari ac karna sicak su iciyorum o tok tutuyor dene istersen

arkadaslar bence hata yapıyorsunuz 2 gün mola çok hemen geri geliyor bu kilolar o zaman en baştan 2 ileri bi geri insanı çok boğuyorr bi gün ara verelim bence çünkü ve herkes sporda yapsın yaa ne kaldı suradaa yaza ceket mont altına saklamalar bitiyo artık herşey meydandaaa çabuk olmalıyızzzz

5 kilo veren vardı cnm abi geri alımı varmıydı bilemiyorum ben bu hafta 4güne kadar veremedim yani 100 gr vermiştim ama c.tesi bir tartıldım gözlerime inanamadım 2 kilo vermiştim nasıl olduğunu bilmiyorum ama yoğurdun yağ yakıcı ekside olabilir ve hafta sonuda hiç kilo almadım

sana katiliyorum canim bencede ara bir gün olmali, yoksa abartiyoruz maalesef

aynen canim bende haftasonu abarttim, ki ben bir gün ara verdim 2 gün ara versem ne olurdu bilmem artik. patetes beni hic aciktirmiyor daha 1 tane patetes yedim, ama ben sabahlari ac karna sicak su iciyorum o tok tutuyor dene istersen

iciyorum sabahlari sicak suyu limonla ama bugun bi tuhaflik var ya hala ac hissediyorum kendimi keske bugun sebze gunu olsaydi.

ben yapiyorum canim spor fena halde selulit varda mecbur yapiyorum.gamze var ozellikle bi tane cok sinir bozucukötükedihüso

iciyorum sabahlari sicak suyu limonla ama bugun bi tuhaflik var ya hala ac hissediyorum kendimi keske bugun sebze gunu olsaydi.

belkide limonu mu aciktiriyo aceba cok acikioyrsan cok sicak su icmeni tavsiye ederim cunki gercekten tok tutuyor canim kolay gelsin
ve biliyosun sinirsiz aciktikca ye canim patetes, hembu saatler erken cokta yiyebilirsin yakmasi kolay olur

ay sorma cnm ya ben zaten baya bir spor yapıyorum ama dün okula gittim vee üstüme giyecek hiç bişi bulamadım iğrenç bişiiidi 10 haziranda da bademcik ameliyatı olcam diyom incecik gireyim ameliyata dikişli ve çok ağrılı olacağını biliyorum ve 4 5 kilo zayıflıyormuşsun buda bir artı benim için böylece verdiğim kiloları kalıcıya çeviririm ben belediyenin koyduğu spor aletlerine gidiyorum evde kendim mekik bacak hareketleri yanlar için hareketler yapıyorum fazlaca yürüyüş yapıyorum diyetisyenim duysa bu diyeti yaptığımı keser kafamı alimallah onada dediğim yürüyüşlerimi ve sporlarımı çoğalttığımklava:

bende sabah bir lokma peynir ekmek yedim bulantı ile uyandım çünkü sonra sıcak suyu dayadım vücuda ne güzel patesten bir lokma ısırdım duruyor daha

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…