5 Günde 5 Kilo Diyeti Deneyimlerimiz

kizlar yarin sebze günü ve ben sebze gününde metobolizmayi hizlandirmak icin bir tarif var, baska bir topikte görmüstüm. kabak corbasi olarak sizce sebze gününde sebzeli corba icmek uygun olur mu? Ne dersiniz?

içine sebze dışında hiçbirşey koymuyorsan uygun olur.. bir de tüm malzemeler sabah kahvaltında da olmalı bunun dışında sakıncası olmaz.. yani çorbaya un süt yoğurt yumurta falan koymazsan neden olmasın

yağsız bi corbaysa diyet kurallarına uyuyorsa olabilir heralde neden olmasın CADIARZU

normalde 1 yemek kasigi yag var fakat ben koymayi düsünmüyorum tabii tuzda kullanmicam. eger denemek isteyen olursa tarif bu sekilde sebze gününde olabilir diye düsündüm.

METABOLİZMA HIZLANDIRAN ÇORBA Malzemeler:

2 orta boy Kabak
2 orta boy Domates
1 orta boy Kuru Soğan
1 yemek kaşığı Sıvı Yağ
Yarım demet sapları ile Taze Maydanoz
Yarım demet Taze Nane
METABOLİZMA HIZLANDIRAN ÇORBA Hazırlanışı: Domates, kuru soğan, kabak, maydanoz sıvı yağla birlikte alabildiğinde suda pişirilir. Sıcak karışım yarım demet taze nane ile blender yada rondodan geçirilir.

Kilo durduğu zaman 1 ya da 2 gün öğle ve akşam öğünlerinde yoğurtla birlikte tüketilmesi.

(alıntıdır)

dogadan form cayi olarak türk marketlerde satiliyor canim, fakat sürekli kullanmak bagirsaklari tembellestiriyor bir süre sonra, aliskanlik haline getirmemek lazim

olumunekankayizsmilesagol tatlim ama burda turk market yok malesef arap market var ama oda siyah caydan baskasini getirmiyor.ama az kaldi turkiyen alirim bir kac kutu arda icerim olmazsa zaten yesil cayda var yinede tekrar bi bakacam marketlere icinde bu bitkilerin bazilari olani bari bulurum belki.bilmiyorumkismile

aslinda o cayin üzerinde arapca yazida var belkiolabilir diye düsündüm, yesil paketli, umarim bulabilirsin.

aslinda o cayin üzerinde arapca yazida var belkiolabilir diye düsündüm, yesil paketli, umarim bulabilirsin.

sagol canim bi bakayim ozaman belkide vardir arapca yazanlara hic dikkat etmiyordum anlamadigim icin, insallah bulabilirim.sagololumunekankayizsmile

Son düzenleme:
slm kizlarrrr listeyi düzenledim opuyorumnanaktan
isterseniz bi bakin yanlislar varsa söyleyin düzeltirim

aramiza katilanlar hosgeldiniz
kilo verenleri tebrik ederim:)

kilo bildirmeyenleri teker teker listeden cikariyorum haberiniz olsun
yarinda 13.04.10 sali günü baslayip kilo bildirmeyenleri listeden cikarcam bilginize:)

opuyorumnanaktansaol canım ellerine sağlıkzemuszemus

kızlar ben yarın sebze gününde çorba yapıcam brokoli kabak ı haşlayım blendirden geçirim yemeği düşünüyorum akşama kadar aynı olunca bişey olmaz dimi yani sabahda öğlende akşamda o çorbadan içicem uygunmudur?

birde ben bir gün serbest gün yapıcam 2 gün olunca çok yiyorum 5 gün bu diyet 6.gün nikotin günü yapcam :dance:son bi gün serbest

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…