5 Günde 5 Kilo Diyeti Deneyimlerimiz

SEVGIM, zozom, mhn, mavili_2010, berrudemir, meyvenull, nazilk, aysbar kızlar sm aşşada görüyorum sizi

bu hastalık bana baya yaradı midem bulanıyor annem kızıyor ye diye açlıktan diye

bir lokma alıyorum çıkarcak gibi hissediyorum dünden beri böle dün yediklerimi yazsam inanamazsınız

yarım dilim ekmek 3 kaşık sarmısaklı yoğurt 1lokma gevrek yarım poaça

bütün gün sadece bunları zorla yedim çünkü üşüttüm :kedi:

cok gecmiş olsun canım önce sağlık dikkat et kendine guclubacismile

merhabalar,ben gecen hafta diyeti yapmistim 3kiloda verdim:dance: oyuzden ilk olarak bu diyeti paylasan incili ablaya daha sonrada burada yazan tum arkadaslara tesekkur ederim.
bu haftasonu gece 1de durum bile yemis yutmus olmama :1rolleyes: ragmen bgn 66idim-wcyede gitmeden-
ki bu yedigimin sadece biri , yani gercekten ise yarar bir diyet arkadaslara.s
bu hafta baska kendi halimdeyim okul var cunku olmadi haftaya gene aranizdayim, tekrar herhese teskur:içelim:

herkes genel olarak 3 kilo civarı veriyor galiba geri almalarda ortadan kalktımı ne

diyet grupları bölümde kilo takip çizelgesi nasıl yapılır diye bir başlık var çok güzel anlatıyor orada çizelgen bitince aşşada kutucukarda img ile başlayan ve biten bir adres var oradan hptt ile başlayıp png ile biten kısmı seçip kopyala sonra kullanıcı panelinden profilini düzenle aşşada kilo çizelgesi takip falan diyo oraya yapıştır

selam kızlar bende başladım sizinle aslında pek yapmam böle diyetler ama çok heveslendim.üstüme giyecek bişi bulamıyorum artık yaz da geldi havalar sıcak t-shirt giymeliyim ama kapatmak istemiyorum her yerimi.neyse sabah suna dumankayanın çayıyla başladım sonra 2.5 patates yedim.spor yaptım öğlende 2 patatesle maydanoz ve limonla salata yapıp yedim.açmıyım emin değilim.

a.s.hosgeldin tatlim aramiza yaza citir olman dilegiyle.ancaaaak :eek:lmaz:maydonoz olmaz.bugun sadece ve sadece patates,limon ve baharat var.yerimseniben

bir sene onceye kadar bende icemiyordum zorla kendimi alistirdim icinde anason ve tarcinda var guzel tadi.simdi seviyorum ama.birde ictigin form cayin icinde neler var.acaba

canım içinde
Sinameki Yaprağı, Rezene Meyvesi, Kayın Ağacı Yaprağı, Barut Ağacı Kabuğu, Ahududu Yaprağı, Kuşburnu, Isırgan Yaprağı, Ardıç Meyvesi, Civanperçemi, Mürver Ağacı Meyvesi, Aynısafa
var.bunu öyle böyle içiyorum ama yeşil çayın kokusunu bile duysam midem bulanıyo :sinifsinif:

diyet grupları bölümde kilo takip çizelgesi nasıl yapılır diye bir başlık var çok güzel anlatıyor orada çizelgen bitince aşşada kutucukarda img ile başlayan ve biten bir adres var oradan hptt ile başlayıp png ile biten kısmı seçip kopyala sonra kullanıcı panelinden profilini düzenle aşşada kilo çizelgesi takip falan diyo oraya yapıştır

sağol canım deneyim bakim olacak mı

canım içinde
Sinameki Yaprağı, Rezene Meyvesi, Kayın Ağacı Yaprağı, Barut Ağacı Kabuğu, Ahududu Yaprağı, Kuşburnu, Isırgan Yaprağı, Ardıç Meyvesi, Civanperçemi, Mürver Ağacı Meyvesi, Aynısafa
var.bunu öyle böyle içiyorum ama yeşil çayın kokusunu bile duysam midem bulanıyo :sinifsinif:

benim bu cayi burda bulmam munkun degil yine yesil cayima devam bari.benimde oyleydi canim hatta yazdim usuttugumuzde annem nane limon kaynatir zorla icirirdi ama ben onun kokusundan bile tekrar hastalanirdim annemse yok yok der icirirdi. halada o koku gelse midem bulanir.sade yesil cayi bende icemedim ama bu guzel tarcinda bi ferahlik veriyor icerken sevdim bunu.denemeni tavsiye edrim.olumunekankayizsmile

turkiye ye gelince bu caylardan bende alip getireyim bari bir kac kutu.turkiyedeki gibi aktarlar falanda yok soylediginiz bitkileri bulmak imkansiz.ama sinamekiyi kayinvalidem iciyordu kabizlik icin iyi geliyor diyordu onceden.

benim bu cayi burda bulmam munkun degil yine yesil cayima devam bari.benimde oyleydi canim hatta yazdim usuttugumuzde annem nane limon kaynatir zorla icirirdi ama ben onun kokusundan bile tekrar hastalanirdim annemse yok yok der icirirdi. halada o koku gelse midem bulanir.sade yesil cayi bende icemedim ama bu guzel tarcinda bi ferahlik veriyor icerken sevdim bunu.denemeni tavsiye edrim.olumunekankayizsmile

denicem bende tarcınlıyı zaten tarcının konusunuda cok severim umarım bulabilirim bende yerimseniben

turkiye ye gelince bu caylardan bende alip getireyim bari bir kac kutu.turkiyedeki gibi aktarlar falanda yok soylediginiz bitkileri bulmak imkansiz.ama sinamekiyi kayinvalidem iciyordu kabizlik icin iyi geliyor diyordu onceden.

dogadan form cayi olarak türk marketlerde satiliyor canim, fakat sürekli kullanmak bagirsaklari tembellestiriyor bir süre sonra, aliskanlik haline getirmemek lazim

kizlar yarin sebze günü ve ben sebze gününde metobolizmayi hizlandirmak icin bir tarif var, baska bir topikte görmüstüm. kabak corbasi olarak sizce sebze gününde sebzeli corba icmek uygun olur mu? Ne dersiniz?

sağolun hadi patatesleri idare ederizde et nasıl olucak tuzsuz:KK43:(

bunun tam tersini söylemiştim ben de başlarken.. ama ben eksiltmedim tuz kullanıyorum malesef..

denicem bende tarcınlıyı zaten tarcının konusunuda cok severim umarım bulabilirim bende yerimseniben

ben de sade yeşilçayı sevmiyorum.. bergamotlusunu almıştım ben de.. onu rahat içiyorum

kizlar yarin sebze günü ve ben sebze gününde metobolizmayi hizlandirmak icin bir tarif var, baska bir topikte görmüstüm. kabak corbasi olarak sizce sebze gününde sebzeli corba icmek uygun olur mu? Ne dersiniz?

yağsız bi corbaysa diyet kurallarına uyuyorsa olabilir heralde neden olmasın CADIARZU

X