5 Günde 5 Kilo Diyeti Deneyimlerimiz

canım bu gün sadece patates yiyoruz tuz hariç baharat atabilirsin patatesine ama baska bisey eklemek yok sebze falan yok bu gün sadece patates cokacimcoook afiyet olsun..

sadece limon ve baharatla salata yapabilirsin sebze koyamazsın.. ben dereotu ve nane kullanıyorum ama incilideniz abla dereotu kullanma demişti bana

canım bu gün sadece patates yiyoruz tuz hariç baharat atabilirsin patatesine ama baska bisey eklemek yok sebze falan yok bu gün sadece patates cokacimcoook afiyet olsun..

cevabınız için sagolun am onlarda sebze olmaz dıyosunz yanı neyse
dıyettte ne gerekıyosa onu yapçaz artık yapacak bişe yok :sinifsinif:akannehir

kızlar siz az yemenize rağmen aldıysanız ben kendimi düşünemiyorum çünkü dünyaları yedim :kedi:
ama yılmak pes etmek yok yağlar pes etsin :)))
sabahtan beri patates ve su yine bi azimle başlıyorum ben bu sabah tartılmaktan korktuğum için yarın tartılacağım bakalım haftasonu ne kadar tartıya yansıyacak bilmiyorumkismile
bu diyeti ne zaman bırakacağıma karar verdim:
hedefime ulaşınca değil:
SERBEST GÜNLERıM DE ABARTMAMAYI ÖĞRENENE KADAR!! kaydirigubbakcemile2

bende bugun yenıden basladım 1gun serbest yaptım ondada abartınca fazla abartmadan dıyete gerı dondum kaydirigubbakcemile3 bnde henuz tartılmadım umarım bı 3kılo gıtmıstır bilmiyorumkismile

şiddetle katılıyorum a.s

:roflol:
cnm bence şimdi tartılki bu yapacağın 5 günde ne kadar vereceksin ona bak yoksa ne kdr aldığını da öğrenemezsin 1 haftada ne kdr yol katettiğinide yanlış sonuuçla karşılaşırsın ben haftalar yapboz yapıyorum bu hafta 2 kilo verdim ve geride almadım 1 gram dahi üstelik bilirsiniz sanırım patates köfte nasıl yapılıyor dünyanın patatesini yedim ama köfte yemem ben ondan bol yoğurtlu bol patates yemiştim ama şunu farettim normal günlerde de tuz çok az atıyorum artık tuzsuzluğu alıştım sanırım yüksek tansiyonun mu var diyorlar tuz atmayınca:roflol:

yaGmurluk, meyvenull, nazilk, nbusra, berrudemir kızlar diyet nasıl gidiyor herkes yemeğe çıktı galiba

bide aramızda 3 kaçak varmış onlarıda davet edelim kayıt olup aramıza gelsin onlarda

QUOTE=candy_candy;12750467]

ben takımıma söyledim (5. takım) hep beraber yapıyoruz bugünden itibaren takım kaptanı diğer üyeler hepsi.. :dance: ben çok seviyorum takımımı ya yok böyle bi takım gerçekten yok yani olumunekankayizsmile

iyi o zmn bende size misafir olurum

ya ben daha bişi yiyemedim bir lokma peynir ekmek yedim midem bulanıyordu sabahtan bu yana sadece sıcak su içiyorum o tok tutuyor beni

ben demiştim dimi bunu da kimse yokkki kendi kendime yazıyorum görüldüğü üzere:roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:

annem sen sıkılma buradyım ben kaydirigubbakcemile5 azönce patatesımı koydum haslasın dıye de kaydirigubbakcemile3

benim patateslerde haşlanıyo irademe sahip olursam bende başlıyorum bi soru sorucaktım tuz koyabiliyıomuyuz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…