5 Günde 5 Kilo Diyeti Deneyimlerimiz

ben meyve gününden itibaren bıraktım.. pazartesi tekrar başlıyorum pattates gününden bi kilosunu geri aldım

candy_candy nasil kaydediyim simdi seni listeye
kilo vermis miydin? listede sadece baslangic kilon var

107,6 ile başladım 104,4 e düştüm ama bu sabah 105,1 dim.. 105,1 yaz son kiloya.. bugün devam etmedim çünkü.. pazartesi başlıyorum tekrar..

yalnız ben meyve gününü değiştiricem son gün yapıcam kesin bozuyorum çünkü belki son gün olursa hadi son gün biraz daha hadi falan diye gazlarım kendimi de bozmam.. görücez bakalım haftaya.. protein günleri de arka arkaya gelecek ama .. neyse.. 100 e dayansam haftaya süper olur aklinialirimsmile

kiz ama iki gün üst üste protein günü iyi olurmuki??
bende en cok et gününde meyve istiyo canim deli gibi meyve günündede bozuyorum:)

tatlım ben yazmısdım hatta bas bas bagırdım burdaaa kaydirigubbakcemile3 kılo veremedım herkes vermıs dıye hatta 1kıloda aldım demıstım bilmiyorumkismile sonra bu salı baslamısdım 2.haftama bugunde son gunum......yarında 2.haftamın kılosunu sölerım busefer verdımmm kaydirigubbakcemile3

Son düzenleme:
kizlar meyve gunu bende bozdum aksam ustu elim ayagim titredi resmen ustelik soguk meyve karnimi agritti bende 4.gunu corba gunumu yapsam meyveyi hafta sonu yerim olurmuki acaba yoksa o gun kacamak yapacam nedersiniz olurmu corba

hicmi veremedin??
sera81 .!.:
kizlar meyve gunu bende bozdum aksam ustu elim ayagim titredi resmen ustelik soguk meyve karnimi agritti bende 4.gunu corba gunumu yapsam meyveyi hafta sonu yerim olurmuki acaba yoksa o gun kacamak yapacam nedersiniz olurmu corba
bilmemki cnm denemekten bisey kaybezmezsin

55dım cnm 56 oldum galıba baska dıyetten gectım ondan ldu ama 2. haftamda verdım ama nekadar bılmıorum bugun son gunumdu cnm pazartesı bıldırım yaparım tatlım ....

chatlaxx ben pazartesi tekrar kaldığım yerden devam edeceğim.dün kaçamak yapmıştım akşam az biraz bir de suyu az içmiştim.o ndenle biraz toparlasam da devam
tam çalışan kadın diyeti bu ellerine sağlık incili abla

merhaba hanimlar ben tam 3 kilo vermisim 5gun sonunda kacamaklarim: et gununde salcayi suyla acip baharatla susleyip etime doktum:icecream:
bu hafta iki ogun iki kase yapicamkaydirigubbakcemile2birde pilatese geri dondum-winsorla pilates yapmak isteyenlere tavsiyem, netten indirebilirsiniz.
bir haftada boyle devam ediyim sonucu yazarim,gorusuruz:a015:

sel kızlar bugun tavuk la geç tı günüm ken dimi iyi hisediyorum ama az çık biyet bısküvı yedım bişe olmaz heralde

chatlaxx canım yaa bi yanlışlık olmuş ben 63.9 la başladım bitiş kilom 61.0 senin yazdığın gibi olsun isterdim haftaya inşallah:)

chatlaxx ben bugun 100 gr verebilmisim sadece, ama bugun son günüm benim yarin son kilo bildirimini yapcam bugun gecerli degildir heralde benim icin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…