5 Günde 5 Kilo Diyeti Deneyimlerimiz

a.s.denemeden bilemezsin kibilmiyorumkismile elma beni hep tok tutardı bu hafta sanki midemi kazıdı durdu ve akşam göz dönmesi yaşattı..:sinifsinif: demeki metobolizma da değişiyoropuyorumnanaktan

su içın çe kendıme gelıyorum :Saruboceq: yarın boyle olmam inşanlah evının onude pazar kuruluyo halıyle gezerımalkisalkisalkis

kızlar dövün beni başlayacam başlayacam dedim olmadı bende zayıflamak istiyorum ya 65 kiloyum 50 olmak istiyorum mafoldumben

mrb tekirdağda bu göl kenarı nerede??? haftasonu muhtemelen eşimle tekirdağ civarında olucaz da=))

tatlım göl dediysem yapay göl tarzında nerde olduğunu bende bilmiyorum daha önce eşim gitmişti bu sefer bende gidicem o zaman sölerim sanada

a.s.ya teşke ben olsaydım 65 üüüüüffffff benim 4 çu gunumyerimsenibenakannehir

ama 48-50 kilodan bu kilolara geldim ben ya bünyem almaya da vermeye de çok elverişli diyeti sporla eksiksizdestekleyip yapsam kendimden eminim veririm ama işte motive olamıyorum guclubacismile

:Saruboceq:in şan la başlarsınkaydirigubbakcemile pazartesı başla nese_08 be aramıza katılacak beraber yol alırsınıza.s

inşallah ama yarın allahın izniyle başlayayım diyorumm bende boshayallersmile

:sinifsinif:kizlar ben cok kotu bisey yaptim kendime inanamiyorum ya.aksam yemeginde patates kizartmasi yedim.bu kadar dayanmisken son aksam neden boyle oldu bilmiyorum.cok pismanim ya.zaten bu yogurt gunu beni gecen haftada cok yormustu.mafoldumben

:sinifsinif:kizlar ben cok kotu bisey yaptim kendime inanamiyorum ya.aksam yemeginde patates kizartmasi yedim.bu kadar dayanmisken son aksam neden boyle oldu bilmiyorum.cok pismanim ya.zaten bu yogurt gunu beni gecen haftada cok yormustu.mafoldumben

lmaz::mymeka:

brrnnn nasılsın dadlumopuyorumnanaktan

ay çok gergindim bugün hep ağladım çok kötüyüm şimdi beynim zonkluyor

bende çok şkür bugünüde atlattım sadece biraz tuzlu ayran içtim oda çok tansiyonum düştü zaten bugün yoğurt hiç yemedim öylecede yoğurt yemiş oldum

haklisiniz kizlar gercekten ilk kez yaptim boyle biseyi ikindin sinirliydim birde aclik tam beynim durdu esimle kizima yaptigim yemegin ucuna kendim gectim,ben nasil yaptim ya.iki haftadir neguzel uyuyordum diyetime.azda olsa veriyordum yarin artik zar zor verdigimide geri almis gorucem sanirim.mafoldumben

ben bugünü kazasız belasız atlattım:sm_cool: en rahat olduğum gündüalkisalkisalkiscokacimcoook,yarına süperrr bi kahvaltı bekliyor beni cokacimcoook

hafta sonunda hergun bir iki saat spor yaparak bu yaptigimin cezasini vercem kendime insan son aksam yaparmi bunu ya.mafoldumben

bende diyet yapmak istiyorum ama cocuk emziriyorum diye yapamiyorum bebegim 6 7 aylik olunca yapacam bende bu diyeti deneyecem tsk ederim guzel bi liste

benimde bugün meyve günümdü öglen 3 e kadar hersey güzeldi fakat ben kızıma yaptıgım corbayı o içmeyince ben tadına bakayım dedım ve arkasından 2 kase içtim valla. ve buda yetmezmıs gıbı aksam tuzku fıstık yedım 1 kasecik kadar tuza hasret kalmışım ama napıyım dayanamadımmm.
ama güzel haber sukı 3 gunde 2 kılo verdım bu bıle bana yeter şimdilik yarın bozmadan yumurta gunumu tamamlarım insllah pazar günüde kilomu bıldırırım canlarımmm

kızlarr şehir dışına çıktım bu gün yumurta günümdü yolculuk esnasında öldüm açlıktan ama pes etmedim mola yerlerinde küçük yoğurt falan da bulamadım sadece bi küçük kutu süt içtim saat 22.30a kadar da öyle durdum sabah yediğim 2 yumurta ve sütle dururken ablamlara gelince dayanamadım elma yedim :1no2:
yapmamalıydım çok pişmanım 1-2 saat daha dayanamadım oysaki yarın serbest günümde yeseydim keşke :1no2:
neyse olan oldu 65.5tim en son inşallah salı günü bu kilodan diyete devam ederim yani ben salıya kadar şehir dışındayım yapamayacağım ama son derece dikkat etmeyi düşünüyorum yarını iple çekiyorum benim kaybım bu hafta sanırım 3.5 ama yarın kesin rakamı söylerim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…