5 Günde 5 Kilo Diyeti Deneyimlerimiz

bende bu akşam az biraz kaçırdım ama 5 gün bitti şükür .misafir var yarın yaptığım pastalatın azıcııııık tadına baktım.3.5 4 kilo verdim toplamda .pazartesi devam .sebze gününe alternatif bişi yapma niyeitim var ogün çok zor geçti çünkü

kızlarrrrrr günaydın yol arkadaşlarım kaydirigubbakcemile5
dünkü gece elma faciasından sonra bu sabah tartıldım veeee sonuç:64.4 kiloyum pazartesi 68.8dim 4.4 vermişim bu diyet tam benim bünyeme göreymiş ablam çok zayıflamışsın dedi :sm_cool: hihoyyyt
haftasonu hafif beslenmeyi düşünüyorum inş. başarırım 58e az kaldı Allah'ım çok mutluyum bir de itiraf edeyim kızlar meyve günümde çektiğim peklikten dolayı kuru kayısı götürdüm ben bi kase :kedi:
dünkü son gecede yaptığım kaçamak ta olmasaydı herhalde yine 5e tamamlardım :))))))
ama kızlar benim kilolar hep üstten gidiyormuş gibi geliyor bana keşke az da alt gitse :KK43:(
üstte eriyecek yağ kalmayınca alta geçer belki :eek:

kızlar bende haftayı 4 kiloyla kapadım bugünkü kilom 71.2 çatlayana kadar kahvaltı yaptım gram almamışım yaa

günaydın kızlarrrrr evet zayıfladık galiba hepinize tebriklerolumunekankayizsmile
bende haftayı yaklaşık 3 kiloyla kapattım iyi hafta sonları :içelim:

gunaydin kizlarrr.ben 1,5 kilo vermisim aksam yemeseydim belkide 2 olurdu neyse ya benim icin buda iyi.ama inceldim ve yuzum zayifladi.yinede mutluyum.:CüvCüv:iyi hafta sonlari.benim cezam var bugun iki saat spor yapcam.

chatlaxx listeyi düzenleyebilir misin tatlım kaydirigubbakcemile5 azz motive olalım kupa kimin merak ediyorum kaydirigubbakcemile3

kızlar günaydı bende vermişim siz kadar olmasada çünkü kacamaklarım olduu kızım küçük olduğu için peşindeyim düşer kalırım diye korktum neye bu hafta alışma haftası olsun haftaya devamm
kilom 63.500 başlama 61.500 bitiş busaat oldu cnm bişey istemiyo az yemeyi öğrensem vercem zatennn:))) ama siz süpersinizz inş hafta sonu kaçırmayızz

alkisalkisalkis tebrıkler kızlarrr kurtuluoruz kılolardan :lepi: bnmde bugun son gunum bakalım yarın tartılcam kac olmusumm bilmiyorumkismile ama baya pantolanlarım bol gelmeye basladıı kaydirigubbakcemile3

bende 4 kilo verdim 5 olcaktı ama meyve günümde regl e yakalandım o olmasaydı 5 olcaktı ama olsun 4 de yeter pazartesi dewam edicem haftaya 5 vermek istiyorum çok dikkat edicem kaçamaksız kapadım bu haftayı

benim son günüm tartıldım sadece 1 kilo gitmiş o kadar çok kacamak yaptım ki yine iyi vallahi:KK43: gelecek hafta böyle olmayacak kendime soz size soz:KK43: 17 kilo kaldı vermem gereken 33 gün

bende 3 kilo vermişim kızlar 68 olmuşum :)
bu haftaya iyi başladım aslında ama sonlara doğru kaçamaklarım oldu. onları da yapmasam daha fazla verirdim belki. haftaya yeniden başlıcam ama perşembe bi arkadaşımın yanına gidicem orda yapamam kesin bozarım. ama olsun o zamana kadar verdiklerimle idare ederim bende :)

slm kizlar meyve gunu haric hic kacamak yapmadim 2 kilo verdim ama ilkgun regl oldum onun etkisi sanirsam herkeside tebrik ederim neyse pazartesi son gaz devam regl bitmis olacak ooooooooooooh degmeyin keyfime

cumartesi nasıl gidiyor kızlar serbest gün??? benim canım hiç ekmek istemiyor hiç ekmek yemedim ama yemeklerden biraz fazla kaçırdım ya :kedi:
ama akşama dengelemeyi düşünüyorum off ya tam da midem küçüldü oh demiştim neyse akşama hafif yarın da protein ve meyve ağırlıklı beslenirim artık işin en kötü kısmı ise salı başlayabileceğim tekrar yani pazartesi de güme gitti akannehir

kızlar benimde serbest günüm bugün sabah bi simit bi puaça öğlenede 1 tabak pilav yedim ama kendimi kilo almış hissediyorumm

candy_candy .!.:
canım çok sık giremiyorsan eğer özelden atalım değişimleri.. yormayalım bu kadar seni boshayallersmile

ben 300 gr eksilmişim.. et günümde iyi besledim galiba kendimi..kaydirigubbakcemile3
kaydirigubbakcemile3 valla benim icin farketmez cnm
bu seferde siz yorulursunuz:)

hamis cnm listeye ekledim seni ama ne zaman baslicanida yazar misin??
ya bide ben listeye hamis yaziyorum ama kaydedinde Hamile oluyo anlamadim niye bu yaaaaa

kilo verenleri tebrik ediyorum arkadaslar:) listeyi düzenledim
sude_nazcim kupayi bu hafta mavis_2010 aldi

Son düzenleme:
bu arada ben iki haftadir diyet yapmiyorum ve önüme ne geldiyse yiyorum
cikolatalar dondurmalar fln filan:KK70: ama sadece 1 kilo almiism :nazar:
onca sey yememe ragmen cok iyi yaa sevindim daha fazla almadigima:)

sinannuray, Ruuuu, solstice, zazez, beyaz toprak, HaiXySheyTan, nazilk, bigsize, minnoş prenses

gecen haftalarda baslamaniza ragmen siz haric herkes kilosunu bildirdi
EGER BU PAZARTESIYE KADAR KILONUZU BILDIRMEZSENIZ LISTEDEN SILCEM SIZI

bu arada bu pazartesi baslayan arkadaslardanda sadece 5 kisi kilosunu bildirdi
AYNI SEY BU PAZARTESI BASLAYIP KILO BILDIRMEYENLER ICINDE GECERLI
listeye eklettiriyosunuz ama kilo bildirmiyosunuz
madem bildirmiceksiniz neden listeye eklenmek istiyosunuz anlamiyorum

Son düzenleme:
X