5 Günde 5 Kilo Diyeti Deneyimlerimiz

selam kızlar bende başlamak istiyorum pazartesi umarım yapabilirim esas düşündüğüm et ve yumurta günü en zor benim için bana yardım edin vazgeçmemem lazım takımca yaparsak motive olurum inşallah

mrhb kızlr 66 ile baslamıstm 63.5 le bitirdim annem 112 ile balamıstı su an 107 tam 5 kilo verdi muhtemelen kilosu fazla olduğundan hızlı verio su an için..

ama bEn bu gün gözü dönmüş bi sekilde fil gibi yedim pişman da değilim aslına bakarsanız kendimi değişik sekilde mutlu hissediom yarın cıkıcak galiba bu günün acısı mafoldumben

Incilideniz sana tesekkuretmek istiyorum bu kadar faydali bir topik actigin icin..Listeye baktimda bir cok arkadas faydasini gormus,darisi basima diyorum..
Bende ilk dogum kilolarimi veremeden 2.kez hamile kaldim..Buyuk kizim 4 kucuk kizim 2 yasinda...Gecen sen diyet ve spor deneyimlerim oldu.Ama spor salonun dusup bacagimi 2 yerden kirdiktan sonra ameliyat olup 4 ay yattim ve spor hayatim sona erdi :sinifsinif: Ve bugunku kiloma ulastim..
Su anda 80 kiloyum.Yarin kizimin dogumgunu .Yarin baslayamam ama ptesi basliyorum..Beni de listeye yazar misiniz?bURADAN MI YAZIYORUZ YOKSA OZELDEN mesaj mi yaziyoruz?
Birde tum sayfalari okuyamadim ama birkac sayfaya baktim ama benden baska soran yok sanirim sadece ben mi anlamadim bilmiyorum...2.gun 40 cesit sebze yiyebilirsin diyor sonra da basladigin sebzeyle devam diyor...Nasil olacak?
Herkese kolay gelsin

sabah mesela domates salatalık kabak yedin akşama kadar buna patlıcan ekleyemezsin

slm kızlar bu akşamı hafif geçirmek istiyordum balık lokantasına gittik ekmeksiz hepsinden yedim ama üstüne unhelvasına hayır diyemedim :kedi: cne kadar adı serbest gün olsa da kendimi çok pişman hissediyorum mafoldumben sizde de mi öyle ????????? çok kötü hissediyorum örneğin bugün kendimi bari yarın dikkat edeyim diyorum inşallah aldığım bu karara uyarım ya adına serbest değil de ölçülü gün desek ya da koruma günü falan desek yoksa ben fena oluyorum senağlama
bir de haftada bir gün ödüllendirmek gerekiyor falan diyorlar ya ben fazlaya kaçıyorum ödül konusunda yarın da ceza günüm olsun bari klava:

selam kızlar bende başlamak istiyorum pazartesi umarım yapabilirim esas düşündüğüm et ve yumurta günü en zor benim için bana yardım edin vazgeçmemem lazım takımca yaparsak motive olurum inşallah

aslında yumurta günü çok güzel geçiyor çünkü tok tutuyor,ama evet kahvaltıya etle başlamak biraz itici oluyorhhkaydirigubbakcemile5g

evet arkadaşlar bu diyetle kilo vermeyen olmaz bence.kuzenime söyledim oda kilo vermeye başladı hemde hiç bir diyeti tam olarak yapmıyordu.kaydirigubbakcemile5 ama et ve yumurta günleri beni de zorluyor.protein olarak yoğurt ,peynir kullansak olmaz mı acaba.cokacimcoook

.
ya ben bise sorcam

simdi et gününde sabah balik ögle tavuk aksam kuzu eti yesek olmuyomu, sabah tavuk ögle tavuk aksam tavuk mu yenmeli ???

merhaba arkadaşlar ben 23 yaşında bi üniversite öğrencisiyim boyum 1,65 kilom 60 ve olmam gereken kilo 55 yane ideal kilom bu .Bende bu diyete katılmak istiyorum fakat ben özel bi yurtta kaldığımdan hergün diyette yazanları yemem imkansız çünkü burda önümüze gelen ne ise onu yiyoruz öyle bir şansımız yok maalesef bu durumda bana önereceğiniz birşey var mı? yane benimde bu diyeti bulunduğum şartlarda uygulama imkanınm var mıdır? yardımcı olursanız çok sevinirim hepinize sevgiler ve sağlıklı bir diyet dileğimleee.....:)

diyetimi dün tamamladım 59.600 e düştüm incilideniz abla bu topigi actıgın ıcın cok tesekkur ederım aslında ilk 3 gün tam uydum son 2 günü biraz kacamaklar yaptım toplamda 2 kilo verdim benim için süper 2 kilo vermek yarın tam olarak uyucam hadaefim bu haftada 3 kilo vermek sana tesekkur ederım kendıme guvenım yenıden gelmeye basladı....

selam kizlar.
bende bugun 5 gün dietimi tamamladim ve sonuc 67,8 kg 70 kg ile baslamistim bu diete, bende yavas gitti nedense, hayirlisi bu bile cok iyi bir sonuc. ben birgün ara vererek yarin yeniden baslamak istiyorum. umarim bu hafta 4-5 kilo gider.

herkese basarilar.

olumunekankayizsmileSlm Kızlar Dün 5 Günü Tamamladım.. Bu Gün Moladayım Yarın Tekrar Başlıcam 70'le Başlamıştım 68.700 Olmuşum.. Yarın Tekrar Başlıcam Hedefim 65.... Hadi Bize Kolay Gelsin...:teytey::teytey:

kiz ama iki gün üst üste protein günü iyi olurmuki??
bende en cok et gününde meyve istiyo canim deli gibi meyve günündede bozuyorum:)

evet ona ben de takıldım ama yapacak bişeyim yok eğer meyve gününü sona atmazsam bu diyette tutunamicam mafoldumben

ben de meyve gününde bıraktım3,2 kilo vermiştim.. ama 700 gr kadar geri aldım.. yani 2,5 kilo vermiş oldum..

haftaya meyve gününü sona alıp meyve suları ile desteklicem.. bu sefer hiç bozmamaya kararlıyım.. ilk 4 günü bozmam da işte meyve günü dağıtıyo beni.. o yüzden son attım onu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…