5 Günde 5 Kilo Diyeti Deneyimlerimiz

of yarın son günüm nası yumurta çekiyor canım ya en kolay gün yumıurta günü en çok tok tutan besin yumurta bende

kizlar yaa et gununun bi alternatifi var mi? cok fena ben yiemiorum yaa midem kalkiobilmiyorumkismile

ya kizlar bugun benim meyve gunumdu acaip gaz yapti,cok rahatsiz edici:bbo:
ama yrn yumirta yicemi dusunup mutlu olmaya calisiyom:dance:

chatlaxx duzenlemissin sayfayi ama ben yokum:çok üzgünüm: cok istikrarli yapiom halbuki:smiley-cool:
yrn bitio ama bnide ekleyin 68le basladim pazartesi

kizlar naptiniz,bugunde bitti bakalim bide yarin gecse.benim en zor gunum yumurtayi haslanmis yiyemem hele tuzsuz hic.yogurt yicem oda doyurmuyor ya.mafoldumben

(defalarca yazdım neden aç kalıyorsunuz arkadaşlar... metobolizmanızı aç bırakırsanız K İ L İ T L E R S İ N İ Z ve de metobolizma kıtlık-savaş ilan ederse böyle gr gr verirsiniz.)

yok incilideniz kendimi ac birakmamaya calisiyorum ama ekmek .pilav falan olmayinca gece acikiyorum onu demek istedim.su anda bile cilek yiyorum.saat 21 olmus.a.s.

insan neye alışırsa öyle gidiyor arkadaşlar boşuna dememişler alışmış kudurmuştan beterdir diye kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3
bi müddet açlık çekebilirsiniz belki ama sonrası alıştığınız için en sevdiğiniz yemek pasta her neyse gelse zorlasanız bile sadece tadına bakıcaksınız buna inanın kaydirigubbakcemile5

ay bugünde kazasız belasız zahiyatsız bitti kaçamak sıfır giden kilo 1 etti 72 yarın bi tartıda 71i göreyim değmen keyfimee

yumurta gununde yumurtanın yanında lıght yogurt yenılıomu :kedi:

et günümüzü de tamamladık çok şükür yarın tartıyla bi hasbihal edeceğiz bakalım gelen giden olmuşmu inş. giden olmuşturda gelen olmamıştır:)yarın içinde meyvalar hazır cumartesi yumurta ve pazarda detoks çorbası yaptıktan sonra pazartesi tartı bakalım ne söyleyecek bize hadi bakalım hayırlısı.....

Benim ilk beş günüm bitti bugün ara verdim..5günde 2 kilo verdim çok şükür...yarın yeniden başlayacagım...bu arada her seye tuz kattım,arada kaçamaklar yaptım mesela bir parça çikolata bir dilim ekmek bir kaşık pekmez gibi...bunlar olmasaydı daha fazla verilebilirdi..en kötü günün de meyve günü oldugunu düşünüyorum..

ayyyy kizlar valla iki günde o kadar cok sey yazmissinizki okurken beynim sisti:)

ben bu hafta yine baslayamadim diyete
sinavim vardi ac ac girmeyim dedim
kesinlikle verdigim kilolari geri aldim gibime geliyo
tartilmaya cesaretim yok:)

bu arada listeyi düzenledim kizlar:) o kadar sayfa arasinda belki yanlisliklar yapmis olabilirim
herkes listeye kendi adinda yanlislik varmi diye kontrol edip bana eger yanlislik varsa söylesinler düzeltirim:)

listeye eklenmek isteyen bikac arkadas var
listeye ekleyin diyolar ama kilo vermiyolar
kilo vermezseniz sizi nasil eklicem kizlar ya??

ezraopen sende kilo vermemissin
seni ekledim ama kilonu belirtmezsen silcem cnm

zalimi cnm yinemi bozdun yaaa neyse bu sefer olur artik

bu arada kilo verenleri tebrik ediyorum
özellikle mavis_2010 5 kilo vermissin cnm sude_naz20 nin kupasina ortak oldun :hooray:

sosis hataydı kabul valla görmedim ablacıgım halbuki 2 gundur onun hayaliyle yasıyordum, valla butun gun tavuk pirzola yemekten resmen kusacagım et gunu cok kötüymüş. birtana meyve için neler vermezdim şimdi ahhh ahhhh. eşimde karşıma gecmiş meyve yiyiyor zaten utanmaz koçişkom ne anlar diyetten. Zayıflıktan geberip gidecek zaten. resmen dalga geçiyor benimle akşam tıka basa yemek yedi zayıflıyorum az yeyince diye...ALLAHIM BıZEDE O GÜNLERı GÖSTER BıZLERDE tıka basa yıyelım günün birinde, yemessem hemen zayıflıyorum diyerek AMıNNNN.

çok çok özür dilerim ama ben listeyi bulamıyorum nerde bu liste..........
TAMAM buldum 70 teki hersefınde yenılenıyormuş tesekkurler listeye alındıgım için daha bi azimle yaıcam şimdi

Son düzenleme:

canimcim ben 2 kusur verdim dun tartildim.ama yarin bitiyo cumartesi son kiloyu yazicam diye bisey demedim

ya ben ölücemmm ev arkadasım gozumun onunde sucuklu ekmek goturuoo eyvahedigeldismile hemde bnm cnm bu saatte bıseyler yemek ısterken :kedi:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…