5 Günde 5 Kilo Diyeti Deneyimlerimiz

a.s.3.gün PROTEİN günü yalnızca PROTEİN alınacak... eyvahedigeldismile çorbanın içindeki şehriyeler ne zamandır protein grubuna giriyorlmaz:

a.s.bende gec veriyorum ya acliktan karnimdan sesler geliyor sabaha kadar ama sabah bi bakiyorum gram gram gidiyor.cok cay iciyorum acaba etkisi varmidir.ama sekersiz ve acik icerim.neyse buda yeter azda olsa tartida eksik gormek guzel.zemuszemus

a.s.defalarca yazdımeyvahedigeldismile neden aç kalıyorsunuz arkadaşlar...:uhm: metobolizmanızı aç bırakırsanız K İ L İ T L E R S İ N İ Z ve de metobolizma kıtlık-savaş ilan ederse böyle gr gr verirsiniz.bilmiyorumkismile

a.s.diyet cola hiç sağlıklı değil...eyvahedigeldismile

kizlar bisey sorcam benim meyve gunum bugun, kuru kayisi yesem olurmu bolece wc konusundada yardimci olurdu:uhm:

a.s.kuru kaysı yerine başka alternatif bulmalısın eyvahedigeldismile

a.s.valla hatıra yenmez öyle şeyler lmaz: nefsin çekiyo galibaboshayallersmile ama giderken karar ver:jeyyar: YA YAĞLARLA yaşayıp, onları örtmek için kıyfet sorunu yaşayacağız yada pasta yeme hayalimizi hafta sonuna saklayıp, diyeti baltalamayacağızkötükedihüso

a.s.bu sosis meselesini daha dün yazmıştıklmaz: yiyemiyoruzlmaz: listeye ulaşmak için ilk sayfadaki mesajımın altındaki linke tıklayacaksıneyvahedigeldismile yaa gençler neden okumuyorsunuzsenağlama

arkadaşlar merhaba p.tesi günü bu diete başlicam. yanlız şu kilo çizelgesini nasıl yapıyorsunuz bulamadım

a.s.hoş geldinvereliniortak

senağlamasenağlamaslm kızlar ben geldım nasıl gıdıyo tartılmıçakdım ama tartıldım hala 70 kilo dayım offfff

evet haklisin incilideniz corbayi icmemeliydim ama dayanamadim canim,ilk kez bugun böyle bir kacamak yaptimakannehir

inci abla ben bişey sormustum bu tavukları kaynatııgım tavuksuyunun( ki tavuklarımda yagsız ve suyuda) limınlayıp ıcebılırmıyız bilmiyorumkismile

inci abla ben bişey sormustum bu tavukları kaynatııgım tavuksuyunun( ki tavuklarımda yagsız ve suyuda) limınlayıp ıcebılırmıyız bilmiyorumkismile

tavuğu haşlayınca çok yağı çıkıyor senin yerinde olsam içmem canım çok yağlı

tatlım tavuk dedıysem butlardan ıbaret kaydirigubbakcemile3 ustundekı derılerını ve yaglarını temızlemıstım ama yinede içemedım dıyeti baltalamayım dıye :kedi:

Kızlar yaaa :sinifsinif:ben küçük bi parça brovnie yedim dayanamayıp mafoldumben

a.s.tamam yağlar 1 sen o:jeyyar: bişey olmamış gibidevam etmeni öneriyorum:kedi: bide ben de bu hafta kaçmak yaptımeyvahedigeldismile bişeyi fark ettim kaçmak yapınca daha çok acıkıyorum ve iştahım da açılıyorCADIARZU ben den uyarmasıaklinialirimsmile

a.s.meraktan diyet yapılrmıohaoldumsmile lütfen sağlığınızla oynamayın:sinifsinif: sağlık gidince bi daha gelmiyormafoldumben

a.s.sudecim siyah çay tamam, bardak bardak tamamCADIARZU ama KOYU içmek olmadı kilmaz: hem kabız yapar, hem kansız bırakır hemde uzun vadede mide sorunu yaşarsıneyvahedigeldismile

evet haklisin incilideniz corbayi icmemeliydim ama dayanamadim canim,ilk kez bugun böyle bir kacamak yaptimakannehir

a.s. sana kızdım ama :kedi:ben de bu hafta kaçmak yaptımeyvahedigeldismile bişeyi fark ettim kaçmak yapınca daha çok acıkıyorum ve iştahım da açılıyorCADIARZU ben den uyarmasıaklinialirimsmile

a.s.anlattığın gibiyse (dersiz yani) limon, karabiber, pul biberle çoooooook güzel olurcokacimcoook afiyet olsunopuyorumnanaktan

Ama mide çok küçüldü,bugün o kadar temizlik falan yaptım,sabahtan beri yarım muzu zor yedim,bişey istemiyor canım.zemuszemus bi ara şu pirinç lapasını da yapıcam

a.s.merhabaopuyorumnanaktan mideni büyütme ama kendini de sakın aç bırakma sonra kilo verilmiyoropuyorumnanaktan

senağlamasenağlamaslm kızlar ben geldım nasıl gıdıyo tartılmıçakdım ama tartıldım hala 70 kilo dayım offfff

a.s.canım üzülme bazen yağlar çok dirençli oluyor.. ama sen ondan daha dirençli ve azimli olursan kesinlikle gidiyor...kaydirigubbakcemile2 önemli olan inatçı olman ve onlara yenilmemen... geç de olsa mutlaka baş edebiliyorsun:lepi:

incili abla çok teşekkürler cevabın için olumunekankayizsmile
çayı koyu seviyorum şekersiz böyle katran gibi
ama rengini açmanın zamanı geldi sanırım çünkü kabızlık bundan kaynaklanıyor olabilir açık içeceğim artık :içelim:

a.s.merhaba incilideniz abla yarın yumurta günüm yoğurtla yicem yine ama küçük bi donduma kacamağı yapsam zarar gelirmi diyetime ona ihanet etmiş olumuym .bilmiyorumkismile

a.s.meraktan diyet yapılrmıohaoldumsmile lütfen sağlığınızla oynamayın:sinifsinif: sağlık gidince bi daha gelmiyormafoldumben
canım aplam -ben 29 yaşındayım yaşınızı bilmiyom- herkese mesaj yazmışın tek tek.
valla süpersin. ben bir gün yazardım. diğer gün kimseyi sallamazdım sırnaşık şey şaka
şaka. bende tüp bebek tedavisi ve ardından gebelik sonra düşük felan olunca kilo yapıştı
kaldı. yazın yine tedavi olucam. doktor kilo ver diyor ama veremiyorum. sabrım yok.
şimdik benim kilo vermem lazım. hem bebiş hem sağlığım için. bu diyette verilen kilolar
abartılı geldi. bi de eleştirel gözle yapayım diyorum. kilo kaybedersem ne ala. kaybedemezsem eski yöntemlerime devaaaamm.....

canım çok bi kilon yokki 62 görünüyor çizelgede benim kilom 75 ti 72 oldum benimde zor yapıo düşürüyom bende aşılama tüp normal kalamazsam bunları deniceçm ama senden çok benim kilom

olumunekankayizsmileteşekur ler inciabla yıne ne olursa olsun dayanaçam herkes soyluyokı senın rejimin cok toaf :teytey: zayıf layın ca gorurler,:dance:

canım çok bi kilon yokki 62 görünüyor çizelgede benim kilom 75 ti 72 oldum benimde zor yapıo düşürüyom bende aşılama tüp normal kalamazsam bunları deniceçm ama senden çok benim kilom

benim boyum 1.65 felan. bi de 47 kilodan bu kiloya gelinince uzun bir aradan sonra görenler uzun bir oooooo çekiyorlar. moral felan kalmıyor insanda. canım allah sana tedavisiz en çabuğundan bir bebiş nasip etsin. kafamda çocuğun ç si geçmiyordu. eşime bir taneden fazla istemiyorum diyordum. şimdi çocuk manyağı oldum. allah kimsenin başına vermesin. isteyen herkese bebiş nasip etsin..

bilmiyorumkismileya bende gösterge çizergesini yapmak istiyorum ama YAPAMADIM Bcıma Yaq Dedim Oda Yapamadı:çok üzgünüm::çok üzgünüm::uhm::uhm:

ya bugün komşu evde makinada ekmek yapmış bizede getirdi sıcak sıcak dayanamadım yedim biraz :a015:
hiç kaçamak yapmadan bitirecektim haftayı ne güzel
ama ekmeğin tadını unutmuşum resmen bide nasıl tuzlu geldi anlatamam alışmışım tussuz yemeye. şimdi de midem ağrıyo ekmek mi oturdu yoksa suçluluktan mı bilmiyorum ama başka hiç kaçamak yapmıcam

bilmiyorumkismileya bende gösterge çizergesini yapmak istiyorum ama YAPAMADIM Bcıma Yaq Dedim Oda Yapamadı:çok üzgünüm::çok üzgünüm::uhm::uhm:

canım anasayfa da diyet gruplarının içinde nasıl yapıdığını anlatan bi yazı var ordan bakabilirsin takıldığın bişey olursa yine yardımcı olurum ben :içelim:

a.s.merhaba incilideniz abla yarın yumurta günüm yoğurtla yicem yine ama küçük bi donduma kacamağı yapsam zarar gelirmi diyetime ona ihanet etmiş olumuym .bilmiyorumkismile

a.s.lütfen 1 gün daha sabredermisin tatlım..:Saruboceq: 1 güncük daha:Saruboceq:

a.s.tatlım umarım güzel, sağlıklı bebeklerin olur:ecrin_bebek: kilo vermen gerekiyorsa başka tabii:kedi: umarım en kısa zamanda sağlıklı zayıflarsın:Saruboceq: ama verdikten sonra bi süre dikkat etmek gerekiyor sanırım.CADIARZU yağmurluk rumuzlu arkadışımız kısa sürede verip, diyeti bıraktı ama tekrar almış.. sanırım bi süre de koruma diyeti yapman gerekebilirbilmiyorumkismile detayları zayıfladıktan sonra görüşürüzopuyorumnanaktan

allah senı ne etmesın kız ekmek mıdene oturmustur mıde bıle kabul etmemıs bak yanlıs yaptıgını anlamıs heheheh
buarada senın yerınde ben de olsaydım aynını yapardım valla sonrada pişman olurdum tabı oda var ay acıktım yaaaaaa bu dıyetten sıkıldım varya bebek ıstemesem ne dıyetı kendıme ıskence yapmam ama ıste:roflol::sinifsinif:senağlama

sen de mi hamile kalmaya çalışıyosun canım inş. hepinizin nur topu gibi bebekleriniz olur
ben de ilerde böyle bişeyle karşılaşmaktan çok korkuyorum ya umarım karşılaşmam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…