5 Günde 5 Kilo Diyeti Deneyimlerimiz

chatlax bende listeye girmek istiyorum yazmistim sana bilmiyorum ekledin mi? listeyi göremedim ben
baslangic 70 kg
suan 3 günüm benim bu diette 68,6
hedef :55

yemiyorumkii yeil çay içiyorum bende napiiimmmm opuyorumnanaktan hem daha sağlıklı zemuszemus

efet tatlım katlanmak zorundayımm yaza çıtıyyy olcazzzz :lepi: ayrıca ben pazar ve pazartesı lapa uygulayım dıyorum hem cok yememıs olurum nedersın :uhm:

kızlar en iyisi uyuyalım böylece aclıgımızı ve aklımıza gelen yiyecekleri unuturuz bu saattede et yenmiycegine göre ben en iyisi pazar günü yiyebilecegim çikolatalı yas pastanın hayalini kurarak uyumaya calışıyım hepinize iyi gecelerrrr bol tatlılı lı ve çikolatalı rüyalar diliyorum...

delikafadulden
ayyyy cikolata deme
iki haftadir diyet yapmyiorum cikolatalari yiye yiye tekrar kilo aldim :gitme:

cnm lapa sadece ödem atiyomus bende denicektim ama yagdan gitmedigi icin vazgectim
ama sen bilirsin:)

hımm bilmiyorumkismile salı gunu tekrar basladgımda bu dıyette bı sorun olmazz dimi olursa hıccc rıske gırmeyım :umursamaz:

çikolataya hayırrrrr lmaz: ii geceler cnm opuyorumnanaktan

delikafadulden
ayyyy cikolata deme

Ne mutlu sana sen enazından şimdi bir çikolata alıp eline şöyle güzel güzel tadına vara vara agızında erıyınceye kadar tatını hissede hissede yiyibilirsin canım ... ay valla çok canım cekti.:icecream: Biz napalım bu saatte bozamayızda...

delikafadulden
ayyyy cikolata deme

ama olmadıkı aiippp :mymeka: okadar ugrastıkdan sonra hemde :umursamaz: nese cnm sende bundan sonra yemezssın yerimseniben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…