5 Günde 5 Kilo Diyeti Deneyimlerimiz

sagol sevgicim ya cizelgeyi yaptimda nerden degistircegimi bilmiyodum.ay insallah soyle guzel bi rakam olur.simdi degistirmicem cumartesi beklicem .regl de oldum herlde bu hafta daha iyi olur:Saruboceq:

kızlar muz neden yasak ona bakarsanız portakalın kalorisi muzdan daha fazla hhani yiyelim demiyorum ama en azından 1 -2 tane yenebilir diye düşünüyorum

canim 1muz 107 ortalama 1portakal ise 35 kalori

ayrica muzun karbonhidrat, seker ve nisastadan olusmasina karsilik (tabi bu da kisiyi tok tutup enerji verio) portakal genellikle %85 sudan olusan ve antioksidan ozelligi fazla olan bi meyve.

karar senin:sm_confused:

kizlar bunu bilior muydunuz?

1 pound(yani yaklasik yarim kilo) yag yakmak icin gerekli olan enerji 3500 kaloriymiseyvahedigeldismile

kizlar bugun ilk gün, bas agrisi var bende tokum ama hala canim bisiler istiyor. ama suana kadar bozmadim bu saatten sonrada asla bozmam, cok patetes haslamisim koca bir tabak hala duruyor, aceba yarinki sebze günün de taze fasulyenin icine bu patesleride karistirsam mi ki ?

bunlari okuyunca cok mutsuz oluorum ya:çok üzgünüm:

yani bi gunde yarim kilo vermek icin ortalama 35-50 mil arasinda yurumek gerekiomusmafoldumben

okuma o zaman boşver onları moralini bozuyorsa kilo verenler insan üstü bişey yapmıyolar sonuçta biz niye onların yaptıklarını yapamayalım ki?
sen sadece moralini yüksek tutmaya çalış yapabileceğine inan yoksa hepimizin sürekli girdiği o kısır döngüye girersin zayıflıyamıyorum diye üzülüp daha fazla yemeye başlarsın yani
o yüzden boşver bunları kafana koyduysan gidecek o kilolar o kadar! kaydirigubbakcemile5

ay evet kiz dooru diosun, benim neyim eksik di mi yaguclubacismile

haydi kizlar haydihihoyyyt
kilolar gitsin haydihihoyyyt

kızlar bende hafta sonu bu diyete basladım ama et gununde yarıda bıraktım cunku sabahın korunde et yemek beni bitirdi resmen ...patetes gününde de cok zorlandım için dısım ilk gunu patates olmustu

acaba gene baslasam mı bilemıyorum

bugünde kazasız belasız 1 kilo kaybım ile sonuçlandı darısı yarının başına yarın et günü balık davık falan yicem de güne hangisiyle başlıcam diye düşünüyorum

kizlarrr kusura bakmayin giremedim
sinavim varda calisiyorum simdi cikmam lazim size haber veriyim diye girdim:)
yarinda giremicem, persembe günü girebilirim ancak
listeye eklenmek isteyenler, verilen kilolar, baslangic kilolari kisacasi listede herhangi bi degisiklik yapilcaksa yazin ben persembe günü girdigimde görüp listeyi düzenlerim opuyorumnanaktan
hepinize basarili diyetler diliyoruuuuummm
persembe günü görüsmek üzereeee

bugünde kazasız belasız 1 kilo kaybım ile sonuçlandı darısı yarının başına yarın et günü balık davık falan yicem de güne hangisiyle başlıcam diye düşünüyorum

ay ya ne guzel umarim hergun bole devam edersin:) extra bisey yapio musun ne bilim spor yuruyus jog falanbilmiyorumkismile

basarilar canim ins.guzel gecer sinavin.opuyorumnanaktan

slm kizlar bugun 2.gunum gayet iyi gidiyor chatlaxx benide ekle canim listeye 67 kiloyum daha cok uzun sure buralardayim bu kilolar gr gr gidecek sanirsam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…