5 Günde 5 Kilo Diyeti Deneyimlerimiz

a.s.sude mesajımı aldın mı????? ben de üşüyorum bi kaç gündür, galiba grib'de olacağım.. hafalar bi soğuk bi sıcak ondan dengemiz bozuldu galiba..opuyorumnanaktan

canım mesajını okudum hatta karşılık bile yazdım olumunekankayizsmile
meyve günü vitamin aldık mı bişi olmaz inş. ya sadece üşüyorum başka bi şikayetim yok benim o da geçer diye ümit ediyorum 23 nisan başladı hazırlıklar tam gaz devam ediyor çok yoğunum hasta olmamam lazım

ya candy ben 2 patates yedim daa

a.s. karşılık mesajını alamadım... bilmiyorumkismilebi daha bakayım. inşallah hasta olmayızopuyorumnanaktan

kızlar yaaa oruçmuşum gibi hissediyorumbilmiyorumkismile
sabah kalkınca emeğimin karşılığını aldığımı görmek beni çok motive etti gayet güzel gidiyor bugün de yasaklı şeylere gözüm düşüyor başka tarafa bakıyorum bendeyasakkelimeyasakkelime

bugün bende başladım şimdiye kadar gayet güzel gittim 3.5 patates yedim akşam için 3 küçük patates daha haşlıyorum sadece bir tutam kadar kırmızı kuru üzüm yedim vitamin olsun diye az öncede 1 tek zeytin attım ağzıma başkada kaçamak yapmayı düşünmüyorum geçen hafta başlamıştım ama ikinci günde gümledim bu hafta tamamına erdirmek istiyorum gerçi adet öncesi çokta iyi sonuç alacamı sanmıyorum ama en azından tatlıya yönelmemi engeller bakalım 60 la başladık inş. en az 3 kilo veririm:Saruboceq:

sana kolay gelsın zemuszemusyasakkelimealkisalkisalkis

ben dün başladım diyete ama devam edebilirmiyim bilmiyorum.burdaki akadaşları takip ediyorum ama...
birde çokküşüyorumm halsizlik var çalıştığım için yoruluyırum:bbo:

kızlar valla 4te bi yatmışım saat olmuş yedi bn hala uyuyom adam gelmi yemek yiyo ben yatıyorum çok halsizim :bbo:

kizlar ben de bugun itibariyle bu diyete baslamis bulunuyorum, cok korkuorum kilo veremezsem ya da yaktiklarim yag deil de su olursa dieeyvahedigeldismile

az once kahvaltimi yaptim ancak 1 patates yiyebildim, bakalim gerisi noolcak

kizlar ben de bugun itibariyle bu diyete baslamis bulunuyorum, cok korkuorum kilo veremezsem ya da yaktiklarim yag deil de su olursa dieeyvahedigeldismile

az once kahvaltimi yaptim ancak 1 patates yiyebildim, bakalim gerisi noolcak

benimde korkum oo yağ değilde su kaybedersem diye pek suda içemiyorummafoldumben
kahvaltımı dedin akşam oldu amafisfisfis

benimde korkum oo yağ değilde su kaybedersem diye pek suda içemiyorummafoldumben
kahvaltımı dedin akşam oldu amafisfisfis

ben de sporla desteklemeye calisiyorum ki yag yakimi kolaylassin, yani spor dedigim yuruyus yapiorum her sabah, asil su icmezsen vucut daha cok kaybederlmaz: bol bol su icmelisin bence.

bizim burda sabah oldugu icin daha yeni kahvalti ettimboshayallersmile

heee çok pardon ona dikkat etmemişim tuhaf bi durum:kedi:

onemli deilyerimseniben zaten bu yuzden forumda hep biraz gec kaliorum herkes hararetli konusmalar yaptigi sirada ben uyuo oluorum:sm_confused:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…