5 Günde 5 Kilo Diyeti Deneyimlerimiz

kızlar selam artık her sabah tartılıyorum biliyorum kötü bi alışkanlık ama durumu çok merak ediyorum CADIARZU
regliydim ve aşırı yemiştim haftasonu ve pazartesi tartılınca 68.8 gelmiştim ve çok üzülmüştüm şimdi tartıldım çarşamba sabahı 66.6yım hihoyyyt
ama asıl bundan sonra başlıyor benim maratonum çünkü 66.6 benim kırılma noktamdır çünkü daha önce de çok uğraşmıştım ama 66.6dan bir gram inmemiştim ama kararlıyım kırılma noktasını kıracağım :dance:

kızlar bu arada iştah bende sıfır hatta sıfırın altında kendiliğinden oldu bu tabi bu benim işime yarıyor sabah ağzıma hiç bişey süremeden okula gidiyorum öğlearası eve geliyorum o gün ne serbestse 1-2 tane ondan yiyorum akşam 4-5 gibi yiyorum biraz da sonra acıkırsam 7de veya 8de az daha yiyorum ama inanın zaten iştahım olmadığı için hiç zorlanmıyorum sanırım bu defa başaracağımmm :hooray:

şimdilik hoşçakalın kaydirigubbakcemile5

üzüm,incir,(gerçi daha mevsimleri değil ama kurusu da yasak) ve özellikle muz...yenmemesi gerekir.

üzüm ve incir yasak falan değil sadece muz diyor.. onu nereden çıkardın.. yaz gelirken alan daraltmayalım nütfen :umursamaz: herkes kalorisine göre ayarlar meyvelerini ama üzüm yasak falan denmemiş listede.. sinirlendirmeyin beni zaten açım :roflol:

bunlari okuyunca cok mutsuz oluorum ya:çok üzgünüm:

yani bi gunde yarim kilo vermek icin ortalama 35-50 mil arasinda yurumek gerekiomusmafoldumben

vücudumuzun da hergün sabit olarak 3500 kalori harcadığını biliyorsundur o zaman.. tabi metabolizma hızına bağlı olarak 2500lere kadar düşüyo kişide.. hatta 2000..

105,8 sengözlerimebaksanab

günaydın kızlar buğün et günüm köfteyle başladım güne 3 tane köfte bir parca tavuk gögsüü

günaydın kızlar buğün et günüm köfteyle başladım güne 3 tane köfte bir parca tavuk gögsüü

et günü en çok ağzımı sulandıran gün.. ve fakat birşey soracağım.. sucuk ve salam yiyebilir miyim? zaten yicem de en azından yanlış mı doğru mu onu bileyim.. çünkü bana en azından sucuk doğru geliyor.. et ve baharat sadece tuzu olabilir ama ben tuzu sıfıra indirmedim zaten.. yani sucuk bana uyar.. salamı da hindi salam düşünüyorum.. yani aklımda bunlar var.. et gününü tecrübe eden birinden cevap bekliyorum..

et günüme sucuk, haşlanmış tavuk(çok az), ve salam (eğer serbestse) ile başlamayı planlıyorum.. devamında kuzu ve tavuk eti ile olacak.. serbest ise aralarımı salam ile yapabilirim (iş yerinde yemesi kolay) akşam da fırında tavuk tabi..

et günü en çok ağzımı sulandıran gün.. ve fakat birşey soracağım.. sucuk ve salam yiyebilir miyim? zaten yicem de en azından yanlış mı doğru mu onu bileyim.. çünkü bana en azından sucuk doğru geliyor.. et ve baharat sadece tuzu olabilir ama ben tuzu sıfıra indirmedim zaten.. yani sucuk bana uyar.. salamı da hindi salam düşünüyorum.. yani aklımda bunlar var.. et gününü tecrübe eden birinden cevap bekliyorum..

et günüme sucuk, haşlanmış tavuk(çok az), ve salam (eğer serbestse) ile başlamayı planlıyorum.. devamında kuzu ve tavuk eti ile olacak.. serbest ise aralarımı salam ile yapabilirim (iş yerinde yemesi kolay) akşam da fırında tavuk tabi..

candy yemeeeeeeeeee çok kalorili yağlı ve tuzlu bizim amacımız tam tersine yağsız tuzsuz ve kalorisiz-tatlicadiarzu-

ay ya ne guzel umarim hergun bole devam edersin:) extra bisey yapio musun ne bilim spor yuruyus jog falanbilmiyorumkismile
evet tatlım 40 dk yürüyüş ve az egzersiz yapıyorum zaten diyette değil sporumu hep düzenli yaparım mekik yanlara eğilme falan yapıyorum
bilmiyorum candy cnm sucuk salam serbest mi bende ilk yapıyomm

bence yenmemeli sucuk salam sırf yağ zaten vereliniortak

günaydın hanımlar bugün sebze günüm bende akşamdan az yağlı pirinciz bi kapuska yaptım her ne kadar sabah sabah kapuska yemek beni zorlasada bunu başardım inş. bu günü de kolaylıkla atlatırım

a.s.selam, sabah sabah et yemek bana da itici geldiği haftalar olmuştur. et gününde yumurta, son günde light süt ve yoğurt yediğimde de sonuç alıyordum.. kolay gelsin...vereliniortak

acaba et gününde kahvaltı da yumurta yiyebilir miyiz.. etleri de yeriz de.. kahvaltıya benzesin..

sabahtan et yemek banada cazip gelmiyor. ben bu gün hindi veya tavuk füme kullanıyorum.light olanından..............

evet füme ben de alıcam aralarda salam yerine füme yerim salam iptal :lepi:

zaten haftada 2 gün protein günü (3. ve 5. gün) bugünlerde yağsız yoğurt kullanabiliriz..

bunu öğrendiğim iyi oldu a.s

candy yemeeeeeeeeee çok kalorili yağlı ve tuzlu bizim amacımız tam tersine yağsız tuzsuz ve kalorisiz-tatlicadiarzu-

yemiyim di mi.. salamı iptal ettim zaten hindi füme alıcam.. sucuğu yağsız bana özel bi kasaptan alıyorum.. don't panic! sengözlerimebaksanab baharat et o kaa!

belki de canım istemez o sabah :sinifsinif: bi ton et çeşidi yicem kaydirigubbakcemile3 gün boyu serbest olması için.. füme alırım bi dilim.. tavuk füme olur.. kuzu eti yemem lazım bi de ton balığı yersem tüm balıklar serbest olur :lepi:

iyi tamam hadi yemiyorum sucuk :dilcikar:

günaydın hanımlar bugün sebze günüm bende akşamdan az yağlı pirinciz bi kapuska yaptım her ne kadar sabah sabah kapuska yemek beni zorlasada bunu başardım inş. bu günü de kolaylıkla atlatırım

benimde sebze günüm.. çok acaip bişey yaptım sabah.. domates ve salatalık ile kahvaltı ettim.. sonra açtım dolabın kapağını.. bir yaprak marul bir iki tane mısır tanesi ve maydonoz dereotu dalı bir de bi tane çiğ baklanın yarısını yedim :bbo:

öğlen marul ve mısırlı salata akşam da bakla salatası yapacağım da.. bugün salata ile devam edeceğim..çünkü bana göre yağsız tuzsuz salçasız sebze yemeği olmaz :umursamaz:

bi tek brokoli olabilirdi istiyordu da canım ama evde yoktu.. haftaya inşallah boshayallersmile

şimdi de ara sıra salatalık dilimi hüpletiyorum.. sabah iki salatalığı jülyen doğradım sardım aliminyuma getirdim iş yerime zemuszemus

olmuyor ya olmuyor evde sürekli köstek oluyorlar bana destek olan yok ben hep zayıflama çabaları içinde olan bir şişko olarak hatta obez olarak kalacağım

olmuyor ya olmuyor evde sürekli köstek oluyorlar bana destek olan yok ben hep zayıflama çabaları içinde olan bir şişko olarak hatta obez olarak kalacağım

zayıf mı ev arkadaşların.. hadi ailen olsa anlayacağım da arkadaşların nasıl destek olmaz :eek:lmaz:

Son düzenleme:
diyetlerde ton balığı yasak diye biliyorum çok yağlı diye

hayır :umursamaz: listede yağsız tonbalığı yazıyor.. yahu hiç kimse yok mu bu listeyi bilen.. sözde bu topiğin birinci sayfasındaki listeye uyuyoruz ama herkes ne yazdığından bihaber..

günaydın kızlar benim bugün et günüm ama ben meyveyle değiştirdim bugün hiç et yiyesim yok henüz tartılmadım ama üzerimde bir hafiflik var sanki bütün kilolarım gitmiş ama nerdeee akşam yemekte herkez yerken bende biraz yedim ama sonrası faciaydı inanın sanki mideme taş oturdu acayip bir hazımsızlık demek midem yağlı yemeklere karşı savaş açmış inşallah böyle giderde iştahım yeniden açılmaz sizin nasıl gidiyor:eek:

günaydın kızlar zemuszemus
bugun ben pantolonlarımı getirdim belinden daralttıracam :hulya:
bol gelmeye başladı hihoyyyt
nsl becerip verdim bu kiloları hala şaşıyorum kendime:dance:
kendimi o kadar mutlu hissediyom ki :sm_cool::sm_cool:

hayır :umursamaz: listede yağsız tonbalığı yazıyor.. yahu hiç kimse yok mu bu listeyi bilen.. sözde bu topiğin birinci sayfasındaki listeye uyuyoruz ama herkes ne yazdığından bihaber..

tatalım bende ondan sordum zaten listede diyet tonbalığı yazıyor ya yiyen varmı yiyebilirmiyiz diye sormuştum

X