5 Günde 5 Kilo Diyeti Deneyimlerimiz

kızlar kendınızı hafif hisediyonuzmu bugun birin cı gunum ve acktım ama kendımı cok hafif hisediyorum sizde hisediyonuzmu

kızlar kendınızı hafif hisediyonuzmu bugun birin cı gunum ve acktım ama kendımı cok hafif hisediyorum sizde hisediyonuzmu

ben az once kahvalti ettigim icin sanirim cok hafif hissetmiorum ama az yemis olmanin ve bu diyete inanmis olmanin hafifligini ve rahatligini hissediorumyerimseniben

bu arada patatese eslik etsin die bol su ictim o yuzden wc ihtiyacim oluokaydirigubbakcemile3

slm kızlr ben dinlenme günüdeyım. zaten pekte bişey yedım sayılmaz sanırım midem küçülmuş regil oldum sabah tartıldım yine 66 gldım 69 başlamıştım ya bu hafta yapmayacam şu regil bitsin sonra bakarım.çok saolun kendımmı hazır hisedınce yine başlarım. bu rejimi yaptıgınız sürece size tavsıyem burdan çıkmayın çok motive edıyor herkesı p görüşürüz şimdilik kaçtım

ben az once kahvalti ettigim icin sanirim cok hafif hissetmiorum ama az yemis olmanin ve bu diyete inanmis olmanin hafifligini ve rahatligini hissediorumyerimseniben

bu arada patatese eslik etsin die bol su ictim o yuzden wc ihtiyacim oluokaydirigubbakcemile3

mafoldumbenya benim işim cok zor coçuklarıma yemek hazırladım onlar yıyolar mutfakta bense salata yıyorum doğru dıyosun su içinçe sureklı wc ye cıkıyorum:eek::eek:

mafoldumbenya benim işim cok zor coçuklarıma yemek hazırladım onlar yıyolar mutfakta bense salata yıyorum doğru dıyosun su içinçe sureklı wc ye cıkıyorum:eek::eek:

ay evt cidden senin icin zor oluodur. ama bosver sonuclarini gorunce butun cektiklerini unutursun

senin de ilk gunun mu?

Son düzenleme:
kızlar ya meyve gününde çilek kivi serbestmi

neden olmasin ki? genelde doktorlar bole diyetlerde muzu tavsiye etmio o da baya bi kalorili gercekten:)

kiwi ve cilegin bi sakincasi oldugunu sanmiorum ama tabi bu diyette nasi olur bilmiorumbilmiyorumkismile

ben gecen haftakı gruptanım 67 den 65e dustum ck mutluyum bu hafta ara werdım adet olacammm dıye haftaya tekrar baslıycam kısmetse:))

. gün: meyve günü. Yine yiyebildiğiniz kadar her tür YAŞ meyveyi ( MUZ HARıÇ) tüketin.GÜNE NEYLE BAŞLIYORSAK ONUNLA DEVAM EDıYORUZ[/ sizin için buldum yokmüş muz

kizlar ben de bugun itibariyle bu diyete baslamis bulunuyorum, cok korkuorum kilo veremezsem ya da yaktiklarim yag deil de su olursa dieeyvahedigeldismile

az once kahvaltimi yaptim ancak 1 patates yiyebildim, bakalim gerisi noolcak

hosgeldin sekerim aramiza.a.s.

üzüm,incir,(gerçi daha mevsimleri değil ama kurusu da yasak) ve özellikle muz...yenmemesi gerekir.

kızlar muz neden yasak ona bakarsanız portakalın kalorisi muzdan daha fazla hhani yiyelim demiyorum ama en azından 1 -2 tane yenebilir diye düşünüyorum

X