5 Günde 5 Kilo Diyeti Deneyimlerimiz

canim aksam tartilamamni öneririm cünkü aksamki kilo sabahki kilodan 1 kilo fazla cikiyo herzaman esa kilo sabah ac karnina tartildigin kildur.

ayrica bneim esimdede var ailesek akdeniz atesi ins süphelendiginiz gibi degildir Allah yardimcin olsun

geşmiş olsun canımm:1hug:

bende bugün basladim kizlar kilom 65.7

a.s.kolay gelsinkaydirigubbakcemile5

a.s. geçmiş olsun tatlım.. önce sağlık opuyorumnanaktan

arkadaşlar bu hafta benim motivem çok düşük canım istmemeye başladı geçen hafta çok azimliydim..bugün patates günüm fire vermedim ama devam edermiyim bilmiyorum..

saol canm ama babamda ağrı gecvmişi var ve bu üçüncü nöbeti bi dahaki nöbette testler yapılıcak hayırlısı inş bidaki sefer olmaz. benneyaptımki

kızlar nasıl gidiyooo patates kaçtane yediniz ben 1 buçuk 1 kupa yeşil cayyy

kızlar herkese hayırlı olsun yeni haftamız bu sefer bozmucam ameliyata kadar devam sonra toparlanınca yine rahatsız etcem sizi mayısın 22 sine kadar çok kilo vermem lazım

kilo veren arkadaşlar hepinizi tebrik ediyorum laelaelaelaelae
bugün patatesle başladım ve çok azimliyim,hafta sonu biraz fazla kaçırdım diyete başlayacağım diekaydirigubbakcemile3 şu an çok ii hissediyorum kendimi hepimize kolay gelsin bozmak yok arkadaşlar gitsin yağlarkaydirigubbakcemile5

gecmis olsun tatlimopuyorumnanaktan

gitsin yaglar gelsin yazlik elbiseler,incecik citir kizlar.alisveris gununu sabirsizlikla bekliyorumda.bayanssulusmile

slm ben de başladım patatesle günüme sizi okuyordum ve karar verdim 162 boy 71 kilom kayıt edermisin chatlaxx

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…