5 Günde 5 Kilo Diyeti Deneyimlerimiz

delikafadulden43.2 olmuşum:lepi:tuvaletede gittim ama onunda etkisi var sanırım bugün son günüm bu arada kızlar

selam kizlar nasilsiniz yavrular ben bu hafta diyeti yapamayacagim hastayim grip,oksurek esimde izin vermedi hastayken yapma gucsuz kalirsin dedi.

bu hafta yapmiyorum ama listeden cikarmayin beni bu hafta yapamasamda evde yine sporumu yapmaya calisacagim hasta hasta verdigimi geri almamaliyim.

geçmiş olsun bencede yapma ben sağlam halimle akşamları halsiz oluyorumboshayallersmile

ya bu sirkeli suyu içen var mı aranızda? ben şimdi deniyim dedim ama çok kötü tadı içemiyorum bir türlü. gerçekten işe yaramıyorsa hiç bu tada katlanmak istemiyorum :a015:

1,5 aydır kullanıyorum ama hiç faydasını görmedim. aksine sanırım metabolizmamı yavaşlattı. ılık limonlu su bana daha çok fayda ediyor..

kızlar bende yarın başlıyorum benide yazın inş halszlik yapmaz yapanlar nasıl oldu kızlar zorladı mı cok ben sanırım meyve gününde zorlanırım sevmem çünküüü

a.s. aramıza hoşgeldinvereliniortak meyvaların cildimize çok iyi geldiğini ve yaşlanma etkilerini kırdığını düşünürsek gerekli saygı ve sevgiyi hak ediyorlar değil mi bilmiyorumkismile ayrıca tatlı meyva, ekşi meyva bi sürü de çeşit var.zemuszemus mutlaka damak zevkine uygun meyva bulabilirsinopuyorumnanaktan

kızlar yarın bende katılıyorum aranıza :)

a.s. aramıza hoşgeldinvereliniortak

eskiye nazaran daha ince olmama rağmen senağlama millet zayıflayınca takdir etmiyor bir iki kilo alınca acımasızca yorum yapıyorlar hele bir de uzun süreden beri görüşmediğin biriyle karşılaşınca merhaba nasılsın demeden sen kilo almışsın dediler mi işte orda benim moral sıfırın altına iniveriyor ya boy 170 kilom şu sıralar aldıysam en fazla 68dir ama çevrem obez muamelesi yapıyor senağlama yüzümün toplu görünmesinden dolayı sanırım
neyse yarının menüsü belli sebze günü salatalık kabak ve yeşil fasulye et gününde zorla da olsa tavuk butu meyve günü elma portakal yumurta günü haşlanmış yumurta ve süt düşünüyorum kaydirigubbakcemile2

görsün bakalım herkes bendeki azmiiiiiii :lepi:

a.s. verilecek en iyi yanıt yağlardan kurtulmak olacakkaydirigubbakcemile5 sen zaten çok azimlisinkaydirigubbakcemile2 başaracağından eminim:lepi: ancak tavuk butlarını haşlama istersen böyle bıkmıştın.eyvahedigeldismile cokacimcoooktavuk baget bulursan eğer bunlari teflon tencere koyduktan sonra çok az tuz ve baharat (pul biber pişene kadar koymamalısın) yarım fincan su koy ve çok kısık ateşte (mum alevi gibi) pişir (pişme süresi uzun olacağı için bir gece önceden yapmanı öneririm) eğer acı seviyorsan piştikten sonra yerken pul biber kullanabilirsin.. böyle çok lezettli oluyor...cokacimcoookopuyorumnanaktan

merhaba arkadaşlar
ben şu anda 76 kiloyum büyük bi azimle 14 kilo verdim ve geri aldım 4 kilomu yarın bende başlıyacaghım ihşallah yapabilecegime eminim çünkü daha beter programlardan geçtim bakalım işe yarıcakmı bendede ..umarım hepimiz kurtuluruz şu kilo denen illetten ...

a.s.aramıza hoşgeldinvereliniortak çok sıkı diyetten geçtiysen eğer metobolizma alarm da alabilir ve ilk başta çok kilo veremeyebilirsin.eyvahedigeldismile ama bu seni yıldırmasınzemuszemus en de sonun da veriyoruz çünkikaydirigubbakcemile5

kızlar merhaba bende başlıyorum bu diyete :emir_bebek:

a.s.aramıza hoşgeldinvereliniortak

.

yarin patatesle basliyoum diyete

kızlar yarın bende patatesle başlıyorum gitsin yağlar diyorumkaydirigubbakcemile5
yalnız bişey sorcam kilo çizelgemi forma yapıştıramıyorum bilenler varmı?

arkadaşlar elma sirkesiyle 6 kilo verdim 1 ayda.bunu denemk istiyorum şuan 85 kiloyum

günaydınn kızlar benide ekleyin kilom 63.500

selam kizlar nasilsiniz yavrular ben bu hafta diyeti yapamayacagim hastayim grip,oksurek esimde izin vermedi hastayken yapma gucsuz kalirsin dedi.

bu hafta yapmiyorum ama listeden cikarmayin beni bu hafta yapamasamda evde yine sporumu yapmaya calisacagim hasta hasta verdigimi geri almamaliyim.

a.s. geçmiş olsun tatlımopuyorumnanaktan

aminnn aminnn aminnnn bütün planlarımı o şekil yaptımm:) her defasında 3 kilo verirsem istediğim tarşhte 64 oluyorumm:)

a.s. yolun açık olsun inşallah tahmininden önce kavuşursun ideal kilonakaydirigubbakcemile5

:teytey: slmm qızlar
69 kilodan...(. 64 .) düştüm beeeee :hooray:
hedef 55 durmak yok yola devam sositososito

a.s.ben de istiyorum :umursamaz: ben de istiyorum 5 kilo vermek:dance:
seni kutluyorum:hooray::nazar: harikasınkaydirigubbakcemile5

a.s. yolun açık olsun inşallah tahmininden önce kavuşursun ideal kilonakaydirigubbakcemile5

a.s.ben de istiyorum :umursamaz: ben de istiyorum 5 kilo vermek:dance:
seni kutluyorum:hooray::nazar: harikasınkaydirigubbakcemile5

:içelim: sagol canım valla bende ummuyordum
bu kadar verecegimi ama verdim işde:lepi:
pazartesi başlayıp salı boşluyordum bilmiyorumkismile
tüm diyetleri ama bunda karar kıldım
bide toplu oldugu için cesaret geldi :dance: hihoyyyt
inşallah sende verirsin canım :1hug:

slm herkese uzun zamandr yoktm hastanede yatıyordum apandisit şüphesi ile yatırdı doktr allahtan ameliyat olmadan atlattm gerci...sabaha karsı bi peymacun yedim ama yürüyüs yaptım 1 bucuk saat bru gün tekrar basladım tartlmadım korktum hastanede kilo aldım die aksam tartılıcam bildiriruim size kolimu..
herker diyeten oldu dio ama bence değil sanırım bende akdeniz atesi hastalığı var doktorda ondan süphelendi hayırlısı bakalım inş kilolarım gidicek zemuszemus

X