5 Günde 5 Kilo Diyeti Deneyimlerimiz

oh beee oku oku anca bitirdim :roflol:
yaaaa ben muzsuz duramiyorum özelliklede et gününde muz bana bana bakiyo valla sabahta yedim biraz öncede ama cok fazla yemiyorum, bugünü 2 muzla bitircem
bu arada itiraf ediyim biraz önce pidenin icine peynir koyup bikac parca yedim :kedi: dayanamadim pide o kadar güzeldiki
ama bundan sonra kacamak fln yok tam gaz devam ediyorum

ooyyy oyyy oyyyyyy yaaa bu arada ben cok az yememe ragmen cabukca tikandim sistim resmen
kizlar allah korusun zayiflik hastaligina fln yakalanmayalim eyvahedigeldismile

a.s. Valla ben de dün zayiflik hastaligina yakalandım gibi hissetmiştim. hiç iştah kalmadı ve bir lokma ile doyuyorum...

a.s.aaaaaaah bu yeni nesil okumayı hiç :uhm:sevmiyor musunuz.. kaç kez yazdım ve ilk sayfada da varmafoldumben BİRA MAYASI KÜRÜ....opuyorumnanaktan

bende muzzz hastasıyımdır gece bile kalkıp yerim ama bugun yasak olduğu için hiççç yemedim

a.s.İŞŞŞŞŞŞŞŞŞTEEEEE AZZZİİİİİİİİİİİİİM BUDUR.opuyorumnanaktan

a.s.KUTLUYORUM.... HEP BERABER ZAFERE DOĞRU KOŞUYORUZ İŞTE:lepi:

incilideniz benimde tutunca falan degil resmen bakinca selulitlerim gorunuyor ve beni cok uzuyor.halbuki kola.cips falanda cok nadir icer yerim ama iste.dogumdan sonra oldu selulit bende once kilo alsamda hic olmazdi.bide cok gevsek ya kalcam falan mafoldumben

a.s. Valla ben de dün zayiflik hastaligina yakalandım gibi hissetmiştim. hiç iştah kalmadı ve bir lokma ile doyuyorum...
bende öyle bugün biraz meyve yedim doydum hemen (kacamagi pidenin kokusuna dayanamayarak yaptim acliktan degil)
ama yaa korktum öyle bisey olmaz ins demiii eyvahedigeldismile

a.s. inci abla abla diyorum umarım kızmazsınız bişey merak ediyorum bu topiği açtığınızda bukadar rağbet görüceğini tahmin ediyormuydunuz ben açıkca soylemek gerekirse ilk açtığınızda farkettim kimse daha mesaj bile yamamıştı okudum ama yapamam gibi geldi şimdi boyle arkadaşları görünce hatta kendim bile yapınca keşke ozman başlasaymışım diyorum allah razı olsun sizden bize çok yardımcı olsunuz

yeni arkadaşlar gelmiş hoş gelmiş bıgün hiç başımı kaldıramıyorum kızlar herhalde tansiyonum çok düştü ama yinede devam ediyorum valla zafer benim olacak inş.

a.s. EĞER TANBSİYONUN DÜŞÜYORSA TUZU ÇOK KISMAMALISIN.. BİRAZCIK KULLAN DERİM...a.s.

a.s. BANA KALIRSA METOBOLİZMA İLE OYNAMAMALISIN... yalnızca birine odaklanman ve seçim yapman daha iyi olur diye düşünüyorumbilmiyorumkismile

a.s. itiraf ediyorum:kedi: ben de dün akşam 2 kaşık tarhana çorbası içtimklava: asıl facia sabah yaşandı:kedi:eyvahedigeldismile oğulumdan kalan korfeleksili sütü (5-6) kaşık kimse görmeden hüüüüplettim. (alışkanlık yaaa çöpe gitmesin diye)klava:

a.s.aynı sorunlara sahibizolumunekankayizsmile yıllarca ben de cola, kahve içmedim:1no2:cips yemedim:1no2: ama tüm bunları had safada kullan arkadaşlarım var, selülit sorunları yokeyvahedigeldismile ben de çok üzgünümsenağlama ama çok kilolu olduğum için pek spor yapamıyorummafoldumben biraz kilo verince plates, SUNA DUMANKAYA çayı(bir haftadır kullanıyorum) bi de MERANKİ'nin yağ karşımını deniyeceğim:Saruboceq: umarım sonuç alırım:Saruboceq:

kızlar ben normalde asla tatlı çikolata pasta kek fln yemem ama şimdi çikolata bana bakıo ben ona bakıorum elime alıyorum geri bırakıyorum sizdede böle oluomu

umarim karsiligini aliriz incilideniz.bende spor yapiyorum,yesil cay arti uc gundur selulit kremide suruyorum spordan sonra.umarim bukadar emek bosa gitmez.bari bakinca gorunmesin ben onada raziyim simdilik

a.s.tabiiki kızmam.. herhalde en yaşlınız benim.. dolayısıyla abla ünvanını hak ediyorum..zemuszemus bu topiği açtığımda rağbet görüp görmeyeceğimi düşünmedim.. bilmiyorumkismileyalnızca motivasyon olsun diye benimle yapacak birilerini arıyordum.. kaydirigubbakcemile5sanırım diyetin 5 gün olması, 2 gün serbest takınılması ve gerçekten kilo verdiriyor olması, açıktıkça yemek yemek ve klasik 1 kibrit kutusu peyinir, 100 gr tavuk, salata vsss gibi sıkıcı liste olmaması ilgi çekiyor.bilmiyorumkismile

BEN ÇIKIYORUM ARKADAŞLAR.. GÖRÜŞÜRÜZopuyorumnanaktan

ne demek yasli lmaz:lmaz: bidaha duymayalim :1closedeyes:

kacamaksiz aksamlaaarrrr :teytey:

kızlar selam
bugünde hemen hemen herkesin iyi geçiyor okudumda
sadece bir arkadaş küçük çikolata yemiş
ama ben çok suçluyum bugün
sabah erken kalktım tatlı krizim tuttu 1 edet gofretle güne başladım
sonra 2 yumurta
çayı şekerli içtim
öğleden sonra komşumun getirdiği sarmalardan 4 tane yedim
şuan çok pişman ve üzgünüm ama bırakmıyorum diete devam
yumurtalarım pişiyor

birde bişi sormak istiyorum
ben geçen haftada meyve gününü yapmamış 4 günde bırakmıştım
ama yarın devam etmek istiyorum
meyve yerine yine etgünü yapsam olmazmı acaba

nazalyam olurmu hepimiz yaptik kacamak :roflol:
ama iki gün üst üste et nasil yapilcakkii bilmiyorumkismile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…