5 Günde 5 Kilo Diyeti Deneyimlerimiz

kızalr yarın sebze günü ben bu günde pes etmiştim söyleyin ne yapayım yarın ama sakın ıspanak olmasın

minnoş prenses ekledim cnm seni listeye ama baslama tarihini yaz girince kaydirigubbakcemile5

canım selam sımdı oncelıkle ben kendımı tanıtıyımkı benım katılımlarımın ne derecede olucagnı tahmın edınde sonradan kızmayın dımı:) ben devlet kurumunda calısıyorum ama hemen hemen haftada 3 kere arazıye cıkıyorum ve tabıkı arazı oldugu ıcın herhangı bır yerde herhangı bır lokantada öglen yemeklerım gecıyor genelde kesınlıkle ve kesınlıkle uymaya calısıcagım bu yanlıs anlasılmasın.
ayrıca ıncılı denız metabolızmayı bozarsın dedı karar verdım bu dıyetı en az bır ay ustuste uygulayarak kılo verıcem ınsallah:) sımdı ben oncelıkle 1.60 boyunda olup 74,3 kıloydum bu sabah ama yarın arazıye gıdıcem sabah patates haslayıp yemeyı sonrada cantamada bırazcık koymayı dusunuyorum ama dedıgım gıbı yemek zorunda kalıcagım bır ortam olursa ufaktan bısey bozabılırım bastan soylıyım oyuzden. cumartesı pazar pazartesı salı kacamaksız olucak söz verıyorum yarında cok dıkkat edıcem mumkunse bozmamak ıcın ugrasıcam. ınsallahhh haftaya cumartesii 6 lı rakamlara inerim :KK43:( inerim ama dimi kızlar ya

bende pazartesı balsıcam ,kesın ..

ama nasıl yapabılıcem bılmıyorum hıc guvenemıyorum kendıme ve ılk dıyetım olucak :)

chatlax
evet iki gün et çok zor
ama meyveyi yapamayacağıma eminim ben yağ
et olunca akşam ızgara falan yapıyorum
güzel geçiyor
aslında sebze daha çok seven biriyim
ama bu diyette nedense en az zorlandığım gün et oluyor

salatalık meyve mi sebze mi meyve gibi geliyor ama bazı yerlerde sebze olarak almışlar öleyse yarını salatalıkla geçiririm

İyi akşamlar hanımlar.

Topiğinizi merakla izliyorum.Umarım çok başarılı olursunuz.Bende yıllardır diyet içersinde debelenip duruyorum.Bir ileri bir geri bu günlere geldim.
Gün içersinde tek besinle beslenmeye cesaret edemiyorum;çünkü başaramazsam kendime kızıyorum ve motivasyonum düşüyor,moral gidiyor.Sizleri izleyip kendimi hazırlamaya çalışıyorum.Aslında 5 gün deneyip sonucu görmek lazım.Ölmem ya....
Sabırsızlıkla başarılarınızı bekliyorum.Hepinize kolay gelsin.....

slm byzusum bence dene gerçekten kolay geçiyorhihoyyyt

aaaaaaa

aaaaaaaaaaaaaa

aaaaaaaaaaaaaaaaaaa

14 kişiyiz ve paylaşım yok inanamıyorum

nazilk, Epcet, yagmur9303, jelibo, berrudemir,

MELEK_ECRIN,anastasia, hbyrm, Princess of Rain, qiz3mm

kızlar nerdesiniz kendi yazdıklarımı okumaktan yada habire eskileri okumaktan sıkıldım

gelinde hep beraber moral depolayalım birbirimize

kızlar ben galıba öldüm tansiyon desem kan şekerımı desem bıleme ama bişey düştü bende kendımde degılım baş ağrısı .bugun ıkı kere patates haşladım ve bi saat önce biti :kedi:ve haşlamaya üşenıyorum çayla geçiriyorum yarın 10 kadar yatıp bedenımın alışmasını bekleyecem şimdilik spor askıda :kedi:

aaaaaaa

aaaaaaaaaaaaaa

aaaaaaaaaaaaaaaaaaa

kızlar nerdesiniz kendi yazdıklarımı okumaktan yada habire eskileri okumaktan sıkıldım

ah be güzerlım ben bitigim benden medet umayın sinirlerım gerılmış sankı oruçluyum:umursamaz:

ben burdayım
ve cidden çok açım şuanda
yumurta hiç beni kesmiyor
aslında işte olduğum günler çok rahat yapıyorum
ama evde olunca çok zor oluyor
eşime kızıma makarna pirzola enfes bir salata
kendimede yumurta
off yaa:KK43:

aaaaaaa

aaaaaaaaaaaaaa

aaaaaaaaaaaaaaaaaaa

:)banada kimse cevap vermiyor yahu:)

selam kizlar oku oku ancak bitirdim bugun sabah gune 1 kilo vermis olarak uyandim.tavugumu yedim et gunumdeyim bugun arkadasima gittim onlar yediler ictiler guzel guzel ben sadece orada 1 corba kasigi yumurtali fasulye,2 tane taze sogan yedim aksam eve gelince yine tavugumu yedim firina koymustum.yaninda biraz maydonoz 2 dilim domates ve 1 adet marul yedim,4 tane uzum yedim :kedi:anlayacaginiz uctu galiba bugun benim diyet ne dersiniz.eyvahedigeldismileyesil cayimida ictim.:içelim:

hayırrr ne tükencek enejımızzz bizi bu küçük diyetmı yıldırcakkk kaydirigubbakcemile3 canımpc basında deıldım ama geldıgım de baya bı ılerlemıs gordum a.s valla ben bugun otcul gunumdeyım ve sabahdan berı sadece 2 kere salata yapıp yıyebıldım ama sımdı açımmm bu sattede yemek ıstemıorumm yesemmıkı bilmiyorumkismile

selam kizlar oku oku ancak bitirdim bugun sabah gune 1 kilo vermis olarak uyandim.tavugumu yedim et gunumdeyim bugun arkadasima gittim onlar yediler ictiler guzel guzel ben sadece orada 1 corba kasigi yumurtali fasulye,2 tane taze sogan yedim aksam eve gelince yine tavugumu yedim firina koymustum.yaninda biraz maydonoz 2 dilim domates ve 1 adet marul yedim,4 tane uzum yedim :kedi:anlayacaginiz uctu galiba bugun benim diyet ne dersiniz.eyvahedigeldismileyesil cayimida ictim.:içelim:

olsun canim zararin neresinden donersek kardir.hic moralini bozma devam.

hayırrr ne tükencek enejımızzz bizi bu küçük diyetmı yıldırcakkk kaydirigubbakcemile3 canımpc basında deıldım ama geldıgım de baya bı ılerlemıs gordum a.s valla ben bugun otcul gunumdeyım ve sabahdan berı sadece 2 kere salata yapıp yıyebıldım ama sımdı açımmm bu sattede yemek ıstemıorumm yesemmıkı bilmiyorumkismile

belki azcik yiyebilirsin daha erken sonra cok acikirsan daha kotu olur.benim fikrim.bende meyve yiyorum simdi.

X