5 Günde 5 Kilo Diyeti Deneyimlerimiz

canim burda ikinci haftaya baslayan arkadaslarimiz var benim ilk haftam daha.ama bakarsin bi sorun olursa birakirsin.saglik onemli.ben cok uzun surede verip kisa surede aliyorum geri bende bunaldim.ustelik ac kalarak diyet yapinca cok sinirli oluyorum,bende biktim hic bekleyemem okadar uzun sure,bir an once gitsin su pis kilolar

ewet geçen hafta suda_naz20 bu dyette 5 kilo verdi ben 3.5 verdm ortalama 3-3.5 verdk. istedğin kadarda yapabliyosun cnm . bence bi dene bakalım verecekmisin . kaydirigubbakcemile2

canım tesekkur ederım cevabın ıcın sen 3.5 kılo verdınya hala devammı edıyorsun yoksa aramı verdın ara verdıysen gerı aldınmı?

gecen ay tartıda 80ı gorunce artık yeter dedım yaa okadar cok moralım bozuldukı belkı 3 4 aydır kendıme kıyafet bıle almıyorum alıcagım magazadakılere uyuz oluyorum zaten dun yıne yasadım bı ceket begendım ay bı sunu gıyıyım dedım ama hanfendı bunlar 42ye kadar sıze olmazz!!!!klava:

benımde canım cooookk ıstedıgınde aklımdan cıkaramıyorumkı bıparca fındık kadar cu damla cıkolatalar varya pasta uzerıne dokulenlerden onlardan atıyorum agzıma nefsım körelıyor en azından hemde aklıma baska seylerde sokabılıyorum bence boyle yap sende busracım

ara vermedm cnm devam ediyorum .kaydirigubbakcemile2

yanı ozaman senın ılk haftan bu ve devam edıyorsun allah yardımcın olsun canımm tezzz gunde ıstedıgınn kıloya dusersın ınsallah. benımkıde yagmur duası gıbı oldu amaa.s ozaman bende yarın mı baslasam haftasonuda evdeyım yaparım dımı

ya ben bikaç aydır olmuyorum zaten hiç düzenli olamadm . diyetsyende demişti regl olmassan kilo zor verirsin diye . acaba ondan mı 5 kilo veremedm ?ohaoldumsmile:uhm:

a.s. tatlım diyetisyenle olmaz bu işlmaz: bence jinekoloğa gitmen gerekir diye düşünüyorum.CADIARZU bikaç aydır olmuyorsan kesin iyi bir jinekologa gözükmelisinopuyorumnanaktan

byby:)valla çok saol bnm kendi arkadaşım yüzüne yaptığı maskeyi bile söylemiyor
a.s. hiç hoşlanmıyorum böyle tiplerden..Çok üzgünüm çoook herkes birbiri ile bildiği iyi, güzel şeyleri paylaşmalı.hayat paylaştıkça güzelolumunekankayizsmile

ye gitsin muzlari ben bir biskrem ve 1 tanecik uzum yedimguclubacismile

a.s.üzüm tamamda bunu meyva gününe saklamak gerekmez mi:uhm: çıtırlar MUZlmaz:yerine üzüm yiyebiliyoruz (bi salkımı geçmek yok ve bi salkımı öğünlere bölerek) ama muz:umursamaz: kullanmamaya çalışın lütfen....

a.s.inşallah canım hepimiz yaza kadar kurtuluruz yağlarımızdan....kaydirigubbakcemile2

benim diyet kaçtı yaarın en baştan başlıcam
a.s.moralini bozma canım.. ben hatırlıyorum da bu diyete senin gibi başlamıştımkaydirigubbakcemile3.. yani 2-3 gün yapıyor, sonra tekrar başa dönüyordum..sempatiksalakcinni 1-2 haftaya kalmaz hırslanıp, alışırsın diye düşünüyorum..kaydirigubbakcemile5

cnm bu benim 2. haftam . ilk hafta 3.5 verdim . cumrtsi trtlıp 2. hafta ne kadar verdğimide yazıcam . bu diyet 5 gün yapılıyor 2 gün kaçrmamak şartyla serbest. sen serbest günlerinin ne zamana glmesini istiyosan o zamn başla cnm.zemuszemus

Bu konu baslıgını acan arkadas incilideniz galiba alıntı yapıcaktım ama sen boyle bırsuru kısının alıntısını nasıl yapıyorsun anlayamadım sana bır kac sorum olucaktı kılolarını gerı aldınmı dıye. ama sagolsun gızemcım ılk gunumde benımle bayagı bır ılgılendıı muccuukk bende baslıyorum kızlar hemde bu sefer kesınlıkle baslıyorumm

süper yöntemmiş:icecream: öle yaparım bundan sonra

gettim bacum olumunekankayizsmile

ama nasıl olcak ben okudum bişe anlamadım valla:1no2:

başla canım. inş verirsin kilolarıni . aramıza hoşgeldn kaydirigubbakcemile5zemuszemus

gettim bacum olumunekankayizsmile

ama nasıl olcak ben okudum bişe anlamadım valla:1no2:

valla ben sabahtan berı okuyorum angel sende oku tart kafanda eger uyarsa yarın baslamayı dusunuyorum ben ama yarın bır arazı programım var iş icabı olmazsa cumartesı kesın baslıycam ona gore karar ver karardan dönmek yok ama lmaz:

ne dönmesi kıs bu kilolar ya gidecek ya gidecek kaydirigubbakcemile2

okuyom bacum ayrıca hemşeriyiz lazlar inatçi olurmuş

2.5 ayda 17 kilo verdiğim diyet listem diyeti var onu okudum onu yapamk diom bi baksana

canım yapabilirsin biçok arkadaşımız o şekilde yapıyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…