5 Günde 5 Kilo Diyeti Deneyimlerimiz

yeni arkadaşlar gelmiş hoş gelmiş bıgün hiç başımı kaldıramıyorum kızlar herhalde tansiyonum çok düştü ama yinede devam ediyorum valla zafer benim olacak inş.

nuraksoy .!.:
hemde tiremisuuuu napim canm çekiyo eşmle arkadaşarıma yapıp yediriyorm tatmin oluyorum heralde bugün et günüydü canımközde biberle patlıcançekti gittim aldım eşime yedirdim alahımnasıl eziyet bu bide ben 8 den 5 e kadar okuldayım kahvaltıda yapamıyorum açlıktan kırılıyorummmmmmmmm
ooyyy oyyy oyyyyyy:KK70: canimiz cekcek yapma ablacim yaaaa:)
hmmm sende sabah gitmeden birazcik biseyler atistir, okulda sakiz ciyne bende öyle yapiyorum
bugün sabah bikac dilim meyve yeyip öyle gittim gelince devam ettim
yaaa bu arada ben cok az yememe ragmen cabukca tikandim sistim resmen
kizlar allah korusun zayiflik hastaligina fln yakalanmayalim eyvahedigeldismile

merhaba incilideniz benim merak ettigim siz bu diyeti yaptiginizda ergenlik donemindeydiniz, yas kucukken kilo vermek daha kolay olabiliyor, acaba simdi yaptiginizda 5gunde kac kilo verdiniz, eger simdide ise yariyorsa hemen baslayacagiz.

a.s.ilk sayfadi linki tıklayınca 70.sy açılıyor.. verilen kiloları orada görmek mümkün.. ben geçtiğimiz hafta biraz kaçamak yaptım veeeee hiç spor yapamadım buna rağmen 4 kg yakın gitti(motivasyon olsun diye küsüratları tama iblağ ediyorum da:roflol:)

hihoyyytya kızlar okudugmda inakı gülüyorumkaydirigubbakcemile3 ama gerçekten burdan öyle bi tablo varkı ınanılmaz herkesı teker teker kutluyorum.bu kadar nefsinize direnıyorsunuz terbı ettınız alahtan kısa sürede emeğin karşılıgını alacaksınız bende yarın başlayacam

a.s.kolay gelsin.....vereliniortak

ay inş....çok hoşuma gitti bu diyet yarın bende başlıyorum...bu diyeti nerden duydunuz bide

a.s. bu diyet ve şu anda formlar da bulunan diyetlerin (elma diyeti, et yiyerek zayıflama, pirinç lapası, holloywod gibi) yazılı olduğu, gazete eki bir kitapçıktan öğrenmiştim.opuyorumnanaktan

chatlaxx bişey dıyın patatesi her istedıgım şekılde haşlama yapablırmıyım bi öğün baharatlı bi öğün farklı baharatsız

a.s.bir öğün baharatlı, bir öğün baharatsız patates olabilir diye düşünüyorum.. baharatların kilo vermemezi pek katkısı olacağını sanmıyorum... :bbo: ama hiç öyle denemediğimi de itiraf edeyim bilmiyorumkismile karar sizin tabiikiopuyorumnanaktan

arada kaldım sımdı bak dıyete karar verıdıgım ılk gunden fıre vermeye baslıyorum :) lahana corbasıylamı baslasam yoksa 5 gunde 5 kılo ılemıı :)) neyse her sekılde dıyete baslanmıstır sayılır dımı kızlar hem ben bır hafata onu bır hafta bunu yapmayı dusunuyorum

kızlar ben mahfoldum.bugun pazar vardı ramazanda aç bi insan nasıl pazar çantasını dolduruyorsa eyvahedigeldismileaynen öyle yaptım bi satır yıka yerleştir oldumç. meyve ve yoğurt gününü iple çekıyorum canım acayip isitiyor.oğlum çilek yerken ben bakmakla yetınıyorum

mhn .!.:
selam kizlarrrr.bugunde bitti hayirlisiyla bakalim.iki gun kaldi.sporumu yaptim bugun 45 dakikaya cikardim.ay bu kadar eziyet insallah ise yararda turkiyeye citir giderim.kizlar ya benim gibi selulit sorunuda varmi sizde cok sinir ediyor ya bi selulit bide su simitmidir nedir o varya mafoldumben
yaaa 51 kiloyu gecince bendede oluyo selülit yani cok az ama yinede oluyo
benim tek derdim zaten simitler ve gögüsler:) kilo alinca kocaman oluyolar:KK70::KK70:
zalimi .!.:
simit yokda selülit felaket basen göbek mide var nasıl cnm kimse benim kadar sorunlumu acaba sempatiksalakcinni

yani bölge bakımından 4e bölündüm
kizzz yanliz degilsin sempatiksalakcinni
hasretim34 .!.:
kilo veren arkadasalr inceliyomusun peki eger inceliyosaniz demkki yagdan kaybediyosunuz ama incelmiyosaniz kas ve su kaybidir demek bende bi kac hfta sonra yapmayi düsünüyorumda merak ediyorum incelme oluyormu acaba
ben inceldiiiimm zemuszemus bu haftanin sonunda kas yag su oranima bakip yazcam kizlar o zaman hepberaber bakariz yagdanmi

chatlaxx kız benı nıye eklemıyon hanı benım bu kıloları gösteren kaydirigubbakcemileçubugum.canım bakıyorum bakıyorum

merhaba arkadaşlar.bende iki saattir sayfaları okuyorum. kilo verenleri tebrik ediyorum. benimde 12 kilo fazlam var. yarın bu diyete başlayacağım. beni motive etmenizi rica ediyorum özellikle kilo veren arkadaşlar.halsizlikle nasıl başettiniz.ben çalıştığım için biraz zor olacak ama kararlıyım.

selam kizlarrrr.bugunde bitti hayirlisiyla bakalim.iki gun kaldi.sporumu yaptim bugun 45 dakikaya cikardim.ay bu kadar eziyet insallah ise yararda turkiyeye citir giderim.kizlar ya benim gibi selulit sorunuda varmi sizde cok sinir ediyor ya bi selulit bide su simitmidir nedir o varyamafoldumben

a.s.selulit mi hem de nasıl.. öyle etini sıkacaksın protakal kabuğu görüntüsü vs.. vıııııııııııııız gelir...mafoldumben resmen baktığında küçük patates yumrularını görebilirsin.:kedi: bu diyetle beraber Suna Dumankaya'nın çayına başladım hem selulit hemde kalça, baseni hızlı eritmek içinmiş... birkaç kez değişik sayıflarda tarifini vermiştim... bi de Marankinin bir karışımını buldum...bilmiyorumkismile bi kaç bitki yağını karıştırıp, sürüp, streçleyeceğim (henüz başlamadım) sonuç alırsam size bildiririm... :Saruboceq:

simit yokda selülit felaket basen göbek mide var nasıl cnm kimse benim kadar sorunlumu acabasempatiksalakcinni

a.s.seeeeeeeeni geeeçtiiiim...kaydirigubbakcemile2 HEM SİMİT, HEM MİDE, HEM BASEN, HEM KALÇA, HEM DE GERDANIIIIIIIM VVVVVAAAAAAAAAAAR:jeyyar:

Günaydın Arkadaşlar,
Öncelikle Kilo veren arkadaşlarımı çok tebrik ediyorum...Ben inatla tartılmayanlardanım.Bugün 4. meyve günüm.Çok zor geçeceğe benzer ...sabah 2 yeşil elma -1,5 muz-2 kivi ve 250 gram çileği küp küp doğradım yanıma getirdim.
kızlar ben bugun itibariyle ibre 68 deyken 4.günde 65 gösteriyorum hadi bakalım hayırlısı bugun meyve günüm bende elma portakal çokaz muz ve ayva yemeyi düşünüyorum

a.s. Allah, Allah anlamadım:umursamaz: bu MUZ tutkusunubilmiyorumkismile çıtııııııııııır adayları MUZ:eek:lmaz: bunun dışında tüm yaş meyvaları yiyebilirsiniz... YALNIZCA MUZ OOLLMUYOR:eek:lmaz:

epiiiiiii neddig gızlar kendimize böle

ama bugün iyiyim halsizlik olmuyor pek tuz ihtiyacı oluyor biraz

ama sınırsız ya doyuncaya kadar ye halsizlik olmaz öyle

ay poşet bağladım belime gobeme iş yapıyorum sonrada kemer takcam

kurutma makinasını tucam terlesin iyice ben hiç terlemiyorum spor yapınca

bende muzzz hastasıyımdır gece bile kalkıp yerim ama bugun yasak olduğu için hiççç yemedim

yiyenlere imrenmişimdir hep

ben ıssırdığım an afedersiniz kusarım

misler gibi de kokuyor ama kader

annem diyo sen bir yere gidince sklamışlardır geldin diye

ne alakaysa öle olurmuş paylaşmak istemezde

yerken saklarsa saklanan kişi tiksinirmiş

yeni katılanlar için bir durum raporu vereyim:

bu benim 2. haftam. ılk hafta 3 kilo verdim. Haftasonu afedersiniz öküz gibi yiyerek 1 kilosunu aldım. Bu arada benim sadece 5 kilo fazlam var. Daha çok kilo fazlası olanlar daha çok kilo verebilirler diye düşünüyorum. 2 aydır giremediğim pantalonlarıma girebiliyorum ve herkes inceldiğimin farkında.zemuszemus

merhaba arkadaşlar.bende iki saattir sayfaları okuyorum. kilo verenleri tebrik ediyorum. benimde 12 kilo fazlam var. yarın bu diyete başlayacağım. beni motive etmenizi rica ediyorum özellikle kilo veren arkadaşlar.halsizlikle nasıl başettiniz.ben çalıştığım için biraz zor olacak ama kararlıyım.

sen meraklanma biz seni motive ederız herkes aynı durmda açızzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzkötükedihüso

üzülüyorum böle yapınca yok her zaman yapılmaz yılda 1kere yaparsın su atarsın olur hep yapılmaz diyo
hep engellemeye çalıyor yada bozduruyor

a.s. bence duyma bile:umursamaz: ben de onu bunu dinleyip bi sürü saçma sapan diyet denedim.. kilo 90 olunca geldi aklım başıma..... duymak yok, sağırı oynayıp yola devam.zemuszemus

merhaba ben gecen yıl kadınlar kulubu sayesınde 3 ayda 13 kılo vermıstım gercekten motıvasyon cok yuksek burda bıkere kımse amannn yınemı dıyet yapıyorsun kızım dıye dalga gecmıyor en onemlısı bu ama gecen yıl 62 kıloya ınan benn bazı psıkolojık nedenlerden dolayı saldım kendımı ve suan 75 kıloyum aslında 80 dımde bır aydır bırazcık keserek 5 kılo verdım ve suan kılo vermem durdu neolur bana yardımcı olun bu dıyetle gercekten 5 kılo veren varmı daha onemlısı nekadar sure yapabılırım ve bu kılolar gerı gelmıyor dımı:KK43:( neolur bana bır dıyet arkadası olurmusunuz bırıyle bırlıkte yada yarısarak daha ıyı dısıplıne gırebılıyorum yada nasıl yapmam gerekıyor yardımcı olucak olan varmıı :KK43:(

ben cevap versem olurmu daha yenı 20 dakıkalık dıyet arkadasınız sayılır:)) mıne ben kızlar bıraz oncede bır arkadas uzun donemde kılo verdıgını yazmıstı bende 4 ayda 13 kılo vermıstım cok zor verıp hemen gerı alan bır tıpım oyuzden artık bunaldım bıran evvel vermek ıstıyorum bu yuzen bu dıyetı 5 gun yapsam sonra ıkı gun ara versem azcık kazacamakla sonra 5 daha yapsam acaba bı saglık sorunu yasarmıyım?

a.s.17 yaşında ilk kez bu diyetle tanıştım.. şimdi 47 yaşındayım:kedi: hala yaşıyorum ve bi sürü diyet denemelerinden sonra tekrar yapıyorum... ben de sorun olmadı.. ama bünyeye göre değişirmi bilmembilmiyorumkismile

hayır istediğin kadar çeşitlendirebilirsin. ama üzüm, çilek, muz bunların şeker oranları yüksek bunlar olmasa daha iyi olur.

a.s. MUZ yalnızca MUZ kullanmayın arkadaşlar diğerleri SERBEST.......opuyorumnanaktan

nazilk .!.:
chatlaxx cnm bende dun basladım budıyete benıde alın lısteyeee lutfennn :kedi: boy kılo 1.66/55 bugun 2.gunum slata yapıp yıyorumm burda bu gazla 5 gunde 3 kıloya bıle razıyımm a.s
ekledim cnm opuyorumnanaktan
minnoş prenses .!.:
merhaba ben gecen yıl kadınlar kulubu sayesınde 3 ayda 13 kılo vermıstım gercekten motıvasyon cok yuksek burda bıkere kımse amannn yınemı dıyet yapıyorsun kızım dıye dalga gecmıyor en onemlısı bu ama gecen yıl 62 kıloya ınan benn bazı psıkolojık nedenlerden dolayı saldım kendımı ve suan 75 kıloyum aslında 80 dımde bır aydır bırazcık keserek 5 kılo verdım ve suan kılo vermem durdu neolur bana yardımcı olun bu dıyetle gercekten 5 kılo veren varmı daha onemlısı nekadar sure yapabılırım ve bu kılolar gerı gelmıyor dımı:KK43:( neolur bana bır dıyet arkadası olurmusunuz bırıyle bırlıkte yada yarısarak daha ıyı dısıplıne gırebılıyorum yada nasıl yapmam gerekıyor yardımcı olucak olan varmıı :KK43:(
cnm burda hepberaber cok rahat kilo veriyoruz, aramiza katilmak istersen eklerim senide listeye
kupayi almak icin yarisirsin bizimle aklinialirimsmile minnoş prenses
semiha .!.:
slm kızlar
2 günümde ben dayanamadım
kan şekerim düştü sanırım.
akşam üzeri bayağı etkiledi beni.
diyet ve eşim bir arada olunca bayağı etkiledi beni.
eşim diyete ihtiyacım olmadığını savunup durdu gece boyunca...
benden bu kadar
size bol kilo vermeler
tabi banada :):):)
cnm devam etmiyosun sanirim listeden cikardim seni opuyorumnanaktan

chatlaxx kız benı nıye eklemıyon hanı benım bu kıloları gösteren kaydirigubbakcemileçubugum.canım bakıyorum bakıyorum

ben seni coktan ekledim
liste 70.sayfada hangi listeye baktin sen?? bikac arkadas listeyi alintilamislardi onlara makmissindir muhtemelen

X