5 Günde 5 Kilo Diyeti Deneyimlerimiz

bide patates gününe bir önerim var patatesler haşlanınca tavada yağsız kızartın tadı değişsin nefis oluyor pul biber karabiber nefis nefis

gerçi ben tost makinasının arasına da koyuyorum yapışmıyor:roflol:

yada çok kızarıyor nefis oluyor:roflol:

ben peyniride tost makinasının arasına koyar yerim:roflol:

peynir yani süt günündeki arkadaşlar deneyebilir:roflol:

ama yağsız ve tuzsuz peynir bulunabilinirmiki:roflol:

şimdi 1patates daha yedim:roflol:

3patates orta orta boy patates ten:roflol:

şimdi bir tane daha koyayım:roflol:

ne oburum bugün doymuyorum:roflol:

of ya bak kimse yok :roflol::roflol:ları koyuyorum her yere

slm kızlar
2 günümde ben dayanamadım
kan şekerim düştü sanırım.
akşam üzeri bayağı etkiledi beni.
diyet ve eşim bir arada olunca bayağı etkiledi beni.
eşim diyete ihtiyacım olmadığını savunup durdu gece boyunca...
benden bu kadar
size bol kilo vermeler
tabi banada :):):)

ben patatesleri haslayip yada baharatlayip firin posetinde firina atmistim ozaman daha iyi oluyor baharatlarin tadi tam gecince tuzu daha az ariyor insan

slm kızlar
2 günümde ben dayanamadım
kan şekerim düştü sanırım.
akşam üzeri bayağı etkiledi beni.
diyet ve eşim bir arada olunca bayağı etkiledi beni.
eşim diyete ihtiyacım olmadığını savunup durdu gece boyunca...
benden bu kadar
size bol kilo vermeler
tabi banada :):):)

benimde esim beni cok zorluyor birakmam icin ama yilmicam yazin denize citir citir gircem hic degilse bi 5 kilo bari vereyim bide su selulitlerden kurtulayimbayanssulusmile

of ya evet benimde annem napcam bilemiyorum normal diyet yapacakmışım olsaydı verirdim şimdiye 5yıldır didiniyorum napayım ya bende veremiyorum sinirlerim bozuluyor ekmek yiyince devamını arıyorum yemeyince fark etmiyorum bile ay böle daha güzel sanırım kilo veriyorum 5gün sonunda tartılcam ama merakıma yenilmicem

ben dugunumden once saglikli bi sekilde spor ve duzgun bir diyetle zayiflaistim ama onuda cabucak geri aldim.yaklasik 3,5 -4 ay yapmistim.9 kilo verebilmistim malesef benim bunyem cok kisa surede aliyor ama coooook uzun surede ancak veriyor simdi okadar vaktim ve dayanabilecek sinir gucune sahip degilim.bekleyemem okadar valla. zaten onuda geri aldim hic degilse bu diyette okarad uzun zaman eziyet cekmiyorum.cumartesi abartmadan bi duzgun yemek yicem ustelik

ikraaa

kayra_can

nbusra

giz3mm

mnh

kızlar yorum yok hayırdır

daha doğrusu paylaşım yok

3te misafir varmış bir de ben 9 kişi aa kimse yok ya

ben kendimi çok suçlu hissettiğim için yazamıorum:kedi: minicik bi bitter çikolata attım ağzımaeyvahedigeldismile:kedi:eyvahedigeldismile:kedi:eyvahedigeldismile:kedi:

tabi bu herkeste farkli oluyor.ustelik ben kizimi emzirirken hic diyetsiz 52 kiloya dusmustum birakinca emzirmeyi geri aldim onuda ayni hizda.

hmm nbusra olsun ya arkadaş doğru söylüyor hiç yokmuş öle bişey gibi yola devam et bak ben daha bitiremedim nasip olmadı

bugün yine en baştan başladım

gerisini sen düün yani

ne kadar yedim de başa alıyorum hep

zalimcim bende birsürü şey yazıyorum ama kimse bana bişey demiyor bende gördüğün yazılara cevap vermeye çalışıyorum takılmıyorumda ama kimse neden cevap yazmıyo diye demekki içten gelmiyo yapıcak bişey yok

zalimcim bende birsürü şey yazıyorum ama kimse bana bişey demiyor bende gördüğün yazılara cevap vermeye çalışıyorum takılmıyorumda ama kimse neden cevap yazmıyo diye demekki içten gelmiyo yapıcak bişey yok

ben cevap versem olurmu daha yenı 20 dakıkalık dıyet arkadasınız sayılır:)) mıne ben kızlar bıraz oncede bır arkadas uzun donemde kılo verdıgını yazmıstı bende 4 ayda 13 kılo vermıstım cok zor verıp hemen gerı alan bır tıpım oyuzden artık bunaldım bıran evvel vermek ıstıyorum bu yuzen bu dıyetı 5 gun yapsam sonra ıkı gun ara versem azcık kazacamakla sonra 5 daha yapsam acaba bı saglık sorunu yasarmıyım?

opuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktanbenimde bugun biraz agir geciyor meyveyi cok severim ama yedikce acikiyorum.ama az kaldi aksama gece olsada uyusak.boshayallersmile

X