Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

Ceren günaydın kuzum hoşgeldin.
Yaso duymasın hasetinden çatlar :roflol:
Ama yok ben birinci olamam bebem. Geçen haftaki kiloma düşerim ancak.
Haftasonu kaçamağı tüm emeklerimi mahfetti bu hafta.

oyle deme bence tatlım ınan ılk once 1. olamasan bıle bır hedefın olsun ben ınanıyorum bu hafta bıseyler yapacaksın sen tatlım eve gıdınce mekık falan cek spor olayını arttır spor yapamıyosan bıle eve gıttıgınde yemek yaparken ıslerını yaparken ac muzıgı hem oyna hem ıslerını yap ben hep oyle yapıyorum spor yapamasam bıle hıc yerımde durmuyorum acayıp bısey oldum ben eskıden yerımden kalkmaya korkardım sımdı heran heryerde olabılırımmmkaydirigubbakcemile3

çağlayan aksam sadece kraker yemıssın 1-mıde bulantın var ondan mı 2- kraker yedıgın ıcın aksam yemegı yemekten vazgectıgın ıcınmı tatlım ınsallah 2. degıldır sen hamılesın zayıflama takıntını at ustunden tatlımm

Cerencim hedefim var kuzum. Geçen haftaki kilomda yada az çıkmak bebek a.s

Çiçek de bulantı için öle yemiş. Normaldir o anlarda insan bıray yemeyi görmeyi bile istemiyor. Ay ben su içsem istifra ederdim. kafamçokkarıştı

günaydin kizlar,bugün biraz rahatsizim migdem bi tuhaf dünki yaptigim kacamaklar bana pahaliya patladi,..

özgecim ben montiyi birakiyorum,montiye sözüm yok cok güzel bi diyet yaptinmi cok güzel veriyosun ama en ufak bi kacamagi affetmiyor 1 haftalik emegin sonucu 1 günlük kacamagin bedeli 900 gr olmamali :KK43:(

yalnis anlama hala yarisdayim ama montiyle devam etmiycem,bana göre degilmis anladim cünkü baska bir diyet yapiyo olsaydim dünden sonra en fazla ya ayni olurdum yada 300 400 gr alirdim kaldiki ben öyle 1 2 ay kacamak yapmadan durabilecek bi insan degilim ben mutluum 1 2 günlük kacamaklarimla :)) neyse ben yaticam azcik sonra görüssürz

Günaydınnnn monti ile yeni bir güne merhaba dedim...
Akşam menümü paylaşacağım umarım başaılı olurum...

Sabah sevdiğim geldi kahvaltıyı iş yerine yakın bir yerde yaptık.
Söylemesi ayıp o melemen söyledi bende kahvaltı tabağı yeşillik somates zeytin salatalık vs...
Melemen vermeye çalışıyor diyorum hayatım menü dışına çıkamam arkadaşlara söz verdim akşam menümü paylaşıcam:)Ben salatalık uzattım diyorki hayatım bende men dışına çıkamam:)Ama dayandım kızlar o acılu melemenden yemedim...Yemicem başarıcam...Dedim sen yorum yapma bana zayıflayınca görürsün zaten...Çok sıkı başladım haydi hayırlısı...

Günaydın kılzar ne kadan da çokk yazmışsınız dün öyle,

Dün diyetisyene gittim, 12 günde 12, kg verdim, tamaı yağ, evet yavaş ama metobolizman bu hiçde vermeyebilirdin dedi. Diyet listemi değiştirdi, kabızlığımı önleyecek bir liste oldu tabi geçen sefere görede daha hafif.

Özgecim tebrik ederim seni pideye çalım atmışsın, aldığını verdin mi kuzu?

Zevcan sen naaptın şekerim hani dikkat edecektin, dönde seni ablukaya alalım!!

cerencim sen nasıl besleniyorsun artık, günlük mü tartılıyorsun, haftalık mı?

Hamiş hanım sen nasılsın, bulantılar başladı demek, Allah yardımcın olsun canım, beyaz leblebi ve tuzlu kraker iyi gelir yanında bulundur ama öyle akşam öğünü olmaz canım, az çorba falan içseydin yada ekmek arası tuzlu domatesli sandviç falan..

günaydin kizlar,bugün biraz rahatsizim migdem bi tuhaf dünki yaptigim kacamaklar bana pahaliya patladi,..

özgecim ben montiyi birakiyorum,montiye sözüm yok cok güzel bi diyet yaptinmi cok güzel veriyosun ama en ufak bi kacamagi affetmiyor 1 haftalik emegin sonucu 1 günlük kacamagin bedeli 900 gr olmamali :KK43:(

yalnis anlama hala yarisdayim ama montiyle devam etmiycem,bana göre degilmis anladim cünkü baska bir diyet yapiyo olsaydim dünden sonra en fazla ya ayni olurdum yada 300 400 gr alirdim kaldiki ben öyle 1 2 ay kacamak yapmadan durabilecek bi insan degilim ben mutluum 1 2 günlük kacamaklarimla :)) neyse ben yaticam azcik sonra görüssürz

Çok geçmiş olsun...aman dikkat et kendine...

Yasom geçmiş olsun, bende senin gibiyim montiye başlayamama nedenim arada bir yaptığım kaçamaklar, olmadan olmuyor ama yapanlara helal olsun diyorum.

Şekerim neden yanlış anlıyım. Olmuyorsa boşver önemli olan kilo vermek sağlıklı bi şekilde. Ama o kaçamağın 900 gr olması yeni başlamandan kaynaklı bir durum canım.
Normalde bir dilim kek aldırmaz dile. İdeal kilona inip birinci aşamayı bitirince 2. aşamaya geçiyorsun ve herşeye izin var. Belli ölçülerde ve dengeleyerek.
Senin pankreas henüz kendine gelmediği ve normal insülin seviyesine inmediği için böyle oldu. Bence vazgeçme devam et. Göreceksin işe yaradığını. Ama yine de sen bilirsin bebem olumunekankayizsmile

Günaydınnnn monti ile yeni bir güne merhaba dedim...
Akşam menümü paylaşacağım umarım başaılı olurum...

Sabah sevdiğim geldi kahvaltıyı iş yerine yakın bir yerde yaptık.
Söylemesi ayıp o melemen söyledi bende kahvaltı tabağı yeşillik somates zeytin salatalık vs...
Melemen vermeye çalışıyor diyorum hayatım menü dışına çıkamam arkadaşlara söz verdim akşam menümü paylaşıcam:)Ben salatalık uzattım diyorki hayatım bende men dışına çıkamam:)Ama dayandım kızlar o acılu melemenden yemedim...Yemicem başarıcam...Dedim sen yorum yapma bana zayıflayınca görürsün zaten...Çok sıkı başladım haydi hayırlısı...

Süpersin kuşum.
Bravo alkisalkisalkis
Bir dahakine de menemen ye ama ekmeksiz :lepi:

Dün diyetisyene gittim, 12 günde 12, kg verdim, tamaı yağ, evet yavaş ama metobolizman bu hiçde vermeyebilirdin dedi. Diyet listemi değiştirdi, kabızlığımı önleyecek bir liste oldu tabi geçen sefere görede daha hafif.

Hamiş hanım sen nasılsın, bulantılar başladı demek, Allah yardımcın olsun canım, beyaz leblebi ve tuzlu kraker iyi gelir yanında bulundur ama öyle akşam öğünü olmaz canım, az çorba falan içseydin yada ekmek arası tuzlu domatesli sandviç falan..

Şebom 200 gr kaldı aldığımdan cnm. Agopun kazı gibi yersem olacağı buydu. Birde içtik biraz sapıttı bünye.
Pide de neymiş bee ben biber kızartmasına hayır demişim zamanında hemde domates soslusuna mafoldumben
Sen kaç kilo vermişin canım 12 yazıyor ama anlamadım ben.

:nazar:|KK Nick|Kartları|14.06.2010|15.06.2010|16.06.2010|17.06.2010|18.06.2010

1|sebnemselayfurkan |%1.5 Sarı Kart| + | + | | | |
2|hasretim34 |%1.5 Sarı Kart| + | + | | | |
3|dilekruzgar |%1.5 Sarı Kart| - | + | | | |
4|uaydın | | - | + | | | |
5|ırem&Özge | | + | + | | | |
6|meyvenull | | + | + | | | |
7|angeLa90 | | + | + | | | |
8|NeKss | | + | + | | | |
9|ozlemyb | |Siteye girdi takıma girmedi| - | | | |

Süpersin kuşum.
Bravo alkisalkisalkis
Bir dahakine de menemen ye ama ekmeksiz :lepi:

Canım bir çatalda olsa alabilirdim biliyorum ısrar da etti ama yemedim...
Çok kararlı başladım çünkü asla menü dışına çıkmıcam.
Bir kere aman bir şey olmaz dersem devamı gelir biliyorum.
Sabırlıyım dayanıklıyım...Ki inan kahvaltı o kadar iyi geldi ki normalde geçiştirirdim açlık hissim hiç yok şu anda şükür...,Ki yumruta yedim ekmek bile yemedim normalde tost yesem acıkırdım.Psikolojik sanırım haydi hayırlısı diyorum...fırsat buldukça örnek menülerinizi inceliyorum...

Canım bir çatalda olsa alabilirdim biliyorum ısrar da etti ama yemedim...
Çok kararlı başladım çünkü asla menü dışına çıkmıcam.
Bir kere aman bir şey olmaz dersem devamı gelir biliyorum.
Sabırlıyım dayanıklıyım...Ki inan kahvaltı o kadar iyi geldi ki normalde geçiştirirdim açlık hissim hiç yok şu anda şükür...,Ki yumruta yedim ekmek bile yemedim normalde tost yesem acıkırdım.Psikolojik sanırım haydi hayırlısı diyorum...fırsat buldukça örnek menülerinizi inceliyorum...

Aynen dediğin gibi bu olay kafada bitiyor şekerim.
Valla Çiçek gibi kararlı ve azimlisin sende.
O da kısa sürede 10 kilo gibi verdi. Monti konusunun ilk sayfasında başlangıç tarihi kilolar vs ekli orayı da incele.

canım gecmiş olsun

tatlım ben beyaz et ve sebze agırlıklı beslenıyorum tatlım tabı bol su ve sporuda ıhmal etmıyorum canım 2 gunde bır tartılıyorum yanı mezunıyetımden ıtıbaren kılo almadım hatta su an tam 60 kıloyum ve 2 gundur bu kılomu koruyorum canım tatlı yemek ıstedıgımde sutlu tatlı tercıh edıyorum yalnız tatlıyı aksam yemıyorum genellıkle gun arasında bır kac kasık yıyorum gerektıgı kadar yanı oturupta bır tabak tatlıyı bıtırmıyorum canım benımm boyle gecınıp gıdıyorummm

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynen dediğin gibi bu olay kafada bitiyor şekerim.
Valla Çiçek gibi kararlı ve azimlisin sende.
O da kısa sürede 10 kilo gibi verdi. Monti konusunun ilk sayfasında başlangıç tarihi kilolar vs ekli orayı da incele.

İncelemem mi canım ilk baktığım orasıydı...
Sonrasında örnek menülerinizie inceledim.
Bu kararlılık devam edicek inanıyorum.
Herşeyden önce kendimi geçtim size karşı sorumluyum.
Madem başladım devamı gelicek.
Kararlıyımm pes etmek yok.

Nilay takıma senin gibi 3 kişi gelse sırtımız yere gelmez ayol.
Bireysel sonuçlarda birincilik bekliyorum senden ona göre.
Bence zaten sen bu hafta listede olursun.

Nilay takıma senin gibi 3 kişi gelse sırtımız yere gelmez ayol.
Bireysel sonuçlarda birincilik bekliyorum senden ona göre.
Bence zaten sen bu hafta listede olursun.

Çok kararlıyım canım...
Okudukça okuyorum her fırsatta örnek menülere neler yenmiş nasıl hatalar yapılmış sonuçları nasıl olmuş.En ufak bir şey takılsa aklıma soruyorum başta sen olmak üzere herkes saolsun cevap veriyor.Öğrendikçe öğreniyor hatalarımı görüyorum.Ben asla vazgeçmicem.Diyorum ya psikolojik olarak hazırım ve en önemlisi kendimi geçtim size karşı sorumlu hissediyorum kendimi.
Sabah inanın kahvaltıda önceki nilay olsa o melemeni siler süpürürdü.Benimki bir çatal uzattı inanın aklıma KK ve sizler geldiniz.Dedim kaçamak yapmış olucaksın kızım küçüğü büyüğü olmaz...Ve yemedim yemicem dayanıcam başarıcam...

gecmis olsun dilekleriniz icin saolun kizlar,simdi kalktim biseyler yiycem,iremcim saol canim ama ben kendimi biliyorum 3 5 gün sonra yapicam gene kacamak,3 gündür istiyodum zaten 2 gün direndim 3.gün pes ettim ben böyleyim iste nefsime hakim olamiyorum :KK43:

nilay süper gidiyorsun valla
şebnemcim 12günde 12 kiloyazmışsın1.2 kilo muverdin bence sen bu diyetisyenle bitireceksin bu kilolarıııı süüpppeeerrr
menümmm
sabah 1dilim tam buğday ekmeği, 1 kkpeynir 1 domates
ara 1-2 dilim karpuz
öğle:1kase pirinç çorbası, ıspanak yoğurt
şekersiz ahve içiyorum şimdi
akşam yine zeytinysğlı kabak ve yoğurt yicem
görüşürüz kızlar paydos bitti

şebnemcim 12günde 12 kiloyazmışsın1.2 kilo muverdin bence sen bu diyetisyenle bitireceksin bu kilolarıııı süüpppeeerrr
menümmm
ara 1-2 dilim karpuz

:lepi:

Çok kararlıyım canım...
Okudukça okuyorum her fırsatta örnek menülere neler yenmiş nasıl hatalar yapılmış sonuçları nasıl olmuş.En ufak bir şey takılsa aklıma soruyorum başta sen olmak üzere herkes saolsun cevap veriyor.Öğrendikçe öğreniyor hatalarımı görüyorum.Ben asla vazgeçmicem.Diyorum ya psikolojik olarak hazırım ve en önemlisi kendimi geçtim size karşı sorumlu hissediyorum kendimi.
Sabah inanın kahvaltıda önceki nilay olsa o melemeni siler süpürürdü.Benimki bir çatal uzattı inanın aklıma KK ve sizler geldiniz.Dedim kaçamak yapmış olucaksın kızım küçüğü büyüğü olmaz...Ve yemedim yemicem dayanıcam başarıcam...

Canımcım bir kaçamak tüm düzenini bozacak unutma.
Bak yasemine bak bana. Geçen hafta yaptığım kaçamak yüzünden bu hafta gerideyim. Hala aldığımı vermeye çalışıyorum yerimde saydım yani.

gecmis olsun dilekleriniz icin saolun kizlar,simdi kalktim biseyler yiycem,iremcim saol canim ama ben kendimi biliyorum 3 5 gün sonra yapicam gene kacamak,3 gündür istiyodum zaten 2 gün direndim 3.gün pes ettim ben böyleyim iste nefsime hakim olamiyorum :KK43:

Sen kendin için en iyi olanı biliyorsun vereliniortak

menümmm
ara 1-2 dilim karpuz

Afiyet oldun dilek. Kolay gelsin. a.s.

X