Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

Çiçek evet cnm 6. haftada başlar genelde 12-18 hafta civarı hafifler. Kusmalarda olabilir korkma normal hepsi. Az az ve sık sık ye.
Benim 3 aylık gibi bitmişti ama 7 aylık gibi mide yanması başlamıştı bu seferde. Ay o daha beterdi mahfolmuştum. Ama çok gezente bi hamiştim hiçbirşey alıkoyamadı beni. Doğuma 2 gün kala anneme gittim 5. katta oturuyor düşün yani.

Yerim ben o fasulyeyi maşallah bıcişko.

Cerennnnnn Rabbim sana da kısa zamanda nasip edecek biliyorum ben ya.
Şu yumurtlama gününe falan dikkat et kuzum.

Çiçek evet cnm 6. haftada başlar genelde 12-18 hafta civarı hafifler. Kusmalarda olabilir korkma normal hepsi. Az az ve sık sık ye.
Benim 3 aylık gibi bitmişti ama 7 aylık gibi mide yanması başlamıştı bu seferde. Ay o daha beterdi mahfolmuştum. Ama çok gezente bi hamiştim hiçbirşey alıkoyamadı beni. Doğuma 2 gün kala anneme gittim 5. katta oturuyor düşün yani.

Yerim ben o fasulyeyi maşallah bıcişko.

Cerennnnnn Rabbim sana da kısa zamanda nasip edecek biliyorum ben ya.
Şu yumurtlama gününe falan dikkat et kuzum.

ınsallah canım ama sankı benım umudum yok gıbı kendımı kotu hıssedıyorum sankı hıc olmayacak gıbı gelıyo bana tatlım ya degısık bı psıkolojı ıcındeyım ben

Aslında kız istiyorum tatlım ama ilk olduğu için hangisi olursa olsun üzülmiycem o kesin :))

ÖZgem saol tatlım valla zor geçmiş seninde inş.benimde zorlu geçmez

ınsallah canım ama sankı benım umudum yok gıbı kendımı kotu hıssedıyorum sankı hıc olmayacak gıbı gelıyo bana tatlım ya degısık bı psıkolojı ıcındeyım ben

Tatlım neden öyle diyorsun bende birşey hissetmiyordum ama bak geldi,hemde süpriz yaparak geldi annesine,sakin ol ve pozitif düşün çokta aklına bu konuyu takma tamam mı

tamam canım bıraz daha beklerımm

anladım tatlım bende sandımkı bende sorun varr

onu ne kadar dünyanın merkezine oturturursan canım o kadar aklında yer ediyor,bende buraya geldiğim ilk zamanlar düşünüp duruyordum olmuyor olmuyor diye ama bak geldi meleğim benim seninkide öyle olacak ben inanıyorum çok uzak değil gelişi onunda :)):emir_bebek:

Cinsiyeti bi belli olsun da şekerlerini kapı süsünü yapalım hemencik. :)

Ceren sende böyle konuşma doğru zamanı bekliyordur bebişkom.

Çiçek aslında çok zor geçmedi benim. Hiç sancı çekmedim mesela. Bulantı mide yanması normal şeyler. Çok kolay bir hamişlik geçirdim ben şeker. Sana da nasip olsun valla. doğumunda çok kolaydı.

X