Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

Canımcım bir kaçamak tüm düzenini bozacak unutma.
Bak yasemine bak bana. Geçen hafta yaptığım kaçamak yüzünden bu hafta gerideyim. Hala aldığımı vermeye çalışıyorum yerimde saydım yani.

Bilmezmiyim canım geçmişden tecrübeliyim...
Ve o nedenle kesinlikle kaçamaksız yapıcam...
Bu kilolar gidicek başka yolu yok.Bu kadar konuştuktan sonra vazgeçersem kendime olan güvenimi yitiririm...

Valla yaparsan alırım sopayı elime :eek:klava:

Yaparsam al canım valla billa al...
Benimki beni tombulum diye seviyor çok kızıyorum ama hakda veriyorum...
Bende kendindeki göbeğe bak diyorum.Ama o boydan yırtıyor.1.86 ve 82 kilo veb 1,65 67.400 kilo nasılız ama.Hey allahım ama yazdıkça daha çok hevesleniyorum.Başarmam şart...

Benim kocişkomda tombul seviyor hiç haz etmez zayıf kadınlardan. Kızıyor zaten diyet yapmama ama ne olursa olsun yapıcam ve vericem.

Benim kocişkomda tombul seviyor hiç haz etmez zayıf kadınlardan. Kızıyor zaten diyet yapmama ama ne olursa olsun yapıcam ve vericem.

Ahh ahh nerde...
En önce tombulum diye sever suratım düşse ben seni böyle seviyorum der.
Ama ben kararlıyım söze kadar vericem kilocuklarımı.
Veda edicem by by dicem güle güle yandan yandan dicem:dance:

çağlayan aksam sadece kraker yemıssın 1-mıde bulantın var ondan mı 2- kraker yedıgın ıcın aksam yemegı yemekten vazgectıgın ıcınmı tatlım ınsallah 2. degıldır sen hamılesın zayıflama takıntını at ustunden tatlımm

Kilo takımtım falan kalmadı canım artık,hem içimde can taşırken kilo vermeyi nasıl düşüniyim ben aşk olsun.Mide bulantılarım başladı dün akşam ve özge de söylemiş zaten gözün hiç birşey görmüyor çok kötü oluyorsun o tuzlu krakeride zorla yedim zaten mideme birşeyler girsin diye.yoksa gözüm hiçbirşey görmedi..

Cerencim hedefim var kuzum. Geçen haftaki kilomda yada az çıkmak bebek a.s

Çiçek de bulantı için öle yemiş. Normaldir o anlarda insan bıray yemeyi görmeyi bile istemiyor. Ay ben su içsem istifra ederdim. kafamçokkarıştı

Bulantıların tam başlama zamanıymış galiba 4-8 hafta yazıyor internette bende 6 haftamdayım ama beni bugünde bırakmadı gitti bulantılar...

Günaydın kılzar ne kadan da çokk yazmışsınız dün öyle,

Dün diyetisyene gittim, 12 günde 12, kg verdim, tamaı yağ, evet yavaş ama metobolizman bu hiçde vermeyebilirdin dedi. Diyet listemi değiştirdi, kabızlığımı önleyecek bir liste oldu tabi geçen sefere görede daha hafif.

Özgecim tebrik ederim seni pideye çalım atmışsın, aldığını verdin mi kuzu?

Zevcan sen naaptın şekerim hani dikkat edecektin, dönde seni ablukaya alalım!!

cerencim sen nasıl besleniyorsun artık, günlük mü tartılıyorsun, haftalık mı?

Hamiş hanım sen nasılsın, bulantılar başladı demek, Allah yardımcın olsun canım, beyaz leblebi ve tuzlu kraker iyi gelir yanında bulundur ama öyle akşam öğünü olmaz canım, az çorba falan içseydin yada ekmek arası tuzlu domatesli sandviç falan..

Saol canım iyi değiliz ama öğle diyim dahada kötü olmıyım yanımda ayran ve krakerle gezmeye başladım bugün bir elimde ayran bir elimde kraker geziyorum şirkette :)))
Yemeği denedim canım ama kokuları mahvetti beni sanırım bulantılarım korkunç geçecek benim :KK43:(

Yasocum geçmiş olsun canım.Tam konuya hakim değilim neden hastalandın bilmiyorum canım ama dikkat et kendine.Yoksa çok kaçamak yapıyorsunda ondan mı böyle rahatsız oluyor senin miden bakıyım :))

bana kızdınmı yoksa canım ben senın ıcın demıstım ıyı beslen dıye ben anlayamadımkı mıde bulantısından yıyemeyecegını bılmıyorum ne yapayımmmafoldumben

bana kızdınmı yoksa canım ben senın ıcın demıstım ıyı beslen dıye ben anlayamadımkı mıde bulantısından yıyemeyecegını bılmıyorum ne yapayımmmafoldumben

özür dilerim canım:1no2:

Ben sana hiç kızarmıyım tatlım aşk olsun yalnış anladık birbirimizi sanırım Şenizolumunekankayizsmile
Özür dilenecek birşey yok canım bende bilmediğim bir sürü şey öğreniyorum bak mesela bu bulantı mahvedicek beni çok ta sıcak burası

Sen nasılsın görüşemiyoruz eskisi kadar artık özlüyorum valla senide eski günlerimizide

Ben sana hiç kızarmıyım tatlım aşk olsun yalnış anladık birbirimizi sanırım Şenizolumunekankayizsmile
Özür dilenecek birşey yok canım bende bilmediğim bir sürü şey öğreniyorum bak mesela bu bulantı mahvedicek beni çok ta sıcak burası

Sen nasılsın görüşemiyoruz eskisi kadar artık özlüyorum valla senide eski günlerimizide

yalnıs bısey soyledım dıye cok uzuldum yaa:sinifsinif: iiyim bende millet izinde burdada iş yok fazla yaz donemınde ıs bıtıyo bızımde takılıyorum oyle canım mısır tanem nasıl bugun iyimi tatlımm

yalnıs bısey soyledım dıye cok uzuldum yaa:sinifsinif: iiyim bende millet izinde burdada iş yok fazla yaz donemınde ıs bıtıyo bızımde takılıyorum oyle canım mısır tanem nasıl bugun iyimi tatlımm

Senin mısır tanen beni bugün mahvediyor teyzesi şikayetçiyim,elimizde ayran kraker geziyoruz bugün.Mide bulantılarım hat safhada kusma yok ama bulantı var içim böyle kıyılacakmış gibi oluyor.Su içiyorum kesmiyor,zorlu bir döneme girdik sanırım artık.
Senin tatil ne zaman başlıyor canım.Bende dr.konuşucam randevuya zamanı 1 ay derse bende artık çıkmak istiyorum çok sıcaklar gelmeden bir denize girmek istiyorum artık.

Senin mısır tanen beni bugün mahvediyor teyzesi şikayetçiyim,elimizde ayran kraker geziyoruz bugün.Mide bulantılarım hat safhada kusma yok ama bulantı var içim böyle kıyılacakmış gibi oluyor.Su içiyorum kesmiyor,zorlu bir döneme girdik sanırım artık.
Senin tatil ne zaman başlıyor canım.Bende dr.konuşucam randevuya zamanı 1 ay derse bende artık çıkmak istiyorum çok sıcaklar gelmeden bir denize girmek istiyorum artık.

haftaya cıkıyorum canım 2 hafta normal izin 2 haftada rapor alıcam tatlım 1 ay tatıl yapıcam anlayacagın benım kucuk sıpamm annesıne hıc rahat vermıyomus demekkı bugun :emir_bebek::emir_bebek:guzel seyler bunlar tatlım ya bı dusun sen onceden mıdenın bulanmasına bugunkü kadar sevınırmıydın kaydirigubbakcemile5 bebegını ılk gordugunde ne hıssettın tatlım

haftaya cıkıyorum canım 2 hafta normal izin 2 haftada rapor alıcam tatlım 1 ay tatıl yapıcam anlayacagın benım kucuk sıpamm annesıne hıc rahat vermıyomus demekkı bugun :emir_bebek::emir_bebek:guzel seyler bunlar tatlım ya bı dusun sen onceden mıdenın bulanmasına bugunkü kadar sevınırmıydın kaydirigubbakcemile5 bebegını ılk gordugunde ne hıssettın tatlım

1 ay tatil ohhh süper valla canım güzelce bir tadını çıkar kiloda verdin nasılsa doya doya gez bu tatilde.

Ben ilk gün onu görmeye giderken baya baya süslendim canım yeni kıyafetler giydim,saçlarımı yaptım,makyajımı yaptım.Tanışmaya öyle gittim ama onu görünce resmen içim gitti.Dr.evet işte orada deyince zaten anneme anneee bak gördün mü o benim işte dedim :)) Tarif edilemez bir duygu düşüncesene içinde sen ve eşinden bir parça var ve onu sen dünyaya getireceksin.Aslında benim bu şikayetlerim güzel şikayetler çünkü bunlar olunca onun var olduğunu ve iyi olduğunu biliyorum oda bana yetiyor zaten.Cumartesi günü gidince inş.kalp atışlarınıda duyarız

1 ay tatil ohhh süper valla canım güzelce bir tadını çıkar kiloda verdin nasılsa doya doya gez bu tatilde.

Ben ilk gün onu görmeye giderken baya baya süslendim canım yeni kıyafetler giydim,saçlarımı yaptım,makyajımı yaptım.Tanışmaya öyle gittim ama onu görünce resmen içim gitti.Dr.evet işte orada deyince zaten anneme anneee bak gördün mü o benim işte dedim :)) Tarif edilemez bir duygu düşüncesene içinde sen ve eşinden bir parça var ve onu sen dünyaya getireceksin.Aslında benim bu şikayetlerim güzel şikayetler çünkü bunlar olunca onun var olduğunu ve iyi olduğunu biliyorum oda bana yetiyor zaten.Cumartesi günü gidince inş.kalp atışlarınıda duyarız

ohh ne guzel insallah cumartesı gunu kalp atısınıda duyarsınız ama emın ol cumartesı gunu daha cok heyecanlanırsın herhalde canımm bebegının sana ılk merhabası sayılır sonuctaopuyorumnanaktan

ohh ne guzel insallah cumartesı gunu kalp atısınıda duyarsınız ama emın ol cumartesı gunu daha cok heyecanlanırsın herhalde canımm bebegının sana ılk merhabası sayılır sonuctaopuyorumnanaktan

Evt canım babasıyla gidicez zaten bu sefer başbaşa geçen sefer göremişti çünkü bu seferkinde kalp atışını duymak istiyor.. aaa bak resim koyabilirsem ilk ultrason resmimizi koymaya çalışıyım

cevap yazarken asagıda dıger secenekler yazıyo ya onun altında eklenti ekle dıyo tatlım ordan yapabılırsın canım

Bakalım olmuş mu

Eklentiler

• $Bebişim.jpg
    $Bebişim.jpg
    4,8 KB · Görüntüleme: 27
X