Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

nys kızlar cok moralim bozuldu benm cıkıyorum ben hoşcakalınn opuyorumnanaktan

Moralin bozulsun diye yazmıyoruz canım sakın yanlış anlama...
Ki ben 67 kiloyum :) 70'e 3 kilo düşün artık...
Dikkat etmek için nasılda geç kaldım ama hevesliyim vericem...
Kendine dikkat et görüşürüz.

Bizde seve seve okicaz canım...
Geçen hafta cuma başladım dikkat etmeye.
Yaklaşık 3 aydır regl olamıyorum ilaç tedavisi görmeye başladım.
İştah açıyor malesef kendimi kontrol altına almaya karar verdim.
Geçen hafta cuma 67 kiloydum :gitme:
Bakalım bu cuma durum ne olucak...
Oturarak çalışıyorum spor yapamıyorum yavaş yavaş ama sağlıklı ilerlemeyi düşünüyorum.Tabi sizlerinde desteğiyle...

oturarak çalışmak hepimizin kaderi canım helede onunla beraber gelen kilolar bizleri mahvediyor.İnş.hep birlikte senide hedefine ulaştırırız canım.Peki diyet listen nasıl aç kalmadan yapıyorsun diymi.

nys kızlar cok moralim bozuldu benm cıkıyorum ben hoşcakalınn opuyorumnanaktan

tatlım ama moralin bozulsun diye söylemiyoruz ki ye desek dahamı hoşuna gidecek sanki yapma böyle lütfen bak ben bile kendimi frenliyorum yememek için nasıl verdim sende biliyorsun

oturarak çalışmak hepimizin kaderi canım helede onunla beraber gelen kilolar bizleri mahvediyor.İnş.hep birlikte senide hedefine ulaştırırız canım.Peki diyet listen nasıl aç kalmadan yapıyorsun diymi.

Aç kalmıyorum canım...
Sadece öğünleri azalttım ekmeği kıstım ve çavdar ekmeğine çevirdim.
Düzenli bir yemek alışkanlığım yoktu.
Onu kazanmaya çalışıyorum ilk etapda sonrasında çok daha dikkatli olucam.
Belli bir diyet listemde çok açıkcası...
Aslında listeye göre gitsem daha sağlıklı olur gibi geliyor...

Aç kalmıyorum canım...
Sadece öğünleri azalttım ekmeği kıstım ve çavdar ekmeğine çevirdim.
Düzenli bir yemek alışkanlığım yoktu.
Onu kazanmaya çalışıyorum ilk etapda sonrasında çok daha dikkatli olucam.
Belli bir diyet listemde çok açıkcası...
Aslında listeye göre gitsem daha sağlıklı olur gibi geliyor...

canım bak istersen montignac diyeti var ben,özge,ve yaso hatta cerenimde onun bir benzeri ni yapmıştı.
istersen bir kaç gün onu dene bizde burda yardımcı oluruz güzel ve sağlıklı birşekilde verebilirsin monti ile ben onunla zayıfladım

canım bak istersen montignac diyeti var ben,özge,ve yaso hatta cerenimde onun bir benzeri ni yapmıştı.
istersen bir kaç gün onu dene bizde burda yardımcı oluruz güzel ve sağlıklı birşekilde verebilirsin monti ile ben onunla zayıfladım

Tesadüfe bak şimdi onun menüsü kaydettim canım.
Yarından itibaran onu uygulucam.
Şöyle normalde 7:30'da kalkıyorum.
Kahvaltı işe gelene kadar 9:00'ı buluyor.
Karar verdim kahvaltıyı evde yapıcam 7:00 gibi yani..
İşe gelene kadar zaten harcamış olucam...
Ve bir karar daha aldım mesai 17:30 bitiyor çıkmam 18:00 buluyor.
Eve varmam 19:00 bazen 20:00 dışarda dolaşa dolaşa gidersem.
Eve gidip yemek yiyip uyuyorum tabi günün yorgunluğu kilolardan o yüzden de geldi.
En son 18:00 da yemek olayını bitircem eve gittiğimde meyveyle geçiştircem.
Siz montinin kurallarını biliyorsunuz bende okudum yarından itibaren onu yapıcam.
Her gün 17:30 da menümü paylaşcam.Fırsat buldukça bakarsanız sevinirm.

çizelgedee super olmusss caglayanımm :KK70: nasılsınız bugun bakalımm merak ettık senı tatlım msn de kapalıydı senınn

Tesadüfe bak şimdi onun menüsü kaydettim canım.
Yarından itibaran onu uygulucam.
Şöyle normalde 7:30'da kalkıyorum.
Kahvaltı işe gelene kadar 9:00'ı buluyor.
Karar verdim kahvaltıyı evde yapıcam 7:00 gibi yani..
İşe gelene kadar zaten harcamış olucam...
Ve bir karar daha aldım mesai 17:30 bitiyor çıkmam 18:00 buluyor.
Eve varmam 19:00 bazen 20:00 dışarda dolaşa dolaşa gidersem.
Eve gidip yemek yiyip uyuyorum tabi günün yorgunluğu kilolardan o yüzden de geldi.
En son 18:00 da yemek olayını bitircem eve gittiğimde meyveyle geçiştircem.
Siz montinin kurallarını biliyorsunuz bende okudum yarından itibaren onu yapıcam.
Her gün 17:30 da menümü paylaşcam.Fırsat buldukça bakarsanız sevinirm.

Aldığın kararlar çok güzel canım.Tabiki bakıp yorum yaparız merak etme canım sen.Kahvaltıdan bir 15 dk önce biraz meyve yiyebilirsin,çilek,kayısı,kiraz,elma gibi.Onlar gün içinde senin dahada dinç olmanı sağlar canım.Menülerinde zaten yalnış birşey olursa bunu yemezsen daha iyi olur diye söyleriz canım

çizelgedee super olmusss caglayanımm :KK70: nasılsınız bugun bakalımm merak ettık senı tatlım msn de kapalıydı senınn

aşkım nerdesin sen ya çok özledim bende seni...teyzeleri beğensin diye yaptım zaten :)))
Dışarı çıkmıştım sabahtan tatlım sonrada açmak aklıma gelmedi ama beni merak etmeniz hoşumuza gitti ama bir daha yapmıycaz böyle söz :))

Aldığın kararlar çok güzel canım.Tabiki bakıp yorum yaparız merak etme canım sen.Kahvaltıdan bir 15 dk önce biraz meyve yiyebilirsin,çilek,kayısı,kiraz,elma gibi.Onlar gün içinde senin dahada dinç olmanı sağlar canım.Menülerinde zaten yalnış birşey olursa bunu yemezsen daha iyi olur diye söyleriz canım

Kazasız belasız sayenizde uygularım inşallah.
YArından itirbaren kesin ama kesin kararlıyım.
Montinin örnek listesini aldım bana uygun şekilde mutlaka yapıcam...
Haydi hayırlısı...
Kasımda söz yapmayı düşünüyoruz sevdiğimle şöyle hoş bir fiziğim olsunda istediğim elbiseyi giyebileyim.Mağazaya gittiğimizde elbisenin olmaması düşüncesi bile tüylerimi diken diken ediyor...

aşkım nerdesin sen ya çok özledim bende seni...teyzeleri beğensin diye yaptım zaten :)))
Dışarı çıkmıştım sabahtan tatlım sonrada açmak aklıma gelmedi ama beni merak etmeniz hoşumuza gitti ama bir daha yapmıycaz böyle söz :))

valla merak ettık mumkunse yapmayınnkaydirigubbakcemile3 bende senı ozledım tatlım ıyımısınız herhangı bı sorun yok demı canım bende sporuma hala deva edıyorum ayrıca 3 lıtre su ıctım sımdıye kadarr napimmmmm alışkanlık olmuşsempatiksalakcinni

Haydi hayırlısı...
Kasımda söz yapmayı düşünüyoruz sevdiğimle şöyle hoş bir fiziğim olsunda istediğim elbiseyi giyebileyim.Mağazaya gittiğimizde elbisenin olmaması düşüncesi bile tüylerimi diken diken ediyor...

şimdiden hayırlısı olsun o zaman canım bu arada ben ceren gecen hafta mezun oldum buranın eskılerındenım:lepi:

Haydi hayırlısı...

Hep beraber hallederiz canım.sen başla bizden sana tam destek gelir mutlaka biz seni söz zamanın gelene kadar burdan sağlıklı zayıflamış olarak uğurlarız canım merak etme artık ben mecburen 9 ay 10 gün daha buralardayım :)))

valla merak ettık mumkunse yapmayınnkaydirigubbakcemile3 bende senı ozledım tatlım ıyımısınız herhangı bı sorun yok demı canım bende sporuma hala deva edıyorum ayrıca 3 lıtre su ıctım sımdıye kadarr napimmmmm alışkanlık olmuşsempatiksalakcinni

:)) özge zaten geçen hafta aramız beni şirketten çok şaşırdım söyleyince eşimde şaşırmış ama kızmadı nasıl dostların var senin böyle seni çok seviyorlarmış dedi tabi benim koltuklar çok güzel kabardı :))
Çok kendini yıpratma ama canım onları yaparken artık aslında sporu haftada 3'e düşerebilirsin nasılsa forma girdin.yavaş yavaş kendini yormadan yapmış olursun

Hep beraber hallederiz canım.sen başla bizden sana tam destek gelir mutlaka

Yarından itibaren canım dediğim şartlarda...
Listesine tam bir bakayım veya kısmı hoşuma gitti yemiyeceğim bir şey yok.
Alternatifde çok.Sabah kahvaltısı ve akşam yemeğini 2 saat öne çekmiş olursam hem aç kalmam hemde gider kilocuklarım inşallah.Cuma günü tartılma günü.;Önümde 3 gün var bakalım ne olcak.

Yarından itibaren canım dediğim şartlarda...
Listesine tam bir bakayım veya kısmı hoşuma gitti yemiyeceğim bir şey yok.
Alternatifde çok.Sabah kahvaltısı ve akşam yemeğini 2 saat öne çekmiş olursam hem aç kalmam hemde gider kilocuklarım inşallah.Cuma günü tartılma günü.;Önümde 3 gün var bakalım ne olcak.

Montide hiç aç kalmazsın canım merak etme,sadece beyaz un,pirinç,patates,havuç kesin yasaklılar sınırı içinde bunları katiyen yemiyoruz

Hep beraber hallederiz canım.sen başla bizden sana tam destek gelir mutlaka biz seni söz zamanın gelene kadar burdan sağlıklı zayıflamış olarak uğurlarız canım merak etme artık ben mecburen 9 ay 10 gün daha buralardayım :)))

:)) özge zaten geçen hafta aramız beni şirketten çok şaşırdım söyleyince eşimde şaşırmış ama kızmadı nasıl dostların var senin böyle seni çok seviyorlarmış dedi tabi benim koltuklar çok güzel kabardı :))
Çok kendini yıpratma ama canım onları yaparken artık aslında sporu haftada 3'e düşerebilirsin nasılsa forma girdin.yavaş yavaş kendini yormadan yapmış olursun

:)) özge cok ıyı yaptı ama kızcagız tereddutte kaldı ya kızarsa eşin diye eğer bı sorun olmadıysa sevındım canım bız burda bı aıle olduk senın saglıgın bızım ıcın onemlı allah hep saglık versın tatlım hep burda muhabbet ıcınde olalım :teytey:

Bir şey sorucam montide kahvaltıdan yarım saat önce illa meyve yemem yada suyunu içmem şart mı?
Eğer öyleyse kahvaltıyı 8:30 a kaydırmam gericek.Zaten öğlene kadar ara öğünde yok daha az acıkmış olurum sanki.8 de meyve yerim yada suyunu içerim 20 dklık yürüyüş mesafesi boyunca otobüse binmicem yürücem.8:30 da kahvaltıya başlarım daha mı doğru olur sizce?Böylece limonlu ılık suyumuda evde içerim.

Pardon hanımlar şimdi okudum öğünlerden 3 saat sonra meyve yada süt varmış:)
Tamam kahvaltı 7:00 da bu durumda:KK70:

:)) özge cok ıyı yaptı ama kızcagız tereddutte kaldı ya kızarsa eşin diye eğer bı sorun olmadıysa sevındım canım bız burda bı aıle olduk senın saglıgın bızım ıcın onemlı allah hep saglık versın tatlım hep burda muhabbet ıcınde olalım :teytey:

Kızmadı canım şaşırmış ama birden ben özge msnden arkadaşım merak ettik onu diyince demiş alla alla nerden çıktı bu kız şimdi diye..Evet bundan sonra hiç ayrılmayalım hep böyle devam etsin ailemiz bozulmasın canım.

Bir şey sorucam montide kahvaltıdan yarım saat önce illa meyve yemem yada suyunu içmem şart mı?
Eğer öyleyse kahvaltıyı 8:30 a kaydırmam gericek.Zaten öğlene kadar ara öğünde yok daha az acıkmış olurum sanki.8 de meyve yerim yada suyunu içerim 20 dklık yürüyüş mesafesi boyunca otobüse binmicem yürücem.8:30 da kahvaltıya başlarım daha mı doğru olur sizce?Böylece limonlu ılık suyumuda evde içerim.

Zaten düşkünlüğümde yok canım onlar etkilemez sanırım...

İlla şart diye birşey yok ama sadece yediğin meyve gün içinde senin dahada enerjik olmanı sağlar mesela çilek yersen eğer mayalanma riski olmadığı için 5 dk sonrada kahvaltını edebilirsin o açıdan sıkıntı olmaz ama diğerleri için 15 dk beklemen senin için daha bir faydalı olur ama kesin kural yok yemek zorunda değilsin canım.Onu artık sen kendin ayarlarsın

X