Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

HOŞÇAKAL..GÖRŞZ :1rolleyes:

ben hala burdayim :jeyyar:

bugünkü menüm

09:15 2 dilim ekmek,yagsiz krem peyni,zeytin,salatalik,domates,yesil cay
13:30 mantarli et sote,salata,yogurt
( belki arada öglenden kalan salatami yerim,yemessem aksam yerim)
aksam:sade kabak yemegi,yogurt
2litre su
spor
yürüyüs ( kac dk tutcak simid bilmiyom),45 dk slim 6

CANIM COK GÜZEL GİDİYORSUN alkisalkisalkis

Tamam kesinlikle varım yarış içinde yarış...
Böylece çok daha fazla hırslanmış olucam...
bayanssulusmilebayanssulusmile

süper o zaman :lepi: Gerçi birinci belli ama neyseeeee:jeyyar:

Görüşürüz cnm :1hug:

canım ben pazar dönüyorum ama cuma baslayabilrim sorun olmaz zaten bu günden basladım dikkat etmeye haftasonu costuğum için dikkatli olmam sart klava:

Tamamdır yerimseniben

ben hala burdayim :jeyyar:

alsanaalsanasmile

:lepi:

Siz böyle yarış falan diyince eski haftalarım geliyor aklıma ahh yasocum bir seninle yarışamadım ya o kaldı kız içimde sengeldin ben gitmek zorunda kaldım görüyormusun bebişten sonra inş.tekrar bu takımla yola devam ederim.Yasocum sende burda olursan gene yarış yaparız :))

Ama özgemlede atışmak bir başka oluyordu hani acayip gaza geliyordum ve hırsla güzel kilo veriyordum

Çiçekim sen sağ salim al bebeğini kucağına da yine yarış yaparız. Tabi o zamana biz mezun olmazsak kaydirigubbakcemile2

Çiçekim sen sağ salim al bebeğini kucağına da yine yarış yaparız. Tabi o zamana biz mezun olmazsak kaydirigubbakcemile2

amin canım inş.sağ salim kavuşurum bebişime.
Gidemezsiniz siz burdan bir yerlere ben arada gelip size suikast düzenliyim bari yaaa beni buralarda bırakmayın yalnız gerçi bir kaç ay sonra cerenimde gelir benim bende hamiş diye o zaman gene onunla devam ederiz bizde :))

Cnm valla bırakmayız merak etme dicem ama mezun olmak istiyorum burdan o da ayrı bir durum. Ama dediğin gibi bende bu kafa olduktan sonra zor bırakmam.

Cnm valla bırakmayız merak etme dicem ama mezun olmak istiyorum burdan o da ayrı bir durum. Ama dediğin gibi bende bu kafa olduktan sonra zor bırakmam.

Yok canım öyle deme 9 ayda sen erirsin erirsin merak etme,ben sana şaka yapıyorum azıcık daha ipin ucunu sıksan aslında güzel verirsin ama işte hafta sonları biraz kaçıyor dimi oda çok zorluyor insanı.
Yeni yarışla birlikte gaza gelirsin sen bende gelirim sizin yarışınıza yaptığım kaçamakları yazarım artık bugün mesela pilav yedim (
Çünkü eşim yede bebişimi gitsin annesi canı çeker şimdi ben yerken oda görüyor dedi.Hayır desem üzülcek azda olsa yedim akşama telafi ederim artık canım ne yapıyım öyle söyleyince dayanamadım kaydirigubbakcemile3

Çok iyi yapmışsın cnm sen artık diyette değilsin unutma. Ye elbette canın ne isterse.

4. takımın fıstıkları ben geldım yıneeeekaydirigubbakcemile3

hosbulduk hayatımm topık sessız yıneee bu saatlerde herkes yogun herhaldee

Galiba canım bende yoğunum ama çok uykum var ne yapıyım her yerim evrak kimse girmemiş ben yokken irsaliyeleri faturalar duruyor kesilecek dünya kadar,anaa bir hafta gittim odam toz duman olmuş heryerde evrak var akannehir

Galiba canım bende yoğunum ama çok uykum var ne yapıyım her yerim evrak kimse girmemiş ben yokken irsaliyeleri faturalar duruyor kesilecek dünya kadar,anaa bir hafta gittim odam toz duman olmuş heryerde evrak var akannehir

fazla da yorma kendını canım yavas yavas yaparsın tatlım 1 hafta beklemıs 1 hafta daha beklesın onemlı olan sen kendını yormaa

fazla da yorma kendını canım yavas yavas yaparsın tatlım 1 hafta beklemıs 1 hafta daha beklesın onemlı olan sen kendını yormaa

Bende aynı düşüncedeyim canım,ağırdan alıyorum işlerimi bugün ama çok sıcak burası varya vantilatörde kesmiyor beni bilmiyorum nasıl geçecek bu yaz

Bende aynı düşüncedeyim canım,ağırdan alıyorum işlerimi bugün ama çok sıcak burası varya vantilatörde kesmiyor beni bilmiyorum nasıl geçecek bu yaz

burdada bunaltıcı bı sıcak var yagmurlu gıbı hava ama yagacak gıbıde degıl allahtan hamılelıgının baslarındasın tatlım 8. 9. ayında olsan bu yazı hıc cekemezdın vallaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…